Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Λέτε να βγουν τελικά σήμερα τα αποτελέσματα;

Mε τίποτα!!

Παιδια στο ECCE δεν εχουν παει απο το Confirmed στο Finished ακόμα.Βασικα πιστευω πως οτι γινει ειναι αυτη την βδομαδα.Μετα φευγει πολυ η βαλιτσα.


Ecpe έχουν πάει finished?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Νegative!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bασικα εχω πιστη και θα λαβω τα δεδομενα των προηγουμενων χρονων.Δεν μπορω να μαι και απολυτα σιγουρος αλλα μεχρι την Παρασκευη νομιζω θα τα βγαλουν.Δηλαδη και το ELI-UM αυτο ισχυριζεται.Και στην HAU αν παρεις(πηρα 9 φορες σημερα(6 Αθηνα-3 Θεσ/νικη) οι πιο πολλοι μετα απο πιεση για μετα τις 20 Ιουλιου ειπανε.Στη Σαλονικη τα χουν χαμενα για Αυγουστο πάντως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Και περσυ στην θεσσαλονίκη θυμάμαι έλεγαν αρχές Αυγούστου . By the way, έλαβα μόλις άλλο ένα email . Και τους ρώτησα αν θα βγούν πριν ή μετα τις 26:redface:



We are finishing up with the ECCE and the results will be released as soon as all the work is completed.

Best,

Barbara
ECCE Coordinator
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tωρα το παίζουν πάλι διπλό ταμπλο!:P Γεια σου ELI-UM και HAU με τα ωραία σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Πωπω άντε και βαρεθήκαμε να περιμένουμε να μάθουμε και επισήμως ότι το πήραμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ βαρέθηκα επίσης . :P
Δεν ξανασχολούμε . Ας με ειδοποιήσει η hau αυτοπροσώπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε ποιo ειναι το mail της eli-um?
δηλαδη μεχρι το τελος της αλλης εβδομαδας θα τα εχουν βγαλει τα αποτελεσματα του ecce και του ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
elicertif@umich.edu
Mάλλον ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και όσο για αυτα που έγραψε η καθηγητρια πιο πριν πως δεν εχουμε και αλλη δουλεια να κανουμε πρεπει να καταλαβετε επιτελους πως το να δειχνουμε ενδιαφέρον για τις εξετασεις που εχουμε ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΕΙ δεν ειναι διολου κακο.Το αντιθετο μάλιστα.Αν ήθελε η HAU και το ELI-UM 4 μερες πριν φτασει ο μηνας 20 να ελεγε κατι πιο συγκεκριμενο απο τα "τελος Ιουλιου" "εεε τι να σας πω απο μερα σε μερα τα περιμένουμε""μετα τις 20 Ιουλιου""τελος Ιουλιου αρχες-Αυγουστου""μετά τις 25 Ιουλίου" Δεν ειναι δυνατο να ακους καθε φορα και δυνατη απαντηση.Ή να λενε όλοι τελη Ιουλιου ή να πουνε πως δεν ξερουν βρε παιδι μου.Ουτε μια ενημερωση να βαλουν στο site ουτε τίποτα.Πρεπει να τους παρεις τηλεφωνο και να ακους διαφορετικες απαντησεις.Το ELI-UM νομιζω εχει τελειωσει τη διορθωση των τεστ.Άλλωστε 2 μηνες πέρασαν και τα γραπτα δεν πανε με το πλοιο στην Αμερικη για να κανουν βδομαδες αλλα αεροπορικώς.Και ζουμε στην εποχη του διαδικτύου.Τεράστιοι ογκοι δεδομενων διακινούνται καθημερινα.
Τα αποτελεσματα δεν μπορουν να στείλουν παναθεμα τους;:P Το ξαναλεω για πολλοστη φορα πως μαλλον αυτη την βδομαδα θα τα βγαλουν.
Και οταν πανε οι μαθητες απο το Confirmed στο Finished θα σας πω και γω και αλλοι καθηγητες που παρακολουθουν το iSchool. Το ξερω πως ειστε βαθυτατα δυσαρεστημένοι αλλα υπομονη παιδιά!Εμεις εδω είμαστε για να αλληλουποστηριχτουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Έχω πάρει τηλέφωνο αρκετές φορές και λέω να αλλάξω τη φωνή μου γιατί θα αρχίσουν να με βρίζουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Βασικά δεν καταλαβαίνει κανείς το ότι "τέλη Ιουλίου" είμαστε όλοι "στην φωτία" . Λάθος μου , λίγοι καταλαβαίνουν θέλω να πω. Περιμένουμε απο μέρα σε μέρα να δούμε τι κάναμε , αν οι κόποι μας και τα λεφτά ( δεν ήταν και λίγα ) που δώσαμε για αυτό το δίπλωμα πήγανε χαμένα ή τουλάχιστον ανταμήφθηκαν οι κόποι μας. Να μου πείτε μια εμπειρία είναι αλλά αλλιώς είναι να ξέρεις τι έχεις κάνει , να αρχίσεις προετοιμασία κ.α απο το να κάθεσαι και να περιμένεις μεχρι τον Αυγουστο και να σε καίει αυτό .

Εliminated , και η απόκρυψη κάνει δουλειά :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μπορείς να μου πεις το e-mail για να ρωτήσω και εγώ για τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω εβαλα ολη την παρεα να πάρει τηέφωνο πάντως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μπορειτε να μου εξηγεισετε τι ειναι το confirmed και το finished σχετικα με τα αποτελεσματα?ειναι η ιδια μεταφραση οπως ειναι κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
μπορειτε να μου εξηγεισετε τι ειναι το confirmed και το finished σχετικα με τα αποτελεσματα?ειναι η ιδια μεταφραση οπως ειναι κανονικα?

Ειναι για τα φροντιστήρια , όταν είναι να βγουν τα αποτελέσματα θα δουν ότι οι μαθητές πήγαν στο finished

Μπορείς να μου πεις το e-mail για να ρωτήσω και εγώ για τα αποτελέσματα;

elicertif@umich.edu



Στείλε και τώρα ανοιχτά είναι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως!Τωρα ολοι οι ECCEαδες και ECPEαδες ειναι στο Confirmed.Οταν θα πλησιασει απειλητικα ωρα να βγουν θα πανε στο Finished και σε διαστημα απο μερικες ωρες μεχρι 1-2 μερες θα βγουν!;)

elicertif@umich.edu το γενικο mail.
mhuntley@umich.edu της Maria Huntley υπευθυνη ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Στο γενικό στείλτε για να μάθουμε και για ECCE :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Σας ευχαριστω ολους για το email αλλα και για την επεξηγηση της λεξης confirmed και finished!!!
μακαρι ομως τα αποτελεσματα να βγουν νωρις...αλλα το σωστο ειναι να τα κοιτανε πολλες φορες μηπως εχουν κανει καποιο λαθος...αλλα ποσο διαστημα παιρνει η διαδικασια αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top