Ερωτήσεις σχετικά με το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης

acid_18

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
από το σχολείο το παίρνουμε τελικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
από το σχολείο το παίρνουμε τελικά..
Χρειάζεται δηλαδή για επάλ?Είσαι σίγουρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
χρειαζεται σιγουρα?μην παω κ τσαμπα στο σχολειο :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Για υποψηφίους ΕΠΑΛ Ομάδας Β η προσκόμιση βεβαίωσης πρόσβασης στην γραμματεία της σχολής/τμήματος της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης που επέτυχαν είναι υποχρεωτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οχι παιδιά δεν χρειάζεται!Μόνο για την Ομάδα Β είναι αυτό τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κοιταξα τι θελουν για την σχολη μου!κ ελεγαν και για βεβαιωση προσβασης αλλα δεν ελεγε π.χ για επαλ ομαδα β!:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οχι παιδιά δεν χρειάζεται!Μόνο για την Ομάδα Β είναι αυτό τελικά!
Ευχαριστούμε Αποστόλη για την ενημέρωση:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά αύριο θα ξανά ρωτήσω για να είμαστε 1000% σίγουροι οτι δεν μας χρειάζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
οσοι ειναι απο επαλ ομαδα α εμενα μου ειπαν στ τει μ πως δεν δινουν βεβαιωση προσβασης.βασικα δεν υπαρχει τετοια βεβαιωση για τα παιδια που ειναι επαλ ομαδα α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
οσοι ειναι απο επαλ ομαδα α εμενα μου ειπαν στ τει μ πως δεν δινουν βεβαιωση προσβασης.βασικα δεν υπαρχει τετοια βεβαιωση για τα παιδια που ειναι επαλ ομαδα α.

Πολύ σωστός!Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα στην ομάδα Α απλά έτσι που ήταν φέτος το ΕΠΑΛ δεν τους πιστεύεις και εύκολα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Για να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα, με όσα μας έχουν ενημερώσει μέχρι την Παρασκευή 4-9-2009.
1. Βεβαίωση πρόσβασης χρειάζονται οι απόφοιτοι της ομάδας Β των ΕΠΑΛ, οι οποίοι την έχουν ήδη πάρει πριν καταθέσουν τα μηχανογραφικά τους.
2. Στις περισσότερες σχολές λόγω του ότι οι γραμματείες δεν έχουν ενημερωθεί εγκαίρως για τα ΕΠΑΛ ομάδα Α είτε γιατί κατ' ουσίαν δεν έχει αλλάξει κάτι από τους μαθητές των ΤΕΕ, στις οδηγίες που εκδίδουν ΤΕΕ και ΕΠΑΛ ομάδα Α είναι το ίδιο.
3. Για καλό και για κακό πηγαίνετε στα σχολεία σας πριν πάτε στις σχολές που έχετε περάσει (ειδικά αν είναι μακριά από τον τόπο διαμονής σας) γιατί μπορεί να χρειάζεται κάποιο χαρτί΄ή κάποια επικύρωση. Για παράδειγμα γνωρίζω ότι σε αρκετά ΕΠΑΛ στου μαθητές της ομάδας Α δίνουν αντίγραφο της λίστας των επιτυχόντων επικυρωμένη!

Αυτά, και για κάθε άλλη απορία περιμένω μήνυμα.
Συγχαρητήρια και καλή τύχη ως φοιτητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Επιβεβαιώνω κι εγώ οτι δεν χρειάζεται στην Α ομάδα.Ρώτησα στο ΤΕΙ και στο σχολείο.Στο σχολείο μου έδωσαν απλά αυτό που είπε ο dimosgr(ενα αντίγραφο της λίστας επικυρωμένη)αν σε περίπτωση μου ζητήσουν κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Επιβεβαιώνω κι εγώ οτι δεν χρειάζεται στην Α ομάδα.Ρώτησα στο ΤΕΙ και στο σχολείο.Στο σχολείο μου έδωσαν απλά αυτό που είπε ο dimosgr(ενα αντίγραφο της λίστας επικυρωμένη)αν σε περίπτωση μου ζητήσουν κάτι.

Ναι δεν χρειάζεται και δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στην Ομάδα Α!Βασικά ούτε η λίστα χρειάζεται αλλά την δίνουν ετσι απλά μήπως και θέλουν κάτι απο το σχολείο!Καλό θα ήταν να πάρουμε την λίστα για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι δεν χρειάζεται και δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στην Ομάδα Α!Βασικά ούτε η λίστα χρειάζεται αλλά την δίνουν ετσι απλά μήπως και θέλουν κάτι απο το σχολείο!Καλό θα ήταν να πάρουμε την λίστα για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο!

Ποια λίστα ρε σύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ποια λίστα ρε σύ?

Την λίστα επιτυχόντων απο το σχολείο!Εγώ αύριο λέω να πάω απο το σχολείο μου να δω τι παίζει με την περιβόητη λίστα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω θα παω μεθαυριο απ το σχολειο να ρωτησω για την λιστα!παλι καλα που δεν χρειαζεται βεβαιωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ούτε η βεβαίωση ούτε η λίστα χρειάζονται ,αλλά για σιγουριά πάρτην(τη λιστα).Ευκαιρία να δεις και τους αγαπημένους σου καθηγητές..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
χαχαχα καλη ιδεα!αν και δεν ειχα και πολλους αγαπημενους καθηγητες:Dμονο αυτους απ το εργαστηριο!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τελικά δεν υπάρχει καν βεβαίωση πρόσβασης στην Ομάδα Α αλλά και δεν χρειάζεται η λίστα!Αφού έτσι κι αλλιώς λίστα επιτυχόντων έχουν και στο ΤΕΙ!Μην αγχώνεστε παιδιά!Δεν χρειάζεται να πάρουμε τίποτα απο το σχολείο!100000000000000000% σίγουρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι?δηλαδη να μην παω καθολου?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top