Ποιος σκέφτεται να ασχοληθεί επαγγελματικά με τον αθλητισμό;

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
:bye::bye::bye:για πειτε μου ρε παιδια ποιος η ποια σκεφτεται να ασχοληθει με ενα αθλημα στη ζωη του επαγγελματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω το σκεφτομουν πριν ενα χρονο για τεννις αλλα τωρα οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GtakriZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ ίσως με τον στίβο αν δεν πετύχω αλλού! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ασχοληθώ επαγγελματικά με το ποδόσφαιρο. Και ελπίζω να βγει κάτι στο μέλλον. Λένε κυνήγα τα όνειρα σου...για να δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ ίσως με τον στίβο αν δεν πετύχω αλλού! :Ρ[/quote


παω και εγω στιβο ενα χρονο και ηθελα να ασχοληθω επαγγελματικα αλλα το εψαξα και μου ειπαν οτι αν δεν παρεις φαρμακα δεν μπορεις να ασχοληθεις και να μην θελεις να παρεις θα σου βαλουν αυτοι (προπονητες) χωρις να το ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
επαγγελματικά όχι, αλλά εδώ και τρία χρόνια κάνω συστηματικά γυμναστική..
κοιλιακούς, διατάσεις, σχοινάκι, τρέξιμο, βαράκια, χούλα χούπ και παίζω μπάσκετ μόνη μου κάθε Σαββατοκύριακο σχεδόν.. ψώρα βλέπετε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θλιβερό πράγμα έχει καταντήσει ο επαγγελματικός αθλητισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Θλιβερό πράγμα έχει καταντήσει ο επαγγελματικός αθλητισμός.

Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
παω και εγω στιβο ενα χρονο και ηθελα να ασχοληθω επαγγελματικα αλλα το εψαξα και μου ειπαν οτι αν δεν παρεις φαρμακα δεν μπορεις να ασχοληθεις και να μην θελεις να παρεις θα σου βαλουν αυτοι (προπονητες) χωρις να το ξερεις
Γι' αυτό. Δε νομίζω να ισχύει μόνο στο στίβο. Χρησιμοποιούνται αθέμιτα, ανήθικα και συνήθως ανθυγιεινά μέσα που εγώ τα βρίσκω άκρως απωθητικά.
Γενικά όπου μπαίνει το χρήμα μετατρέπει το συναγωνισμό σε ανταγωνισμό, την ελεύθερη δημιουργία σε κατά παραγγελία τυποποιημένη παραγωγή κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γι' αυτό. Δε νομίζω να ισχύει μόνο στο στίβο. Χρησιμοποιούνται αθέμιτα, ανήθικα και συνήθως ανθυγιεινά μέσα που εγώ τα βρίσκω άκρως απωθητικά.
Γενικά όπου μπαίνει το χρήμα μετατρέπει το συναγωνισμό σε ανταγωνισμό, την ελεύθερη δημιουργία σε κατά παραγγελία τυποποιημένη παραγωγή κτλ.

φυσικα και ειναι σε ολα τα αθληματα επειδη πια εχουμε παψει να παιζουμε για την πλακα,τον χαβαλε μας αλλα για τα συμφεροντα τα δικα μας και αυτον που ασχολουνται μαζι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
επαγγελματικά όχι, αλλά εδώ και τρία χρόνια κάνω συστηματικά γυμναστική..
κοιλιακούς, διατάσεις, σχοινάκι, τρέξιμο, βαράκια, χούλα χούπ και παίζω μπάσκετ μόνη μου κάθε Σαββατοκύριακο σχεδόν.. ψώρα βλέπετε.. :)


μου αρεσει παρα πολυ και εμενα τα μπασκετ... ποσο καιρο παιζεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top