Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πως γίνετε αυτό αφού είσαι Β' Λυκείου????

Ξέχασα να το αλλάξω από πέρυσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ira28630

Νεοφερμένος

Η ira28630 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αρχαία γράφουμε την πέμπτη διαγώνισμα στην πολιτεία κ αύριο μπαίνουμε αριστοτέλη (στο φροντιστήριο την έχω τελειώσει την ύλη)
λατινικά στο 34 (φροντιστήριο 44)
λογοτεχνία μας μένουν η ιστορία ενός εχμαλώτου,η σονάτα κ η δημουλά
κ ιστορία μπαίνουμε στο 3ο κεφάλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Που είστε στην ύλη σε κάθε μάθημα; (φροντιστήριο-σχολείο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
πολύ νωρίς για άγχος...:)

καλή πρόοδο though.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
πολύ νωρίς για άγχος...:)

καλή πρόοδο though.:)

αγχος; :nono:

Απλα ειμαι περιεργος να μαθω για τα αλλα σχολεια, γιατι εμας μας προχωρανε πολυ γρηγορα στα αρχαια του σχολειου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
αγχος; :nono:

Απλα ειμαι περιεργος να μαθω για τα αλλα σχολεια, γιατι εμας μας προχωρανε πολυ γρηγορα στα αρχαια του σχολειου :)

σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και γω πέρασα πέρυσι την όλη φάση.

Πίστεψε με : δεν θα κερδίσεις τίποτα με το να μάθεις που βρίσκονται οι άλλοι. Κοίτα εσύ τι κάνεις και μην ψάχνεις τους άλλους για να μην αγχώνεσαι.

Εξάλλου σημασία δεν έχει πόσο γρήγορα βγάζεις την ύλη αλλά πώς την βγάζεις.

Μη μασάς , μια χαρά θα είσαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και γω πέρασα πέρυσι την όλη φάση.

Πίστεψε με : δεν θα κερδίσεις τίποτα με το να μάθεις που βρίσκονται οι άλλοι. Κοίτα εσύ τι κάνεις και μην ψάχνεις τους άλλους για να μην αγχώνεσαι.

Εξάλλου σημασία δεν έχει πόσο γρήγορα βγάζεις την ύλη αλλά πώς την βγάζεις.

Μη μασάς , μια χαρά θα είσαι.:)

ε καλα, δε θα τα βαψω και μαυρα αν δε μαθω, cool :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
λοιπον φροντιστιριο δεν παω ....το θεωρω περιτο γιατι ειμαι γενικα μια καλη μαθητρια του 15 με 16 και ξερω οτι θα τα καταφερω και μονη μου ! τωρα στο σχολειο ειμμαστε: λατινικα:μολισ ξεκινισαμε το προτο μαθημα και καναμε την απολυτη αφαιρετικη
κειμενα:καναμε τα γενικα για τον σολομο και την επομενη μπενουμε κριτικο
ιστορια :καναμε το αγροτικο ζητιμα
αρχαια:εχουμε κανει μονο αδιδακτο διοτι μασ λειπουν τα βιβλια δεν τα εχουν φερει αλλα νταξει το αδιδακτο πιστευω βοηθαει πολυ οποτε δεν ανχονομαι για το γνοστο ακομα ελππιζω ομοσ να ξεκινισουμε καποια στιγμη! και στην βιολογια που δινω πανελιδικα τισ 2 πρωτεσ ενοτητεσ του 1 κεφαλαιου εχουμε κανει! αυτα!καλη επιτιχια σε οσουσ δινουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
ωραια, τωρα που περασε καποιος καιρος, μπορουμε να πουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε συ Γιαννη, εχω την εντυπωση πως αυτο το θεμα περισσοτερο θα σας αγχωσει, παρα θα σας βοηθησει!! Και δε μιλαω μονο για σενα, αλλα και για τους αλλους που το διαβαζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Γιατι να μας αγχωσει; Ολοι καποια στιγμη δε βγαζουν την υλη; Οφειλουν να ξερουν οτι μεσα σε ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα θα βγει η υλη, και οχι να επηρεαζονται απο τριτους!

Εγω ξερω οτι αλλα φροντιστηρια στην περιοχη μου μας περνανε στην ιστορια 10 σελιδες, αυτο δε μου λεει κατι ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxie

Νεοφερμένος

Η Μάγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
φροντιστηριο:


ΑΡΧΑΙΑ: την Τεταρτη τελειωσαμε Πρωταγορα
ΛΑΤΙΝΙΚΑ: μπηκαμε στο 29
ΙΣΤΟΡΙΑ: τελειωσαμε το κεφαλαιο ¨ΧΕΙΡΑΦΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ (1844-1880)¨
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: εχουμε μπει στο Αμαρτημα
ΕΚΘΕΣΗ: εχουμε τελειωσει με τροπους πειθους και συλλογιστικη πορεια καθως επισης δικαιωματα και σωφρονισμος-θανατικη ποινη
ΒΙΟΛΟΓΙΑ:την Παρασκευη τελειωσαμε το 1ο κεφαλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
1) Αρχαια : 14η Πολιτεια
2) Λατινικα : 32
3) Λογοτεχνια : Κρητικο / Αμαρτημα / Ονειρο στο κυμα / Μες τους προσφυγικους συνοικισμους (τα χουμε κανει)
4) Ιστορια κατ. : Προσφυγικο (στην αρχη)
5) Εκθεση : Μαζοποιηση
6) Βιολογια : μεχρι σελ. 40
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
1) Αρχαια : 14η Πολιτεια
2) Λατινικα : 32
3) Λογοτεχνια : Κρητικο / Αμαρτημα / Ονειρο στο κυμα / Μες τους προσφυγικους συνοικισμους (τα χουμε κανει)
4) Ιστορια κατ. : Προσφυγικο (στην αρχη)
5) Εκθεση : Μαζοποιηση
6) Βιολογια : μεχρι σελ. 40
Aπο ποτε εχεις αρχισει φροντιστηριο?

Εγω που αρχισα τελη Αυγουστου ειμαι οπου ειναι και η Roxie περιπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Aπο ποτε εχεις αρχισει φροντιστηριο?

Εγω που αρχισα τελη Αυγουστου ειμαι οπου ειναι και η Roxie περιπου.

Απο αρχες Αυγουστου!

Γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Απο αρχες Αυγουστου!

Γιατι;
Α ok.

Απλα ειδα οτι ειστε αρκετα πιο μπροστα σε σχεση με εμας σε καποια μαθηματα και νομιζα οτι ειχες αρχισει απο Ιουνιο or sth,γι'αυτο και ρωτησα. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
λατινικα 38
κειμενα τελειωσα
ιστορια στο προσφυγικο
εκθεση ανθρωπινα δικαιωματα
βιολογια στο τελος του πρωτου κεφαλαιου
αρχαια τελειωσα την πολιτεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Πότε την τελείωσες τη λογοτεχνία?Κι από πέρσι να είχες αρχίσει η ύλη άλλαξε.Χωρίς επικριτική διάθεση,από καθαρή περιέργεια γιατί,αν δεν απατώμαι,1 μήνα έχει περίπου που ανακοινώθηκε η νέα ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ναι οντως, ειναι και δικη μου απορια αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
φροντ
Αρχαια: καναμε 2 ενοτητες απο πολιτεια
7 περιπου αγωστα
Λατινικα: μαθ 31
Βιολογια: Τελειώσαμε το 1ο κεφ
Λογοτεχνία: τελειώσαμε τη μοσχούλα
Ιστορία τελειώσαμε τα κόμματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top