Όμορφοι τρόποι για να περνάμε δημιουργικά τον χρόνο μας!

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
γεια σας!!! ηρθαν επιτελους τα χριστουγεννα και εκλεισαν τα σχολεια!:):):) αποφασισα να ανοιξω αυτο το θεμα για να ακουσω προτασεις για το τι μπορω να κανω την περιοδο των χριστουγεννων (αλλα και μετεπειτα) για να περναω δημιουργικα τον χρονο μου αλλα και αν γινεται να κερδιζω ισως καποια χρηματα. ενα παραδειγμα που μου ερχεται στο μυαλο ειναι η δημιουργια μιας ιστοσελιδας ή κατι παρομοιο (γενικα περναω πολυ χρονο στο internet και 8α μου αρεσε οι προτασεις σας να εχουν να κανουν με αυτο):) ελπιζω να εγινα σαφης και ειμαι ετιμη να ακουσω ολες τι προτασεις σας. γενικα ειμαι πολυ δημιουργικη και πραγματικα εκνευριζομαι οταν νιω8ω πληξη γιαυτο και 8ελω απο δω και περα να βρω ομορφες ασχολειες.:)
ευχαριστω προκαταβολικα:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μαθε να φτιαχνεις origami.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Wo9pQmOYkZw[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Πολεμική τέχνη, χορό, κόλπα με χαρτιά, μάθε ένα πρόγραμμα και βασικά οποιαδήποτε λέξη που σου έρχεται στο μυαλό μπορείς να κάνει κάτι με αυτήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πρότεινα να ξεκολλήσεις από τον υπολογιστή. Μπορείς να κανονίσεις να πας να επισκεπτείς μέρη που σου αρέσουν, είτε αυτά είναι μουσεία/γκαλερί κλπ. ή περιοχές. Βέβαια αυτό εξαρτάται και από τους γονείς σου.
Αλλά θα μπορούσες να διαβάσεις βιβλία που σε ενδιαφέρουν, να εξασκηθείς σε μια τέχνη ή μουσικό όργανο που ήδη κάνεις (αν κάνεις) κ.α. πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μαθε να φτιαχνεις origami.

Αυτο.
Περναει ο χρονος τσακ μπαμ και εχεις και κατι ωραιο που στο επιβεβαιωνει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
αγόρασε το FL Studio και μάθε να φτιάχνεις μουσική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ποιο flstudio ρε.Ας μάθει κάνα ableton live.lofic.cubase Καλύτερα.Ξεκίνα και κάποιο μουσικό όργανο.Ξεκίνα πιάνο προλαβαίνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Kλεισε λιγο τον υπολογιστη και διαβασε κανενα ωραιο βιβλιο ή...ξερω 'γω κανε καμια χριστουγεννιατικη κατασκευη στην εσχατη περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Βιβλία βιβλία βιβλία!
Ακόμα, μπορείς να κάνεις κατασκευές (πχ. να αποφασίσεις ότι θες να φτιάξεις ένα κουτί με επιμέρους χωρίσματα για να βάζεις τα πράγματά σου μέσα - και να το κάνεις όπως θες εσύ), να ζωγραφίσεις, να φτιάξεις πράγματα με πηλό, να φτιάξεις περίεργα φαγητά ή γλυκά... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
καταρχην να πω πως οι προτασεις σας με εχουν κατενθουσιασει:D ειδικα με το origami εχω πραγματικα κολλισει! οσο αναφορα το μουσικο οργανο πρεπει να πω πως εχω κανει ηδη 4 χρονια πιανο και σταματισα πριν 3 χρονια αλλα πραγματικα δεν ειναι κατι που με ενθουσιαζει πια:( γενικα δεν ψαχνω κατι για το οποιο πρεπει να πληρωσω για να παρω μαθηματα (εχω μπουχτισει απο δαυτα:P) βασικα θα ηθελα να ακουσω και προτασεις με τις οποιες θα μπορουσα να βγαλω και καποιο χαρτζιλικι. με την δημιουργια ιστοσελιδας για παραδειγμα θα μπορουσα να βγαλω χρηματα απο τις διαφημησεις. δεν ξερω βεβαια ποσο ευκολο ειναι να κανω κατι τετοιο αλλα πραγματικα ειναι αυτο που ψαχνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Να πλέκεις scooby-doo:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πωωω πλέκαμε συνέχεια από αυτά. Ακόμα έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μπορείς να φτιάχνεις κοσμήματα.
Φτιάχνει μια πολύ καλή μου φίλη και έτυχε να τα πουλήσει και στο χριστουγεννιάτικο παζάρι στα Χανιά, οπότε πέτυχε δύο σε ένα - και έκανε κάτι που της άρεσε και έβγαλε χρήματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μουσική.Δεν υπάρχει καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Μουσική.Δεν υπάρχει καλύτερο.

Σωστά, μπορεί να παίζει και μουσική στο δρόμο να βγάζει χαρτζιλίκι που θέλει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αν ήξερα να παίζω βιολί ή έστω κάποιο μουσικό όργανο, θα πήγαινα με παρέα στο μετρό και θα πάιζαμε. Θέλω να το κάνω αυτό. :P
Άσχετο αλλά μιας που λέτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
κλ το ξεφτυλισαμε τελειως ομως:P λοιπον αυτο με τα scooby-doo ηταν παλια μοδα αφηστε που εχω γεμισει ολο το σπιτι:P και το χειροτερο ειναι οτι κανω σημαδια και στα δαχτυλα μου οπως πλεκω οποτε ας το αφησω καλυτερα... καποιος ειπε να φτιαχνω γλυκα και φαγητα αλλα δυστυχως ειμαι σε περιοδο διαιτας και αμα αρχισω να τα φτιαχνω δεν υπαρχει περιπτωση να τους αντιστα8ω (εδω δεν αντιστεκομαι οταν τα φτιαχνουν αλλοι βλ. παρλιαρος:P). αρα 8α συναιχισω με το origami μεχρι να ακουσω κατι που 8α με κανει να κολλησω περισσοτερο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με bonsai ίσως; Δύσκολο και τρομερά χρονοβόρο - πρέπει να υπάρχει και σχετική υπομονή και όρεξη φυσικά. Συνολικά όμως είναι πολύ ενδιαφέρουσα ενασχόληση με πραγματικά εκπληκτικά αποτελέσματα.

Και φυσικά βιβλία. Πολλά βιβλία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top