Πρόγραμμα υπολογισμου μορίων ΕΠΑΛ

palios_mathitis

Νεοφερμένος

Ο palios_mathitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μιάς και δεν είδα πουθενα να υπάρχει παρόμοιο πρόγραμμα...είπα να φτιάξω εγώ ένα...δεν είναι τίποτα σπουδαίο..απλά υπολογίζει τα μόρια και εκτυπώνει το σύνολο...δεν περιέχει κακόβουλο κώδικα...αν θέλετε σας δείχνω τι περιέχει.

Είναι τέρμα πρόχειρο πρόγραμμα...όποιος έχει γνώσεις του δίνω τον κώδικα και τον υλοποεί καλύτερα.


Επειδή δεν μπορώ να ανεβάσω συννημένο μέσα από linux...(δεν ξέρω γιατί) το δίνω από rapidshare και ας κάνει κάποιος το κόπο να το βάλει σωστα.
Code:
https://rapidshare.com/files/305722019/moriaepal.zip
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Καλή η ιδέα σου και ευχαρστούμε...Απλά θέλει λίγο δουλεία πχ δεν λέει σε τι θέλει την βαθμολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simadaros

Νεοφερμένος

Ο simadaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αυτο προγραμμα ισχυει για τα επαλ που θα δωσουν το 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
μηπως μπορεις να το ξαναανεβάσεις αν δεν σου ειναι κόπος?
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ευκολο ειναι να υπολογιστουν τα μορια βρε...!!! Σιγα ,Τι τα θελουμε τα προγραμματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ευκολο ειναι να υπολογιστουν τα μορια βρε...!!! Σιγα ,Τι τα θελουμε τα προγραμματα:D
σιγουρα!!!
ουτως η αλλως θα παω β ομαδα οποτε μου ειναι αχρηστο
απλα ηταν καλη ιδεα αυτο το προγραμμα και ηθελε να το δω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αμα πας Β ομαδα για να υπολογησεις τα μορια σου πας πχ https://www.propylaia.gr/index.php?option=com_facileforms&Itemid=48 στην τεχνολογικη κατευθυνση και εκει που εχει Ανάπτυξη Εφαρμογών και Διοίκηση Επιχειρήσεων βαζεις δικτυα και προγραμματισμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εκει που εχει Ανάπτυξη Εφαρμογών και Διοίκηση Επιχειρήσεων βαζεις δικτυα και προγραμματισμο?
οχι, βαζω ηλεκτροτεχνια ΙΙ και ηλεκτρικες μηχανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Υπαρχει προγραμμα μοριων (και οχι μονο) και μαλιστα μπορειτε να το κανετε μεσω του web οριστε https://www.anodos.edu.gr/Ypologiste/Ypologiste2.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
οχι, βαζω ηλεκτροτεχνια ΙΙ και ηλεκτρικες μηχανες
Οκ εγω ελεγα για μενα που ειμαι πληροφορικη αλλα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

vasilakis

Νεοφερμένος

Ο vasilakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
άμα εγραψα περιπου θ-9 μαθηματικά και γλωσσα και γιρο στο 12 στα μαθήματα ειδικοτιταϛ πόσο έβγαλα περιπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Φίλε μου έχεις βγάλει γύρο στα 1110 μόρια.......!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Έκανα κάποιες βελτιώσεις στο πρόγραμμα και μιας και είναι περίοδος εξετάσεων το ανεβάζω ξανά για όποιον θέλει να το κατεβάσει!Αν υπάρχει κάποια απορία με την χρήση του ή οτιδήποτε άλλο, ρωτήστε ελεύθερα :)

https://rapidshare.com/files/1140570200/epal.exe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εχεις κανενα προγραμμα για επαλ β';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
εχεις κανενα προγραμμα για επαλ β';

Δεν ξέρω τους συντελεστές! Αν μου τους πεις το φτιάχνω πολύ ευχαρίστως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατευθ. - 1,3
Φυσικη Κατευθ. - 0,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Νομιζω ειναι το ιδιο με του γενικου αλλα αντι αοδε και αεππ βαζεις τα δυο ειδικοτητας(με επιφυλαξει αυτο)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Νομίζω τα βρήκα!Θα αρχίσω να το φτιάχνω σιγά σιγά γιατί απ ότι είδα, δεν είναι απλό όπως της α ομάδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
thx ρε φιλος γιατι δεν εχω καταλαβει ακομα πως βγαινουν τα μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top