[Άνω των 18] Ένα βίντεο που σημαίνει πολλά!

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όντως, δεν ντρέπεσαι ρε αλήτη χρόνη να βάζεις τέτοια βίντεο με τοσο βιαιο κι ακραιο (αποκεφαλιστικο) περιεχόμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Όντως, δεν ντρέπεσαι ρε αλήτη χρόνη να βάζεις τέτοια βίντεο με τοσο βιαιο κι ακραιο (αποκεφαλιστικο) περιεχόμενο;

Εγώ προειδοποίησα. Από 'κει και πέρα...
Μετά την απομάκρυνση από το ταμείο, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Μουχαχαχαχαχ. :crazy:



Δε βλέπω το τόσο σοκαριστικό. Έτσι είναι ο κόσμος μας, είτε το θέλουμε, είτε όχι. Δεν έχει βρεθει ακόμα η χώρα του ποτέ.

Ελπιζω.
Απλα να ξεκαθαρισω, ξανα, οτι ειμαι υπερ του να βγαινουν τετοια βιντεο που να δειχνουν την αληθεια απλα πιστευω τα παιδια πρεπει να τα προστατευουμε απο αυτα, θα εχουν ολη τους τη ζωη για να τα δουνε, δεν υπαρχει λογος να τα δουνε οταν εχουν ακομα την παιδικη αθωοτητα.


Ο δικος σου κοσμος φιλε μου δεν ειναι ετσι ενω εισαι μεσα στο ιντερνετ και χαζευεις ενα θεμα καποιου που εβαλε ενα "καποιο" βιντεο, σε αλλες χωρες πεθαινουν παιδια απο την πεινα και απο τον πολεμο...
και καλυτερα να στηγματιστουμε και να βγουμε απο τον κοσμο που μας φτιαξαν, να δουμε την αληθεια εστω και απο ενα βιντεο παρα, να ειμαστε μεσα σε αυτο το πλαστο κοσμο, καποιοι μας εφτιαξαν ενα ομορφο κλουβι με ψεματα και δεν μας αφηνουν να δουμε παρα εξω γιατι καποιοι αλλοι ειναι εβεστιτοι και αν το δουν θα παθουν κατι. Οσοι ειναι τοσο μικροι ας μην το δουν υπαρχουν παντου προιδοποιοισεις... και εχω δει πολλα βιντεο που ειναι πιο σοκαριστικα απο αυτο... αλλα να σας πω ποτε στυγματιστικα οταν πρωτη φορα που πηγα αθηνα ενω γυρνουσαμε απο βραδυνη εξοδο με την οικογενεια μου ειδαμε ενα παιδι νεκρο με μια συριγκα στο χερι... ενα βιντεο δεν νομιζο πως ειναι τοσο σοκαριστικο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω γιατι κανεις λινκ το δικο μου ποστ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ο δικος σου κοσμος φιλε μου δεν ειναι ετσι ενω εισαι μεσα στο ιντερνετ και χαζευεις ενα θεμα καποιου που εβαλε ενα "καποιο" βιντεο, σε αλλες χωρες πεθαινουν παιδια απο την πεινα και απο τον πολεμο...
και καλυτερα να στηγματιστουμε και να βγουμε απο τον κοσμο που μας φτιαξαν, να δουμε την αληθεια εστω και απο ενα βιντεο παρα, να ειμαστε μεσα σε αυτο το πλαστο κοσμο, καποιοι μας εφτιαξαν ενα ομορφο κλουβι με ψεματα και δεν μας αφηνουν να δουμε παρα εξω γιατι καποιοι αλλοι ειναι εβεστιτοι και αν το δουν θα παθουν κατι. Οσοι ειναι τοσο μικροι ας μην το δουν υπαρχουν παντου προιδοποιοισεις... και εχω δει πολλα βιντεο που ειναι πιο σοκαριστικα απο αυτο... αλλα να σας πω ποτε στυγματιστικα οταν πρωτη φορα που πηγα αθηνα ενω γυρνουσαμε απο βραδυνη εξοδο με την οικογενεια μου ειδαμε ενα παιδι νεκρο με μια συριγκα στο χερι... ενα βιντεο δεν νομιζο πως ειναι τοσο σοκαριστικο!!!!

Ρε αγόρι μου, αυτό λέω κι εγώ. Ο κόσμος δεν είναι παραμυθάκι. Όσο το νωρίτερο το συνειδητοποιήσει κάποιος αυτό, τόσο το καλύτερο.


Ο παληκαράς που ήταν τέζα, ή κοιμόταν ή ήταν λιπόθυμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ρε αγόρι μου, αυτό λέω κι εγώ. Ο κόσμος δεν είναι παραμυθάκι. Όσο το νωρίτερο το συνειδητοποιήσει κάποιος αυτό, τόσο το καλύτερο.


Ο παληκαράς που ήταν τέζα, ή κοιμόταν ή ήταν λιπόθυμος.

O παληκαρας ηταν νεκρος καλεσαμε ασθενοφορο κλπ... και αμα βλεπατε τους γονεις του....ασχημα πραγματα, εγω απλα απαντεισα και στους 2 σαν στον εναν γιατι η απαντηση σου ηταν πολυ ομη, και στον αλλο γιατι ειπαι πως το βιντεο ηταν πολυ σκληρο δεν το εκανα για να θηξω καποοιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καταρχας ειμαι "η" :P
και κατα δευτερον δε σε κατηγορησα, απλα εκανα ενα σχολιο γιατι εχει συμβει και αλλες φορες να γινουν ποστ σκληρα βιντεο και ειπα να πω τη γνωμη μου πανω σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ο κοσμος σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=zhCxmhd9MZo

Πραγματικά σας συμβουλεύω να μην το δείτε.

αυτό το βίντεο ήταν σταθμός στην ζωή μου.
οτι πιό σκληρό έχω δει by far


η ανθρώπινη κτηνωδία σε όλο της το μεγαλείο.
μερικές φορές ρε παιδιά, αναρωτιέμαι για το τί κακό είναι ικανός να κάνει ο άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τι δείχνει ακριβώς? (δεν έχω σκοπό να το δω οπότε θα ήθελα μια μικρή περιγραφή...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το πρώτο βίντεο έχει ανθρώπινα πόδια λιωμένα, ποντίκια που σταυρόνοντα και πετσοκόβονται ζωντανά, βελόνες να εισχωρούν στα μάτια ζώων, κα

to βίντεο αυτό όμως, φαντάζει κινούμενο σχέδιο μπροστά στο βίντεο του chronis 25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
παιδια οταν παταω το λινκ μου βγαζει τον ευαγγελοπουλο!!!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μέχρι να το πει αυτό ο Κρις Βέροια, δεν είχα ανοίξει το λινκ. Αυτό που είδα στo πρώτο ποστ ήταν το πιο σκληρό που είχα δει... μέχρι να ανοίξω το λινκ του Χρόνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πάντως εγώ και πάνω από 18 που είμαι, σε κάποιο σημειο το έκλεισα εντελώς φυσικά, δε μπόρεσα να δω ούτε το μισό. Κι εντάξει, σε μένα δεν θα δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, αλλά καλό ειναι να ειστε λιγο πιο προσεκτικοί με αυτά που δημοσιέυετε, δεδομένου οτι υπάρχουν αρκετά μικρότεροι εδώ μέσα κι επίσης καλο θα ηταν να ειχατε βάλει και μια περιγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Επειδή με την περιέργεια που έχω μπορεί να κάνω τη μαλ***α να το ανοίξω, μπορεί να μου πει κάποιος με τί έχει σχέση το βίντεο του chronis_25?
Αν είναι τοοοοοοσο σοκαριστικό που δε μπορείτε ούτε να το πείτε δεν πειράζει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το ειδα. καταρχην το καημενο το ποντικακι ειναι νεκρο και το σταυρωνει γιατι προκειται να κανει τομη για καποιον λογο. αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειναι διεστραμενο αυτο που γινεται ομως αν δεν γινοταν αυτα παπαλα(για να μην πω αρ^^^^α) φαρμακα θα ειχαμε. ξερω ζουμε σε κωλοκοσμο αλλα ανοιγω πολυ μεγαλη συζητηση αν συνεχισω... αυτο με τον αποκεφαλισμο θελω να το δω οπωσδηπωτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χρόνη μόλις μου κατέστρεψες τον ύπνο της επόμενης βδομάδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ρε παιδια εγω,γιατι στο λινκ του Χρονη βλεπω εναν βλακα?αλλαξε το λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top