Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,528 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,964 μηνύματα σε 78,053 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 207 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Προεκλογικές καφρίλες.

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 19:31, 25-09-09:

Πέρα απο τις συνήθεις συζητήσεις περί δημοκρατίας και εκλογικής βούλησης, ας γράψουμε και εδώ τις διάφορες καφρίλες απο τα διάφορα κόμματα/υποψηφίους που έχουμε δει και ακούσει προεκλογικά.

Να αρχίσω εγώ:

1. 3 Σπαμ SMS απο έναν υποψήφιο βουλευτή του ΠΑΣΟΚ (Ήρθε ως A.BGONTZAS)
2. 1 Σπαμ SMS υπότιθεται απο τον Παπαθεμελή που μάλιστα στο τέλος μου συστήνει "να το προωθήσω στους φίλους μου"
3. Κάθε 2 μέτρα στα Χανιά έχει τοποθετηθεί μια τεράστια αφίσα με τον Καραμανλή που λέει για την ομιλία του στο Ηράκλειο. (μάλιστα έίχαν βάλει και σε ένα φανάρι με αποτέλεσμα σαν πεζός να πρέπει να κάνεις μανούβρες για να μπορείς να έχεις ορατότητα)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 19:35, 25-09-09:

Κατι τετοια ακουσα να σχολιαζουν σημερα το πρωι στο ραδιοφωνο. Αυτο μετα σμς ειναι ΟΤΙ πιο γελοιο. Δεν το βλεπουν, οτι ετσι μονο ξεφτιλιζονται;
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 19:37, 25-09-09:

2. 1 Σπαμ SMS υπότιθεται απο τον Παπαθεμελή που μάλιστα στο τέλος μου συστήνει "να το προωθήσω στους φίλους μου"
κι εμενα μου ηρθε αυτο
Παράθεση

razorbladeDream

Φοιτητής

H razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 988 μηνύματα.

H razorbladeDream έγραψε: στις 19:41, 25-09-09:

προχειρα σκεφτομενη μπορω να πω τις διαφημισεις του google στο ischool του Κυριακου Μητσοτακη,αρκετα αγριευτικο θεαμα..
αν θυμηθω και δω κι αλλα θα ξαναποσταρω..
αλλη μια επισης καφριλα που κανει μπαμ ειναι το θεμα που ανοιξε ο αλλος περι κκε και εαμβ..
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 19:43, 25-09-09:

Αυτος ο Κυριακος εχει κανει και διαφημιση στο φειςμπουκ ακουσα.
Παράθεση

NoiSy MaN (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O NoiSy MaN έγραψε: στις 19:51, 25-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
κι εμενα μου ηρθε αυτο
+1

Δεν ξέρω αν μετράει, αλλά μου ρθε κι ένας φάκελος απ'τον Γκιουλέκα
Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 20:22, 25-09-09:

Στο ΟΑΚΑ προχθές δεν θέλω να φανταστώ πόσα φυλλάδια ενός μλκ της ΝΔ γέμισαν τον χώρο αφού φυσικά όλοι με το που τα έπαιρναν τα πέταγαν κάτω (κι εγώ το ζώο μαζί). Επίσης, οι αφίσες του Καρατζαφέρη που γέμισαν την περιοχή μου ενώ είχε δεσμευτεί ότι δεν θα δώσει τα λεφτά της εκστρατείας σε αφίσες αλλά σε κάποιον σύλλογο. Και τέλος, οι επιστολές του Ντινόπουλου σε όλες τις οικογένειες της Β' Αθηνών. Νταξ, μεγάλε, σε έχουμε μάθει, χαλάρωσε, θα βγεις, μην σκας.
Παράθεση

tinamamagi (Χριστίνα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H tinamamagi έγραψε: στις 20:24, 25-09-09:

αα , με πηραν τηλεφωνο απο ενα γραφειο ενος βουλευτη και ζητησαν την κυρια το ονομα μου + το επιθετο μου, τους λεω οτι ειμαι ακομη δεκατριων και δεν εχω δικαιωμα ψηφου και τους το κλεισα στη μουρη, μα καλα που με βρηκαν το ονοματεπωνυμο μου και πηραν και τηλεφωνο;
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 21:12, 25-09-09:

Μία είναι η καφρίλα. Το περίπτερο της ΝΔ/ΟΝΝΕΔ στην Ερμού που όλη μέρα παίζει έναν σαν το Χατζηγιάννη να τραγουδάει "Έλα κι εσύ στη Νέα Δημοκρατία, σε θέλουμε πολύ να γράψουμε Ιστορία, είσαι αυτο που ψάχνουμε στη Νέα Δημοκρατία" και κάτι άλλες γελοιότητες. Κι ένας τύπος που δηλώνει Master in Business Administration και μοιράζει κάτι χαρτάκια φωνάζοντας "Μαυρίστε τον κύριο Παπαθανασίου, μαυρίστε τον υπουργό". Μπήκα στο blog του, λέω κι εγώ, κάνα σκάνδαλο θα παίζει...Και λέει ότι ο Παπαθανασίου ειναι απατεωωας και απαράδεκτος επειδη αφήνει τους ιχθυοπώλες να ζυγίζουν και τον πάγο ως ψάρι.
Εντάξει, δεν ξερω πόσο σοβαρό ειναι αυτο μπροστά στα υπόλοιπα, πάντως ο άνθρωπος αυτός έχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα και βγαίνει επώνυμα να το καταγγείλει στον κόσμο. Μήπως πρέπει να γινουν κι άλλοι λίγο πιο ενεργοί πολίτες;
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 21:15, 25-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Πέρα απο τις συνήθεις συζητήσεις περί δημοκρατίας και εκλογικής βούλησης, ας γράψουμε και εδώ τις διάφορες καφρίλες απο τα διάφορα κόμματα/υποψηφίους που έχουμε δει και ακούσει προεκλογικά.

Να αρχίσω εγώ:

1. 3 Σπαμ SMS απο έναν υποψήφιο βουλευτή του ΠΑΣΟΚ (Ήρθε ως A.BGONTZAS)
3. Κάθε 2 μέτρα στα Χανιά έχει τοποθετηθεί μια τεράστια αφίσα με τον Καραμανλή που λέει για την ομιλία του στο Ηράκλειο. (μάλιστα έίχαν βάλει και σε ένα φανάρι με αποτέλεσμα σαν πεζός να πρέπει να κάνεις μανούβρες για να μπορείς να έχεις ορατότητα)
Μετά τον Ζορζ ο Γκας.
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 01:35, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από chronis_25
Μετά τον Ζορζ ο Γκας.
Δεν κατάλαβα τι θες να πεις.
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 03:51, 26-09-09:

Κι εμένα μου έρχονται στο κινητό μου αναγγελίες για εγκαίνια προεκλογικων γραφείων υποψήφιων βουλευτών των Δωδεκανήσων... Μου έχουν έρθει 4 ως τώρα... 3 του Πασόκ και 1 της ΝΔ...
Παράθεση

georg13pao

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O georg13pao www.e-parea.com έγραψε: στις 10:10, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Δεν κατάλαβα τι θες να πεις.
Μετά τον Γιώργο ο Κώστας υποθέτω.
Παράθεση

KnightRider

Φοιτητής

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 10:17, 26-09-09:

Εμένα με έχει κάνει add στο Fb ένα μ!λ!κ!ς που λέει:"Υποψήφιος Βουλευτής Κέρκυρας ΠΑΣΟΚ". :boom:
Παράθεση

confusius

Φοιτητής

H confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H confusius έγραψε: στις 10:39, 26-09-09:

Εμένα μου στειλε μήνυμα ο Aris...

Mε περιμένει λέει στο ξενοδοχείο ΤΗΕΟΧΕΝΙΑ την τάδε μέρα και ώρα...Αλλά επειδή εγώ είμαι καλό κορίτσι κι απο σπίτι δεν πάω με αγνώστους σε ξενοδοχεία,πόσο μάλλον όταν το επιθετο τους είναι "Σπηλιωτόπουλος"...
Παράθεση

argymeg (Αργύρης)

Φοιτητής

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O argymeg έγραψε: στις 13:20, 26-09-09:

Εγώ να παρατηρήσω απλά ότι οι εκπρόσωποι των παρατάξεων στα πανεπιστήμια έχουν γίνει έξτρα γλοιώδεις λόγω εκλογών... :no1:Απο κει και πέρα τσαντίζομαι που αυτές τις μέρες δεν έχω τον υπολογιστή μου -> δεν έχω Adblock στο Firefox και αναγκάζομαι να βλέπω τη φάτσα του Κυριάκου και της Ντόρας σε οποιο site μπαίνω...

Επίσης το ΠΑΣΟΚ νομίζω είχε δεσμευτεί ότι θα κάνει οικολογική προεκλογική εκστρατεία χωρίς φυλλάδια... Προφανώς στην Α' Αθηνών δεν έφτασε το μήνυμα
Παράθεση

λευτέρης (Λευτέρης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O λευτέρης έγραψε: στις 13:47, 26-09-09:

Ένας του ΛΑΟΣ στην Κατερίνη έχει βάλει δικά του να γεμίζουν τους δρόμους με αφισάκια με τη φάτσα του. Κάθε δρόμος είναι γεμάτος πεταμένα χαρτάκια. Σεβασμός στο περιβάλλον
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 13:49, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από confusius
Εμένα μου στειλε μήνυμα ο Aris...

Mε περιμένει λέει στο ξενοδοχείο ΤΗΕΟΧΕΝΙΑ την τάδε μέρα και ώρα...Αλλά επειδή εγώ είμαι καλό κορίτσι κι απο σπίτι δεν πάω με αγνώστους σε ξενοδοχεία,πόσο μάλλον όταν το επιθετο τους είναι "Σπηλιωτόπουλος"...
κοροιδευτικα και ειρωνικα(γιατι μονο ετσι γινεται) και εγω οταν μιλαω για αυτον λεω ο Αρης και οχι ο υπουργος
Παράθεση

argymeg (Αργύρης)

Φοιτητής

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O argymeg έγραψε: στις 13:52, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από λευτέρης
Ένας του ΛΑΟΣ στην Κατερίνη έχει βάλει δικά του να γεμίζουν τους δρόμους με αφισάκια με τη φάτσα του. Κάθε δρόμος είναι γεμάτος πεταμένα χαρτάκια. Σεβασμός στο περιβάλλον
Καλά, χαρτακορύπανση σαν εκείνη της Χρυσής Αυγής πανελλαδικά στις Ευρωεκλογές δεν έχει ξαναγίνει... Γενικά το έχει ο χώρος μάλλον.
Παράθεση

confusius

Φοιτητής

H confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H confusius έγραψε: στις 15:22, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος95
κοροιδευτικα και ειρωνικα(γιατι μονο ετσι γινεται) και εγω οταν μιλαω για αυτον λεω ο Αρης και οχι ο υπουργος

εγώ και να μην ήθελα να τον κοροϊδέψω δεν γινόταν αλλιώς,μιας και ο αποστολεας του μηνύματος λεγόταν "ARIS"...
Και τα μυαλά στα κάγκελα

Αρχική Δημοσίευση από λευτέρης
Ναι,κι εμένα στην πόλη μου,γέμισαν όλες τις κολώνες με αφίσες του Καρατζαφέρη,αυτές με το γάντι που δίνει γροθιά στο κατεστημένο...Εγώ πάντως σκιάχτηκα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος