Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δινω 3 η φορα ecpe την τυχη μου γερασα και ακομα!!
εκθεση gcvr και oral pass !!!!!
kai listening fail!!!! kai οχι γιατι δεν καταλαβαινω ουτε γιατι δεν ακουω αλλα γιατι με πιανει ενα αγχοσ εκει μεσα με το που βαζει την κασσετα λες και ειμαι στην ηλεκτρικη καρεκλα! και μεχρι τωρα ολες τισ εξετασεις αλλου τυπου τισ περναω χωρις αγχος αλλα με αυτα τα αγγλικα εχω απογοητευτει!
εν τω μεταξυ ολη σου η τεχνη για το αν ξερεις αγγλικα βγαινει στην εκθεση εκει δειχνεις και λεξιλογιο και ιδεες και συνδεση προτασεων και γραμματικη και listening fail μονο και μονο απο το αγχοσ τι χαζο!
καλη επιτυχια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αυτό είναι ενα group στο facebook στο οποιο γραφει η piniaris. Εχει μεσα αρκετα πραγματα ενω συχνα λυνει και αποριες μαθητων και καθηγητων! Δεν ξερω αλλα ισως σας βοηθησει σε κατι! https://www.facebook.com/pages/Teach...!/group.php?gid=100738389968745&v=wall&ref=ts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
επιβεβαιωνω το τσιμπιμενο V (βασικα το vocabulary εννοουσα και πριν)!
Listening κανονικοτατο με καλες εικονες!!
Writing (εγω εγραψα γραμμα) ηταν πολυ καλο ερωτημα μεν, αλλα απεφυγα να βαλω 'απλα' επιχειρηματα οπως οτι οι εφηβοι θελουν να βλεπουν τηλεοραση μεχρι αργα και τετοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli 84

Νεοφερμένος

Η elli 84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
υπαρχει κανεις που να εδωσε στις 1?
ποιο ηταν το θεμα της εκθεσης και πως σας φανηκε το GVR?
εδωσε μαθητρια μ και δυσκολευτηκε στο λεξιλογιο και στο τριτο reading!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θυμάστε καθόλου τι φαινόμενα είχε στο grammar?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
να δω τι θα κανω με την ακοη μου...
ελεος ρε φιλε 540 εθ]υρω εσκασες???ελπιζω να το περασεις....μην αγχωνεσε....εγω ειχα αγχωθει στην εκθεση πολυ νομιζα οτι δεν θα προλαβω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με την κολλητή μου που μιλησα(έδωσε 13.00), μου ειπε οτι τα πηγε σχετικα καλά, αλλά λεει φοβάται το grammar. Θεμα έκθεση ήταν να συμβουλεψουν ενα αγόρι το οποιο είχε αλλάξει προσφατα σχολείο, και επρεπε να του πουν τι να κανει κτλ.

Δεν ξερω αν τα' παν κι αλλοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ποοοο.....αν ημουν στη θεση του αγοριου θα ζητουσα συμβουλες...που να δωσεις κιολας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αυτό είναι ενα group στο facebook στο οποιο γραφει η piniaris. Εχει μεσα αρκετα πραγματα ενω συχνα λυνει και αποριες μαθητων και καθηγητων! Δεν ξερω αλλα ισως σας βοηθησει σε κατι! https://www.facebook.com/pages/Teachers-of-English-in-Greece-DO-blog/279272313402?v=wall&ref=ts#!/group.php?gid=100738389968745&v=wall&ref=ts

https://www.facebook.com/pages/Teach...!/group.php?gid=116320675050827&v=wall&ref=ts
Aυτο ειναι το αντιστοιχο για τους μαθητες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli 84

Νεοφερμένος

Η elli 84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με την κολλητή μου που μιλησα(έδωσε 13.00), μου ειπε οτι τα πηγε σχετικα καλά, αλλά λεει φοβάται το grammar. Θεμα έκθεση ήταν να συμβουλεψουν ενα αγόρι το οποιο είχε αλλάξει προσφατα σχολείο, και επρεπε να του πουν τι να κανει κτλ.

Δεν ξερω αν τα' παν κι αλλοι.:P

αυτο που λες φανταζομαι ειναι το γραμμα.Ξερεις μηπως το essay?γιατι αυτο εγραψε η μαθητρια μ και λιγο μπερδεμενα μου τα ειπε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αυτο που λες φανταζομαι ειναι το γραμμα.Ξερεις μηπως το essay?γιατι αυτο εγραψε η μαθητρια μ και λιγο μπερδεμενα μου τα ειπε!

Όχι, δυστυχώς δε μου είπε κάτι άλλο.:/:
Αν μάθω θα ποστάρω! :)

edit: Την ρώτησα και μου είπε οτι δεν διάβασε καν για το essay επειδή πάντα γραφει letter.:redface:

Επίσης, λέει οτι το 3ο reading ήταν κάπως δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
για το ecpe βρηκα και αυτο. Αν σκεφτεί κανείς τη συχνή ανακύκλωση θεμάτων ισως βοηθησει..
https://www.fullspate.net/exams/ecpe_gr_analysis.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eπισης αμεσως μολις βγει η βαρδια των 17.00 θα σας ενημερωσω αμεσως για θεματα και εντυπωσεις γιατι δινουν κατι φιλαρακια μου.
Γυρω στις 20.00 με 20.30 αναμενεται να τελειωσουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εδινε κανεις ecpe σημερα?? Nα μας δωσει καμια πληροφορια! anyone??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΕCPE προφορικα εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΕCPE προφορικα εννοεις?


γραπτα!! νομιζω οτι εγραψε μια κοπελα το μεσημερι οτι δινει σε μιση ωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ECCE θες να πεις.
Γιατι το ECPE δινεται αυριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iodim

Νεοφερμένος

Η Iωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γραπτα!! νομιζω οτι εγραψε μια κοπελα το μεσημερι οτι δινει σε μιση ωρα!
αυριο τα γραπτα.. σημερα γραπτα εδινε μονο το ecce
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ok! οποτε ας διαβασω τιποτα γιατι δεν με βλεπω καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βρε δεν θελει αγχος!Και μην καθεσαι και διαβαζεις σαν τρελη γιατι μετα σιγουρα θα σε αγχωσει.Ριξε απλα μια ματια και κουλ;)

Αν εχετε κατι να προσθεσετε μην διστάσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top