Αράχωβα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παιδια σκεφτόμαστε με το αγόρι μου να πάμε Αράχωβα κανενα τετραημερο.
Έχει πάει κανείς να μου δώσει καμια πληροφορία??
Πού μείνατε και πόσο πήγαινε η βραδιά??
Γενικά οτι γνωρίζετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι ποσο δωσαμε μονο για το ξενοδοχειο, γυρω στο 30αρι με μια επιφυλαξη(το ατομο ε?)..συνολικα η εκδρομη μας ειχε βγει ενα 150αρι περιπου -πηγαμε παρασκευη, γυρισαμε κυριακη-. Για ξενοδοχεια και τετοια δεν θυμαμαι ουτε καν το ονομα, αλλα και να το θυμομουν δεν ηταν τιποτα συγκλονιστικο -δεν ηταν καν καθαρο-.. αλλα εκει γενικως βαρανε σε τιμες, ειδικα τετοια εποχη. Ριξε μια ματια στο gto.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
και α΄λλα μέρη αν γνωρίζετε σε τέτοιο στυλ σχετικά κοντα στην Αθηνα πειτε μου

Κατερίνα σαν μέρος ήταν ωραία??η είναι λόγια αυτα που λένε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Δεν εχω μεινει εκει αλλα εχω πάει και ειναι πολυ ωραία...Και φωτογραφιες να δεις θα σου αρεσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να σου πω την αληθεια, εγω φοβεραααα δεν περασα..Ισως εφταιγε κι η παρεα βεβαια, ισως κι η περιοδος που πηγα(πηγα αρχες Δεκεμβριου που γινεται ο πανικος με τις φοιτητικες εκδρομες)..δεν μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα(για την ακριβεια οταν γυρισα σκεφτομουν τι θα αγοραζα μ'αυτα τα λεφτα:p).
Αλλα για να καταλαβεις: ηθελα κυριως να παμε για σκι και χιονι δεν ειχε, ημουν χωρισμενη ενω η παρεα ψαχνοταν, δεν τρελαινομαι για την κατασταση κλαμπ-με-σκυλαδικα ενω εκει γινοταν ο πανικος κι ολοι θελαν να πηγαινουμε (βεβαια πεφταν και σαν τις μυγες απ'την ελλειψη εξαερισμου, αλλα αλλο θεμα αυτο), και γενικως μαλλον ειμαι γκαντεμω γιατι ολα πηγαν στραβα σ'αυτη την εκδρομη:p
Τωρα για ρομαντικη εκδρομουλα, στους δρομους της πολης(που ειναι πολυ γραφικη και ομορφη) και με την καλυτερη διαθεση που φανταζομαι θα πατε εσεις..ε σιγουρα θα ειναι καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εμείς θέλουμε ήρεμες καταστάσεις κάπου τον Φεβρουάριο θα πάμε και θα είναι απο Δευτέρα εως Παρασκευη.
Οι δυο μας απλά να ξεφυγουμε απο την ρουτίνα και τις δουλειές μας και να χαλαρώσουμε λίγο.
Θέλουμε να είναι ωραίο μέρος
Απλά ρωτάω γιατί και για την Μύκονο ακούω πολλά αλλά δεν μου αρέσει σαν μέρος καθόλου, προτιμώ Σαντορίνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ε ενταξει, η πολη ειναι γραφικη και περιδιαβαινεις σοκακια με ομορφα σπιτια. Δατς ολ. Αν δεν πας για το χιονοδρομικο δηλαδη, δεν νομιζω οτι εχει κατι παραπανω να δεις.. Εκτος αν το συνδυασετε με Δελφους και επισκεψεις σε αρχαιολογικους χωρους..
Καθημερινες φανταζομαι δε θα γινεται αυτος ο πανικοοοος που συναντησαμε εμεις.. Γιατι δεν πατε Ναυπλιο? (ειμαι προκατειλλημενη, το λατρευω :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Συμφωνώ και επαυξάνω σε ό,τι είπε η Κατερίνα και επίσης προτείνω και εγώ καλύτερα Ναύπλιο!:) Στάνταρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

Νεοφερμένος

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Βόλο και Πήλιο να πάτε !!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για ρομαντικό ξεκούραστο τα δυο σας ταξιδάκι καλυτερα Ναυπλιο παρά Αράχωβα...
Η αράχωβα το χειμώνα είναι τίγκα στον κόσμο και όλα είναι και του πανακρίβου....
Ναυπλιο για μένα ειναι καλυτερα αλλα πρεπει να κλεισεις καιρο πριν δωματιο γιατι ειναι κοντινος προορισμός και ψαχνουν πολλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μπορείτε να πάτε και ορεινή Αρκαδία (αν δεν παινέψεις το σπίτι σου που λένε:redface: ). Έχει πολύ ωραία και παραδοσιακά μέρη για να μείνετε και να κάνετε εκδρομούλες, όπως Δημητσάνα, Λαγκάδια, Βυτίνα. Αν σας αρέσουν τα σπορ στην φύση μπορείτε να κάνετε ράφτινγκ, καγιάκ ή πεζοπορία στον ποταμό Λούσιο που είναι πανέμορφος. Το φαγητό είναι πολύ καλό. Οι τιμές διαφέρουν, αν και είναι πιο χαμηλές από Αράχωβα. Και μπορείτε να βρείτε μικρά χωριουδάκια με φτηνούς ξενώνες και τέλειο φαγητό. Κι έχουμε και τους ωραιότερους άντρες :whistle: (αν και θα πας με τον καλό σου).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
βασικά όταν θα πάω εγώ τέλη Φεβρουαρίου θα ΄χιε περάσει το τριημερο καθαρα Δευτέρα.
Ναύπλιο δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου:worry:
Απο φωτό που έχω δει είναι πολύ όμορφα.
Πήλιο το σκέφτηκα αλλά είναι κάπως μακριούτσικα και δεν έχω και πολύ χρόνο.:)
Τα Καλάβρυτα τί λένε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.

Ναύπλιο δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου:worry:


Αποχώρω και εγώ εις ένδειξη διαμαρτυρίας και...συμπαράστασης στην Κατερίνα!:D

Τα Καλάβρυτα θεωρώ ότι είναι πιο όμορφα και ήρεμα, σαν σύνολο, παρόλο που δεν είναι τόσο "γραφικά" όσο η Αράχωβα...Γιατί εγώ νομίζω ότι η Αράχωβα είναι πιο πολύ "γραφική"(= εμπορική), παρά γραφική!Συν του ότι η διαδρομή προς Καλάβρυτα είναι το κάτι άλλο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι βρε, απλα του εχω αδυναμια του Ναυπλιου:p (ε ενταξει, παιρνω και ποσοστα :X)

Για τα Καλαβρυτα εχω ακουσει τα καλυτερα, αλλα δεν εχω παει ακομα.

Violetta κι εμενα αυτο με χαλασε παρα πολυ. Ειπαμε τουριστικο μερος, αλλα αυτο ειδικα την περιοδο των φοιτητοεκδρομων ηταν ανυποφορο! (για μας τους αγοραφοβικους:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Λοιπον παιδια στην Αραχωβα παιζει αυτο το μερος. https://www.arachova-hotels.com/nefeles μου αρέσει πανω απο ολα γιατι ειναι ανθρωπινο νπεριβαλλον, καθαρο και δεν σε βλεπουν χρημα!
Εμενα με κερδισε παντως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
παιδιά καλάβρυτα τι λέει; πόσο μακριά είναι με λεοφωρείο; αξίζει να πας αν δεν έχεις αμάξι; τιμές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λοιπον παιδια στην Αραχωβα παιζει αυτο το μερος. https://www.arachova-hotels.com/nefeles μου αρέσει πανω απο ολα γιατι ειναι ανθρωπινο νπεριβαλλον, καθαρο και δεν σε βλεπουν χρημα!
Εμενα με κερδισε παντως! :P


Oταν λες οτι δε σε βλεπουν χρημα τι εννοεις? Πες μας ποσο χρεωνουν το βραδυ να το μεταφρασουμε..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Όποιος πάει ΑΡΑΧΩΒΑ, μπορεί να πάει να φάει στην Ταβέρνα "Παναγιώτα", στον Άι Γιώργη!!!

...απλά ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top