Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,528 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,964 μηνύματα σε 78,053 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα γίνει φέτος με τις 5ήμερες;

olgi@dg (olga)

Φοιτητής

H olga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H olgi@dg έγραψε: στις 19:48, 28-11-09:

εχω ακουσει οτι μπορει να μην αφησουν να παμε 5ημερη λογο γριπης.ισχυει.....????
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

blacksheep (ΓιαννηςΤουφεξης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O blacksheep έγραψε: στις 20:06, 28-11-09:

ολα παιζονται.υπομονη μεχρι να δουμε ποτε θα ειναι το μεγαλο κυμα εξαρσης του ιου.
Παράθεση

Μιχάλης9867 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

O Μιχάλης9867 έγραψε: στις 20:08, 28-11-09:

μπα δεν παιζει κατι τετοιο ,μακαρι αν ηταν τοσο αθωα ολα,εφοσον υπαρχουν οικονομικα κινητρα στην μεση δεν παιζει να μην πατε
Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε: στις 20:09, 28-11-09:

Εμεις θα παμε κανονικα, την αλλη Δευτερα στη Βαρκελωνη!
Παράθεση

olgi@dg (olga)

Φοιτητής

H olga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H olgi@dg έγραψε: στις 20:31, 28-11-09:

δλδ ρε παιδια μονο στο σχολειο μας,μας λενε βλακειες οτι μπορει να μην μας αφησουν να παμε πριν το πασχα και αλλες τετοιες βλακειες....???δεν ειναι καταστση αυτη μας δημιουργουν προβληματα χωρις να υπαρχει....!!!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από johngreek_mad
Εμεις θα παμε κανονικα, την αλλη Δευτερα στη Βαρκελωνη!
αυτα ειναι οχι σαν εμας που κανονισαμε αμα παμε να παμε θεσ/νικη
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 20:40, 28-11-09:

Και η δικη μας Γ Λυκειου θα παει Βακερλωνη αλλα δεν ακουσαμε κατι περι ακυρωσης.
Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι πως καθε μαθητης θα πρεπει να υπογραφει υπευθυνη δηλωση υγειας.
Παράθεση

seize the day

Φοιτητής

H seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H seize the day έγραψε: στις 20:51, 28-11-09:

Σε εμάς πάντως,η πενθήμερη(ήταν κανονισμένη για το Δεκέμβρη),αναβλήθηκε για το Μάρτιο.Σε κάποια σχολεία μάλιστα,απ' όσο γνωρίζω,ακυρώθηκε.
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 01:07, 29-11-09:

Εγώ πάω Θεσσαλονίκη στις 7.Δεν αναβλήθηκε τίποτα.
Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O johngreek_mad έγραψε: στις 12:23, 29-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Και η δικη μας Γ Λυκειου θα παει Βακερλωνη αλλα δεν ακουσαμε κατι περι ακυρωσης.
Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι πως καθε μαθητης θα πρεπει να υπογραφει υπευθυνη δηλωση υγειας.
θελει αρκετη διαδικασια, θελει χαρτι ασφαλειας, σε περιπτωση που χτυπα ξυλο χρειαστει να νοσηλευτεις σε νοσοκομειο εκει, οτι δεν θα κληθεις να πληρωσεις κατι.
Παράθεση

Kotatsuneko

Μαθητής Γ' λυκείου

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 18:39, 30-11-09:

Την Πέμπτη φεύγω για Βαρκελώνη^^
Παράθεση

shikabalas (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.

O shikabalas έγραψε: στις 22:48, 30-11-09:

Σε ποιο ξενοδοχειο θα μεινετε?
Παράθεση

Kotatsuneko

Μαθητής Γ' λυκείου

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 22:59, 01-12-09:

Eurostar Crystal Palace
Παράθεση

johngreek_mad (Γιάννης)

Φοιτητής

O johngreek_mad έγραψε: στις 14:45, 02-12-09:

Εμεις στο Vinci Coldar Mar !

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Rev...Catalonia.html
Παράθεση

olgi@dg (olga)

Φοιτητής

H olgi@dg έγραψε: στις 16:34, 02-12-09:

ελα ρε εσεις τοσο νωρις θα πατε.....????
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 20:19, 02-12-09:

θα γινουν κανονικα,εστω κι αν απαγορευτηκαν λεει.εμας η τριτη θα παει κι εμεις θα παμε 3ημερη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια