Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,367 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,587 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 539 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αντιδρούν οι καθηγητές σε ερωτευμένους μαθητές;

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:31, 05-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Πόσο είναι ο μαθητής σου καλέ; -7;
δεν το εγραψα για εμενα γενικα μιλαω...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε: στις 18:27, 06-05-12:

Παιδιά όταν πήγαινα 'Α Γυμνασίου είχαμε έναν καθηγητή που είχε τρελή συμπάθεια στα κορίτσια, τα οποία (μερικά από αυτά) του έκαναν τα γλυκά ματάκια και έτσι στα τρίμηνα είχαν 20!!!!!!!!!!!
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:09, 06-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
Παιδιά όταν πήγαινα 'Α Γυμνασίου είχαμε έναν καθηγητή που είχε τρελή συμπάθεια στα κορίτσια, τα οποία (μερικά από αυτά) του έκαναν τα γλυκά ματάκια και έτσι στα τρίμηνα είχαν 20!!!!!!!!!!!
και στο δικο μ σχολειο γινεται αυτο...
Παράθεση

StingAs7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O StingAs7 Απο το νεο ετος φοιτητης Μηχανολογος έγραψε: στις 19:11, 06-05-12:

Παντου πρεπει να γινεται αυτο με καποιο καθηγητη...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:15, 06-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από StingAs7
Παντου πρεπει να γινεται αυτο με καποιο καθηγητη...
ε ναι ετσι νομιζω απλος σε εμας η συγκαικριμενη μαθητρια το εχει παρακανει και θα το φαει το κεφαλι της!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 06-05-12 στις 19:32. Αιτία: Μορφοποίηση μηνύματος.
Παράθεση

alex13

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο alex13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O alex13 έγραψε: στις 04:00, 04-09-12:

Παιδιά ξέρετε καμιά περίπτωση που κάποια καθηγήτρια είχε σχέση με μαθητή?Και αν ναι,για πείτε τι ακριβώς συνέβη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natasoula... : 06-09-12 στις 21:50. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:13, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από alex13
Παιδιά ξέρετε καμιά περίπτωση που κάποια καθηγήτρια είχε σχέση με μαθητή?Και αν ναι,για πείτε τι ακριβώς συνέβη.
καταρχας δεν επιτρεπονται τα γκρικλις... δευτερον δεν σε νοιαζει τι γινεται στα σχολεια του καθε ενα... αληθεια γιατι τοσο ενδιαφερον;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natasoula... : 06-09-12 στις 21:51. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
1
Παράθεση

alex13

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο alex13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O alex13 έγραψε: στις 23:44, 07-09-12:

ξερω παιδια απο το σχολειο μου που τους αρεσει καποια καθηγητρια και θελω να μαθω αν συμβαινουν και σε αλλα σχολεια παρομοια γεγονοτα
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,473 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 00:26, 08-09-12:

ξερω παιδια απο το σχολειο μου που τους αρεσει καποια καθηγητρια και θελω να μαθω αν συμβαινουν και σε αλλα σχολεια παρομοια γεγονοτα
Μάλλον πρόκειται για εντελώς συνηθισμένη περίπτωση. Όταν ήμουν μαθητής και στο γυμνάσιο και στο λύκειο, αρκετές ήταν οι φορές που πολλά αγόρια ερεθίζονταν από κάποια καθηγήτρια και έπαιρναν και ...δουλειά στο σπίτι, αλλά και για άλλα σχολεία έχω ακούσει παρόμοια. Στο λύκειο μας είχαν φέρει μια καθηγήτρια αγγλικών, όμορφη αλλά ετών 40+. Τα πιο πολλά αγόρια την είχαν "ερωτευθεί". Αυτό έγινε αντιληπτό από τον υποδιευθυντή - φυσικό μας και μας έλεγε: "Βρε χαζά παιδιά, κοιτάτε μια κυρία που έχει την ηλικία της μητέρα σας, ενώ δίπλα σας έχετε τις συμμαθήτριές σας που είναι σαν τα κρύα τα νερά και κουκλίτσες?"
5
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:41, 08-09-12:

Ναι γινεται αλλα οκ ειναι η βλακεια της εφηβιας
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 19:44, 08-09-12:

Ποο ερωτας ηταν μερικες καθηγητριες...
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,540 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 19:53, 08-09-12:

Ειχαμε μια ομορφη αγγλικου στην Α λυκειου.Αλλα ειχε παιδι οποτε με το που το εμαθα ξενερωσα τα παντα και ουτε που την ξανακοιταξα
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 19:56, 08-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
ε ναι ετσι νομιζω απλος σε εμας η συγκαικριμενη μαθητρια το εχει παρακανει και θα το φαει το κεφαλι της!
συγκεκριμένη*
Συγνώμη αλλά έβγαλε μάτι αυτό

Ότι τώρα ας πούμε η 12χρονη ζαχάρωσε τον δάσκαλο και μάλιστα θα φάει το κεφάλι της
Γιατί θα το φάει; Έχει ανταπόκριση από τον δασκαλάκο;
ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΉΣ!
Βρε Μαράκι πρόσεχε λίγο πως τα πετάς αυτά
Άντε λύκειο τέτοια τρώγονται,γυμνάσιο ε, καλή καρδιά ας το δεχτούμε πάλι..
ΑΛΛΆ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΌ;
Τι θέλει; Να τις αλλάζει πάνες;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:21, 09-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
συγκεκριμένη*
Συγνώμη αλλά έβγαλε μάτι αυτό

Ότι τώρα ας πούμε η 12χρονη ζαχάρωσε τον δάσκαλο και μάλιστα θα φάει το κεφάλι της
Γιατί θα το φάει; Έχει ανταπόκριση από τον δασκαλάκο;
ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΉΣ!
Βρε Μαράκι πρόσεχε λίγο πως τα πετάς αυτά
Άντε λύκειο τέτοια τρώγονται,γυμνάσιο ε, καλή καρδιά ας το δεχτούμε πάλι..
ΑΛΛΆ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΌ;
Τι θέλει; Να τις αλλάζει πάνες;
Εμ... Γυμνασιο ειμαι Ζωη...
Παράθεση

desperateforphd

Διδακτορικός

H desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H desperateforphd έγραψε: στις 01:06, 20-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Γιατί να τιμωρηθεί το κορίτσι; Ο συνάδελφος είναι παιδεραστής αν κάνει κάτι και να σου προτείνω να καταγγελθεί αμέσως!
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,356 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 19:44, 20-09-12:

Σημείωση συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε από off-topic μηνύματα, αν θέλετε να συνεχίσετε πηγαίνετε στην Καφετέρια του iSchool ή στο chat, ευχαριστώ.
Παράθεση

lelina

Νεοφερμένος

H lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lelina έγραψε: στις 19:24, 29-10-12:

ειμαι 17 χρονών και αυτός ειναι πολύ μεγάλος !38-39 κάπου εκεί ειναι καθηγητής αλλά δεν είναι στο τμήμα μου κάνει μόνο στους ψυκτικούς .¨την πρώτη στιγμή που τον είδα έπαθα την πλάκα μου και απο τότε τον βλέπω συνέχεια μπροστά μου !! δεν ξέρω τι παθαίνω αλλά τα χάνω μόλις τον βλέπω μου ρίχνει πολλές ματιές !πιστεύω πως έχει καταλάβει ότι μου αρέσει γιατί τον κοιτάω επίμονα ..ρε γαμώτο όμως θέλω να βρω κάτι και να τον πλησιάσω όμως δεν ξέρω τι ανχόνομαι !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !!!!τι να κάνω η κακομοίρα????????
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 19:27, 29-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από lelina
ειμαι 17 χρονών και αυτός ειναι πολύ μεγάλος !38-39 κάπου εκεί ειναι καθηγητής αλλά δεν είναι στο τμήμα μου κάνει μόνο στους ψυκτικούς .¨την πρώτη στιγμή που τον είδα έπαθα την πλάκα μου και απο τότε τον βλέπω συνέχεια μπροστά μου !! δεν ξέρω τι παθαίνω αλλά τα χάνω μόλις τον βλέπω μου ρίχνει πολλές ματιές !πιστεύω πως έχει καταλάβει ότι μου αρέσει γιατί τον κοιτάω επίμονα ..ρε γαμώτο όμως θέλω να βρω κάτι και να τον πλησιάσω όμως δεν ξέρω τι ανχόνομαι !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ !!!!τι να κάνω η κακομοίρα????????
Ο άνθρωπος θα μπορούσε να είναι πατέρας σου!
1
Παράθεση

lelina

Νεοφερμένος

H lelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lelina έγραψε: στις 19:35, 29-10-12:

δεν ειναι όμως!!!!
1
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 19:37, 29-10-12:

χαχαχαχαχ
Κοιτα ειναι η κριση της εφηβειας.
επειδη παντα θα υπαρχει στο σχολειο καποιος σχετικα νεος(συγκριτικα με τους υπολοιπους) και θα ειναι και πιο ομορφος ,επειδη εχεις βαρεθει να βλεπεις τους συνηθισμενους καθηγητες,κ.τ.λ οταν δεις αυτον θα αναψει μεσα το ενστικτο του ερωτα
θα δεις σε λιγο καιρο οτι θα σ περασει.
ειναι μεχρι να το συνηθισεις.
και μη μου πεις " οχι ,τον εχω ερωτευτει,κ τ σχετικα " γτ πλ απλα δεν ισχυουν
ειναι η πρωτη εντυπωση .
θα σ περασει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος