[Ειδικό Μάθημα] Βοήθεια/Απορίες στο Σχέδιο

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και τα δυο πρέπει να τα περάσεις.. τουλάχιστον 10 διαφορετικα κοβεσαι.. πως τα πήγατε γενικά στο σχέδιο? έδωσε η κολλητή μου και τα πήγε πολύ καλα γραμμικό αλλα ελεύθερο περίμενε περισσότερο.. τις βάσεις πως τις βλέπετε για φέτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
starzy πως τα πήγες στις πανελλήνιες? και πόσο στο σχέδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλά τα πήγα,Είμαι 400 μόρια πάνω από το ΕΜΠ οπότε μάλλον ΕΜΠ,ελπίζω δηλαδή.Εσύ?
:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny_22

Νεοφερμένος

Η penny_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
που λέτε να φτάσει η αρχιτεκτονική αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμαλιτσα

Νεοφερμένος

Η αμαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε λεγοντας μου ποιες σχολες χρειαζονται να δωσεις και σχεδιο ?

προσωπικα με ενδιαφερει να μαθω για την σχολη Σχεδιασμου και Τεχνολογιας ξυλου και επιπλου .

Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι η σχολη αυτη δε χρειαζεται σχεδιο,εξακριβωμενο αυτο
σχεδιο γραμμικο και ελευθερο χρειαζεται σιγουρα η αρχιεκτονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και η γραφιστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμαλιτσα

Νεοφερμένος

Η αμαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Χαιρετώ,
ένας φίλος μου θέλει να περάσει γραφιστική και 3d animation και όπως μου λέει χρειάζεται να δώσει στις πανελλήνιες σχέδιο. Στο σχολείο είναι ο μοναδικός που θέλει σχέδιο και για αυτό δεν του φτιάχνουν τμήμα. Έτσι θα κάνει φροντηστήριο. Το ερώτημα είναι το εξής:

Χρειάζεται να έχει διδαχθεί το μάθημα στο σχολείο για να το δώσει πανελλαδικά?

Γιατί από όσο ξέρω το αοθ μόνο αν το έχεις διδαχθεί στο σχολείο μπορείς να το δώσεις. Για το σχέδιο? ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οχι, το σχεδιο δεν ειναι σαν το αοθ
εγω εδωσα χωρις να εχω κανει στο σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚαπαΒητας

Νεοφερμένος

Ο ΚαπαΒητας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω επειδη εδινα ξερω οτι σε αλλα σχολεια ειναι πολυ αυστηροι ενω σε αλλα οχι τοσο...
αυτο που λεει για το μαυροπινακα ισχυει μαλιστα στη ταξη που ημουνα εγω ειχαμε μαυρο κ σε ολες τις αλλες αιθουσες μαυρο...
το χαρτι φετος οντωσ ηταν μαπα καπςσ σαν "λιγμενο"
τα πολυ μαλακα μολυβια δν μουντζουρωνουν απλα αλλα κ σε πολυ ακραιες συνθηκες θερμοκρασιας λιωνουν(:!::!::!:)...
οι οποιες βεβαια δν θα υπαρχουν γτ δινεις 8 το πρωι μαθημα...μη περιμενεις να μπεις κ να πεθανεις επειδη το συστημα εινα γτπ δν σημαινει οτι ειναι τοσο χαλια...
να φροντισεις να γραφει στο πινακα η σωστη ωρα εκκινησης (θα ρωτησεισ τον υπευθυνο οταν θα δωθουν τα θεματα κ θα του πεις να το γραψει στο πινακα)γιατι πολλοι καθηγητες βαριουνται να κατσουν 6ωρο(πανε μονο για παραπανω λεφτα πολλεσ φορες)κ τα περνουν πιο νωρις...στο γραμμικο δν θα επιτρεψεις για ΚΑΝΕΝΑ λογο σε οποιοινδηποτε να ακουμπισει το γραπτο παρα μονο οταν το δωσεισ κ δν θαα δανισεις σε ΚΑΝΕΝΑ (ουτε στη ξανθια με τα πλουσια προσοντα(εμενα μπροστα μου μια τετοια καθοτανε) ουτε στο δυμετρο κουκλο)τα πραγματα σου...
παρς κ υγρα μαντηλια(οχι με οινοπνευμα)αλλα κ χαρτομαντηλα για τν ιδρωτα...στη χειροτερη κ ενα μικρο ανμεμιστηρακι...μν ανησυχεις παντως ειναι ενδιαφερουσα διαδικασια κ μη περιμενεις οτι θα παε κ θα χαλασουν οι ραπιδογραφοι,θα κοπει το σκοινι του παραλληλου ο καφες του επιτηρητη θα καταληξει στο γραπτο σου η υπεροχη γραφη σου θα γινει μια μεγαλη μουντζουρα κλπ(βασικα με τη γραφη ψαξ'το εχει κολπο για να μη μουντζουρωνει τοσο οσο μια "χυμα")...ολα θα πανε καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos46

Νεοφερμένος

Ο giorgos46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδια ειμαι αποφοιτος λυκειου και φετος θα ξαναδωσω πανελληνιες γιατι δεν μου αρεσε η σχολη που περασα. Αν και λιγο καθυστεριμενα θελω να δωσω και γραμμικο και ελευθερο σχεδιο. Οσοι εχετε δωσει αυτα τα μαθηματα μπορειτε να με συμβουλεψετε ποια βιβλια να αγορασω; Εχω προμηθευτει μεχρι στιγμης το βιβλιο γραμμικου σχεδιου της β' λυκειου; Υπαρχει και το αντιστοιχο για γ' λυκειου; γιατι δεν το βρηκα... οπως δεν βρηκα ουτε για το ελευθερο σχεδιο. Ακομη αν υπαρχουν καποια αξιολογα εξωσχολικα και ποια ειναι αυτα... Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
θα σε συμβουλευα να ξεκινησεις μαθηματα σχεδιου σε φροντιστηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
απο του οργανισμου θα βρεις
γραμμικο,ελευθερο σχεδιο για β+γ λυκειου.τεχνικο σχεδιο β+γ λυκειου.αρχιτεκτονικο σχεδιο,μονο για γ λυκειου.

οσο για εξωσχολικα,ψαξε και θα βρεις πολλα.

παντως,καλυτερα να αρχισεις φροντιστηριο γιατι πρεπει να τα δεις να εφαρμοζονται αυτα που θα διδαχτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peter Punk

Νεοφερμένος

Ο Peter Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μολις εμαθα οτι η σχολη που με ενδιαφερει θελει ΣΧΕΔΙΟ...ΕΛΕΟΣ. . .
Πειτε ιδεες....τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Να ξεκινησεις οσο προλαβαινεις.
Τι σχολη ειναι;
Τα ψαχνουν αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peter Punk

Νεοφερμένος

Ο Peter Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ε ναι αλλα περυσι που ρωτουσα μου ελεγαν οτι δεν χρειαζεται!!!!!!!!!!
Τει Φωτογραφιας κ Οπτικοακουστικων ειναι..
Βασικα την βαση θελω να πιασω μονο!!!!!!!!
τι να κανω????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peter Punk

Νεοφερμένος

Ο Peter Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε παιδια γω θελω μονο βαση να πιασω και στα 2 σχεδια...ειναι πολυ δυσκολο???
εχω απελπιστει,πραγματικα...αν δεν γραω 10 , τον ΠοΥλΟ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
καλά πήγαινες για μια σχολή και δεν ήξερες ότι ήθελε σχέδιο?
άρχισε μαθήματα... τι άλλο μπορείς να κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top