Άποψη για την σχολή σας

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
πως σας φαινεται μεχρι στιγμης η σχολη που περασατε?τα μαθηματα ενδιαφεροντα?ηταν αυτο που περιμενατε κ ειχατε στο μυαλο σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
πως σας φαινεται μεχρι στιγμης η σχολη που περασατε?τα μαθηματα ενδιαφεροντα?ηταν αυτο που περιμενατε κ ειχατε στο μυαλο σας?
Αν και ακομα δεν εχω αρχισει τα μαθηματα, απο αποψη οργανωσης ψιλομετρια η κατασταση:jumpy::jumpy:... Γενικοτερα, εχω ακουσει απο φοιτητες μεγαλυτερων ετων, πως τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπως τα περιμενω τωρα!! Το μονο θετικο ειναι οτι υπεραγαπω το συγκεκριμενο αντικειμενο, οποτε θελοντας και μη, θα αγαπησω και τη σχολη, με τα καλα της και τα κακα της:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ομολογω πως εντυπωισαστικα απο τις υποδομες της σχολης μου,απο κει και περα οταν αρχισουν τα μαθηματα θα δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αρχικα ειχα μια μετρια προς καλη αποψη (οσο την εβλεπα στο μηχανογραφικο :P). Το κτηριο καλουτσικο (δεν το λες και τελειο), αλλα ενταξει δεν με απογοητευσε και τραγικα. Η οργανωση (ανοργανωσια καλυτερα) της σχολης και η παντελης ελλειψη ενημερωσης με εκνευρισε και το σημερινο 8ωρο (παλι καλα που δεν ειχα εργαστηριο) γκρεμισε και τις ελαχιστες ελπιδες για να αποκτησω μια εστω μετρια γνωμη για τη σχολη. :P Ακομα δεν αρχισα δε βλεπω την ωρα να φυγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εμενα μου αφησε πααρα πολυ καλες εντυπωσεις η σχολη μου σημερα...:D:D:Dβασικα και ο εξωτερικος χωρος ειναι οοολα τα λεφτα(ΕΜΠ) αλλα ενταξει και το κτιριο καλο ειναι...:)ουτε καταλαβα πως περασε η ωρα...(08:45-13:00)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ η σχολή μου, αν και μερικά μαθήματα είναι προς το παρών ακαταλαβίστικα αλλά έχουν ενδιαφέρον. Το κακό, όμως, είναι ότι μας έχουν λίγο ξεσκίσει με το πρόγραμμα τους και έχω αρχίσει να κουράζομαι......
Το καλό, βέβαια, είναι ότι θα μετονομαστεί πολύ σύντομα (μέχρι τον Απρίλιο όπως μας είπαν) σε Ηλεκτρολόγων Μηχανικών, οπότε αξίζει λίγη προσπάθεια παραπάνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mακάρι hale:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
αισχος!!!!!! ( νομικη αθηνας)
δεν καταλαβαινω τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
σαν κτιριο κ εμενα μ αρεσε...αλλα απο μαθηματα,ασ'τα βρασ'τα...αμφιβαλλω αν την βγαλω την σχολη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Το κτίριο εξωτερικά καλό. Εσωτερικά όμως χάλι μαύρο :D. Η οργάνωση ήταν σχεδόν ανύπαρκτη. Οι αίθουσες διδασκαλίας αρκετά καλές. Οι μισοί καθηγητές ήταν καλοί, τους άλλους μισούς θα τους χαρακτήριζα ανίκανους να διδάξουν. Μόνο στα εργαστήρια με βλέπω να πατάω...:P

Γενικά και γω δεν βλέπω την ώρα να φεύγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για τα Ιωάννινα όλα αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω την τυφλα μου...κ γενικα στο πανεπιστημιο επικρατει χαοοοος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dream on

Νεοφερμένος

Η dream on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τ κτιριο ειν χαλια (φιλοσοφικη αθηνας) κ τα μαθηματα δε με εχουν ενθουσιασει..:(
Ωστοσο, ο Γαραντουδης ειν πλ καλος κ μ αρεσει αρκετα ο τροπος διδασκαλιας τ, καθως κ το μαθημα τ (λογοτεχνια):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τ κτιριο ειν χαλια (φιλοσοφικη αθηνας) κ τα μαθηματα δε με εχουν ενθουσιασει..:(
Ωστοσο, ο Γαραντουδης ειν πλ καλος κ μ αρεσει αρκετα ο τροπος διδασκαλιας τ, καθως κ το μαθημα τ (λογοτεχνια):no1:


σε ποια σχολη εισαι?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το κτίριο εξωτερικά καλό. Εσωτερικά όμως χάλι μαύρο :D. Η οργάνωση ήταν σχεδόν ανύπαρκτη. Οι αίθουσες διδασκαλίας αρκετά καλές. Οι μισοί καθηγητές ήταν καλοί, τους άλλους μισούς θα τους χαρακτήριζα ανίκανους να διδάξουν. Μόνο στα εργαστήρια με βλέπω να πατάω...:P

Γενικά και γω δεν βλέπω την ώρα να φεύγω...
Α, ωραια. Να ξερω δηλαδη να μη βαλω ΑΠΘ στο μηχανογραφικο μου αν τελικα ξαναδωσω. :P Η περιγραφη σου παντως ταιριαζει απολυτα και με τη σχολη μου (Βιολογικο ΕΚΠΑ). Μονο που ακομα και τα αμφιθεατρα διδασκαλιας δεν θα τα χαρακτηριζα καλα... (μας ειπαν κιολας οτι ειναι ανακαινισμενα, δε θελω να σκεφτομαι το πριν :P)

Αλλα ρε γαμωτο αμα "κλειδωσω" για Οδοντιατρικη μονο σε ΕΚΠΑ και ΑΠΘ εχει. Μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστω με την κατασταση αυτη στα πανεπιστημια και να το παλεψω με τις υπαρχουσες συνθηκες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Όσο αφορά την δική μου σχολή ,Χημικό ΕΚΠΑ , την βρίσκω άψογη . Τα εργαστήρια είναι στην πένα και οι καθηγητές φυσιολογικοί !

Εντάξει κανείς δεν είναι όμως τέλειος .
Τα αμφιθέατρα θα μπορούσε να ήταν σε καλύτερη κατάσταση . Το ίδιο ισχύει και για την εξωτερική κατάσταση του χημικού . Τέλος το πρόβλημα του τμήματος δεν είναι η έντονη κομματοποίηση αλλά οι αφίσες που κοσμούν τους τοίχους μας . Φανταστείτε οτι γίνεται ένας άτυπος πόλεμος μεταξύ αυτών που αφισοκολλούν και των καθαριστριών

Αυτά είναι τα προβλήματα . Κατά τα άλλα οι πρώτες εντυπώσεις είναι καλές !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Α, ωραια. Να ξερω δηλαδη να μη βαλω ΑΠΘ στο μηχανογραφικο μου αν τελικα ξαναδωσω. :P Η περιγραφη σου παντως ταιριαζει απολυτα και με τη σχολη μου (Βιολογικο ΕΚΠΑ). Μονο που ακομα και τα αμφιθεατρα διδασκαλιας δεν θα τα χαρακτηριζα καλα... (μας ειπαν κιολας οτι ειναι ανακαινισμενα, δε θελω να σκεφτομαι το πριν :P)

Αλλα ρε γαμωτο αμα "κλειδωσω" για Οδοντιατρικη μονο σε ΕΚΠΑ και ΑΠΘ εχει. Μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστω με την κατασταση αυτη στα πανεπιστημια και να το παλεψω με τις υπαρχουσες συνθηκες... :P

Με το που μπαίνω στο πρώτο αμφιθέατρο και ακούω τον καθηγητή, ο οποίος μας χλεύασε κυριολεκτικά, έπεσε το ηθικό μου σε -οο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Με το που μπαίνω στο πρώτο αμφιθέατρο και ακούω τον καθηγητή, ο οποίος μας χλεύασε κυριολεκτικά, έπεσε το ηθικό μου σε -οο.

τι σας ειπε καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
τι σας ειπε καλε?

Και τι δεν μας είπε να λες :D Βέβαια από παιδιά 3ου έτους άκουσα πως σε εκείνους την πρώτη μέρα τους έλεγε χειρότερα οπότε υπάρχει βελτίωση τουλάχιστον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα, κι εγω απο ηθικο δεν παω και πολυ καλα. Αφου σκεφτομαι να μη δωσω κανενα μαθημα στην εξεταστικη και να δωσω εμφαση στις πανελλαδικες, αλλα φοβαμαι οτι θα μπουχτισω 3η συνεχη φορα τα ιδια και τα ιδια... μονο αυτο με κραταει ακομα στη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top