Δήλωση μαθημάτων

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των μαθημάτων που θα δηλώσουμε;Τα δηλώνουμε όλα;βλέπω την δήλωση μαθημάτων της σχολής μου,και έχει να δηλώσουμε μόνο για Α και Γ εξάμηνο..τι παίζει με αυτό;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των μαθημάτων που θα δηλώσουμε;Τα δηλώνουμε όλα;βλέπω την δήλωση μαθημάτων της σχολής μου,και έχει να δηλώσουμε μόνο για Α και Γ εξάμηνο..τι παίζει με αυτό;:xixi:

Σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πολιτικών επιστημών και διεθνών σχέσεων παν. πελοποννήσου..

το θέμα ειναι,οτι δηλώνουμε 6 μαθήματα το εξάμηνο,αλλά συνολικά οι επιλογές ειναι....6 :p

ποιό το νόημα να δηλώσω μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Όχι λογικά είναι 4-5 υποχρεωτικά και μετά 1-2 που τα διαλέγεις από μια λίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
λέει όμως στον οδηγό σπουδών
Το πρόγραμμα σπουδών διαρθρώνεται σε οκτώ (8) εκπαιδευτικά εξάμηνα. Περιλαμβάνει 44 υποχρεωτικά μαθήματα, 12 μαθήματα επιλογής και μαθήματα αγγλικής ορολογίας για πολιτικούς επιστήμονες και διεθνολόγους. Σύμφωνα με το πρόγραμμα σπουδών, σε κάθε εξάμηνο οι φοιτητές οφείλουν να καλύψουν έξι (6) μαθήματα. Από το Αʼ έως και το Δʼ εξάμηνο το πρόγραμμα είναι ενιαίο και τα μαθήματα κοινά και υποχρεωτικά για όλους (μαθήματα κορμού)
και στο πρώτο εξάμηνο,όλα όλα τα μαθήματα που δείχνει στην δήλωση μαθημάτων είναι 6..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
λέει όμως στον οδηγό σπουδών
και στο πρώτο εξάμηνο,όλα όλα τα μαθήματα που δείχνει στην δήλωση μαθημάτων είναι 6..

Αρα ειναι ολα υποχρεωτικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
άρα δηλώνουμε και τα 6..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
άρα δηλώνουμε και τα 6..

ετσι λεει η κοινη λογικη ... αμα μπορεις ομως ρωτα κανενα που ξερει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
τα μαθηματα επιλογης ειναι συγκεκριμενα?γιατι ειχα διαβασει καπου στο site οτι μπορεις να δηλωσεις απο οποια σχολη θες συνηθως...ειμαι ψυχολογια κ ενδιαφερομαι για τα λατινικα της φιλολογιας..γινεται?θα μετρησουν οι μοναδες κ στο πτυχιο?θα υποβαθμιστω σε κατι απο αλλους π.χ. που διαλεξαν επιλογης απο ψυχολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι συγκεκριμένα.. Αλλά καλύτερα να διαβάσεις τον οδηγό σπουδών. Μπορεί να λέει γι' αυτά!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
λεει μονο τα υποχρεωτικα κ αναφερει κ τα επιλογης καπου..α λεει "τα μη υποχρεωτικα μαθηματα κ τα μαθηματα απο οποιοδηποτε τμημα του Α.Π.Θ. χαρχακτηριζονται ως ελευθερης επιλογης κ οι φοιτητες καλουνται να καλυψουν 8 ΔΜ με αυτα."
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
αν δε μ το ελεγες δε θα το εβλεπα:P
κ αν εγω διαλεξω λατινικα,θα χανω σε τπτ απο τους αλλους που πηραν ψυχολογια?κ δε λεει ποσα επιλογης εχουμε καθε εξαμηνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αχ δεν ξέρω! Τι να σου πω! :P Εγώ είμαι στο φυσικό Ιωαννίνων και αναφέρει στον οδηγό σπουδών ποια είναι τα μαθήματα επιλογής και πόσα μπορείς να δηλώσεις σε κάθε εξάμηνο!
Εσάς σας μπερδεύουν πολύ!!!:D Ρώτα κάποιον παλιό από το τμήμα σου, θα ξέρει καλύτερα...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
eεχει 6 υποχρεωτικα....αρα δε μπορω να παρω επιλογης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.m

Νεοφερμένος

Η m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις αν τα μαθηματα τα δηλωνουμε πριν η μετα την εναρξη των μαθηματων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
γεια σας παιδια!
πως σας φανηκε η πρωτη μερα? εγω ψιλοβαρεθηκα!!! ειδικα η ιστορια του δικαιου ηταν για γερα νευρα! τεσπα, δεν εχω καταλαβει, ποια μαθηματα θα δηλωσουμε κ ποτε?
πολιτικη οικονομια+επιστημη, γενικη κοινωνιολογια αυτα ειναι ελευθερης επιλογης, δλδ μπορουμε να τα παρουμε σε οποιο εξαμηνο θελουμε?
περα απο τα 4 υποχρεωτικα, ποσα μαθηματα ΠΡΕΠΕΙ να δηλωσω στο Α εξαμηνο? ή αν θελω δε δηλωνω κανενα και τα παιρνω σε αλλο εξαμηνο?
please help!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
σε ποια σχολη αναφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
περασα ροδο...σημερα θα παω....δε βρισκω το προγραμμα νηπιαγωγων...αν καποιος ξερει κτ ας μου πει και μενα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδιά ποια είναι η προθεσμία για τη δήλωση μαθημάτων; Αφορά κάθε εξάμηνο; Δεν βρίσκω πληροφορίες στο site της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ybonni

Νεοφερμένος

Η ybonni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Κάθε σχολή οφείλει να έχει αναρτημένη την προθεσμάι για την υποβολή των δηλώσεων. Προσωπικά, νομίζω ότι οι περισσότερες σχολές έχουν τελειώσει με αυτές. Πάρε και ρώτησε τη σχολή σου, δεν νομίζω να έχεις πολύ χρόνο γιά ψάξιμο ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top