Αγορά ηλεκτρονικής ντραμς-Συμβουλές

trelooo

Νεοφερμένος

Ο trelooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παντα ειχα τρελα με τα ντραμς αλλα δεν καταφερα να παρω ποτε ..τωρα που ειμαι φοιτητης ειπα να παρω....αλλα επειδη θα ειμαι αθηνα μαλλον λεω να παρω ξλεκτρονικη ν μην κανω φασαρια..ισως ειναι κ πιο οικονομικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Κοιταξε να δείς.Αν θέλεις να πάρεις καλή ηλεκτρονική drums πρέπει να δώσεις ένα σεβαστό ποσό.Η κορυφαία εταιρία είναι η roland αλλά και η πιο ακριβή.
Δες εδώ:https://www.thomann.de/gr/electronic_drums.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelooo

Νεοφερμένος

Ο trelooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
βασικα την θελω μονο και μονο για την τρελα μου..δεν θελω την καλυτερη..ειμαι ανιδεος απο ντραμς..μονο τα βασικα ξερω...μια απλη και οικονομικη θελω για αρχη να μαθω..αρκετα εξοδα η φοιτητικη ζωη!!καταλαβαινεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top