Μουσική - Βοήθεια/Απορίες στη Μουσική

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
αα!εχω και μελοντικα στο σπιτι!!!εγω οπως και να χει το πραγμα πιανο θα επελεγα...εσυ τι επελεξες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
αν κανουμε???:hmm:.............απο οτι ξερω δεν κανουμε βεβαια και να κανουμε μπιρει να μην το εχω προσεξει γιατι σπανια προσεχα στην μουσικη.:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Τελευταιο μαθημα μουσικης καναμε για τον Κοπρονιμο!:nono::down::down:Αν ειναι δυνατον!:down::s:nono::stars::sick:!!Χιλιες φορες παρεα με το αρμονιο μου παρα να ακουω για αυτοκρατορες!:up::up::up:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
αα!εχω και μελοντικα στο σπιτι!!!εγω οπως και να χει το πραγμα πιανο θα επελεγα...εσυ τι επελεξες?
εγω επελεξα πιανο!:)οπως και εσυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Ρε παιδιά είστε τελείος off :iagree:
Καλύτερα να κλείσει το τόπικ. Έτσι και αλλιώς η χρονιά τελείωσε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:αυτο το εμοτικον το εχω στο msn μου...:lol::lol::lol:απο τα αγαπημενα μου...πως βαζετε εμοτικονς στα ποστ σας εφοσον δεν βροσκονται στην συλλογη???:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:αυτο το εμοτικον το εχω στο msn μου...:lol::lol::lol:απο τα αγαπημενα μου...πως βαζετε εμοτικονς στα ποστ σας εφοσον δεν βροσκονται στην συλλογη???:thanks:
Υπάρχουν.Κάτω από τις φατσούλες πατάς εκεί που γράφει περισσότερα και μετά επιλέγεις δευτερεύοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ευχαριστω για την διευκρηνηση!:)...πολυ cool συλλογη!:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εμείς κάναμε στο δημοτικό φλογέρα....
Τώρα στο γυμνάσιο δεν κάνουμε όργανο παραμόνο ακούμε τρααγούδια και αναγνωρίζουμε ήχους οργάνων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrLyl

Νεοφερμένος

Η DrLyl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εμείς στο δημοτικό κάναμε τρελή φλογέρα:fss: αλλά τώρα έχουμε μια μπαμπόγρια καθηγήτρια σε στυλ μπαρμπί που είναι ζήτημα αν κάνουμε και θεωρία μια φορά το μήνα........... εκείνη την ώρα είναι λες και βρίσκεσαι σε λούνα παρκ :up:...... χωρίς φλογέρα όμως :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ευτυχώς..όχι..Ποτέ δεν μου άρεσε το μάθημα της Μουσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εγω στο δημοτικο ημουν σε ενα σχολειο που δεν καναμε και στην εκτη μετακομισα και στο καινουργιο σχολειο μονο εγω δεν εκανα :) ευτυχως που τα καλλιτεχνικα και η μουσικη μετριουνταν μ.ο. μαζι ..

τωρα στο γυμνασιο κανουμε αλλα 1 μαθημα εχουμε κανει με φλογερα οποτε ... ΣΙΓΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εμας ο καθηγητης μας εβαλε στο μαθημα της μουσικης να κανουμε φλογερα.........ελεος:mad:
δεν λεω καλα τα παω αλλα μου την δινει:P

Εμάς πέρσι μας είχε δώσει όργανα σε όλους διαφορετικά όμως και αρχίζαμε να παίζουμε....ΕΛΕΟΣ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teronimo

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εμας φλογερα:(
αλλα επειδη ειμαι σαινη κανο μεταλοφονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina97

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εμας ουτε στο δημοτικο μας εκαναν μουσικο οργανο..τωρα στο γυμνασιο κανουμε τις νότες και μαθαινουμε απ'εξω απο το βιβλιο..βαριεμε αφανταστα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΞΙΜ

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΞΙΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οχι αλλα δεν θα με πειραζε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiaki42100

Νεοφερμένος

Η Lydia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ουτε εμεις κανουμε μουσικο οργανο... :(


Αν και θα ηθελα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμεις καναμε στο δημοτικο μελοντικα, οχι φλογερα, και τωρα κανουμε μαθημα σε αιθουσα που εχει αρμονια. Το μισο μαθημα κανουμε θεωρια, και μετα παιζουμε στο αρμονιο... Δεν μας εξεταζει κιολας, μια χαρα!:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
ουτε εμεις κανουμε .. στο δημοτικο καναμε φλογερα μονο ... τωρα βλακειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εμεις στη μουσικη μαλωνουμε ολη την ωρα με τον καθηγητη....δν ξερω γτ ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top