Βρες παρέα στο μέρος που πέρασες

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καποιος/καποια που να περασε πληροφορικη θεσσαλονικης Α.Π.Θ ?????


μονη ειμαι??:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τα ΤΕΙ χωριζονται σε 2 εξαμηνα...το πρωτο (χειμερινο) εξαμηνο που ειναι απο σεπτεμβριο μεχρι τν φεβρουαριο και και το δευτερο (εαρινο) που ειναι απο τν φεβρουαριο μεχρι τν ιουλιο.
Και σε ποιο εξαμηνο θα πας ειναι αναλογα με τα μορια που εχεις βγαλει..

Οκ thanχ....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
το τοπικ ειναι μονο για επαλ?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

nino500

Νεοφερμένος

Ο nino500 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όσοι οδεύουμε προς Κρήτη μεριά ας γνωριστούμε λίγο από τώρα :P:P:P Εγώ είμαι ο Νίκος και είμαι από Ρόδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τα ΤΕΙ χωριζονται σε 2 εξαμηνα...το πρωτο (χειμερινο) εξαμηνο που ειναι απο σεπτεμβριο μεχρι τν φεβρουαριο και και το δευτερο (εαρινο) που ειναι απο τν φεβρουαριο μεχρι τν ιουλιο.
Και σε ποιο εξαμηνο θα πας ειναι αναλογα με τα μορια που εχεις βγαλει..

Οκ ευχάριστο και εγώ, για τη με είχε φάει αυτή η απορία εδώ και αρκετό καιρό, αλλά έχω δυο απορίες :hmm: ακόμη με αυτό το θέμα.

1)Εγώ ας πούμε είμαι στο χειμερινό (Αʼ εξάμηνο έλεγε) και πηγαίνω στην σχολή μου από Σεπτέμβριο μέχρι Φεβρουάριο, μετά είναι η εξεταστική η τέλος πάντως δεν ξέρω τι, μετά εγώ μέχρι τον Σεπτέμβριο δεν θα πηγαίνω στο ΤΕΙ???

2)Και η δεύτερη απορία είναι . Αφού οι εγγραφές γίνονται από 16-30 Σεπτεμβρίου, δεν τον χάνουμε τον έναν μήνα??

Κυρίως την πρώτη ερώτηση απάντησε, την άλλη αν έχεις όρεξη:xixi:.
Και πάλη ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οκ ευχάριστο και εγώ, για τη με είχε φάει αυτή η απορία εδώ και αρκετό καιρό, αλλά έχω δυο απορίες :hmm: ακόμη με αυτό το θέμα.

1)Εγώ ας πούμε είμαι στο χειμερινό (Αʼ εξάμηνο έλεγε) και πηγαίνω στην σχολή μου από Σεπτέμβριο μέχρι Φεβρουάριο, μετά είναι η εξεταστική η τέλος πάντως δεν ξέρω τι, μετά εγώ μέχρι τον Σεπτέμβριο δεν θα πηγαίνω στο ΤΕΙ???

2)Και η δεύτερη απορία είναι . Αφού οι εγγραφές γίνονται από 16-30 Σεπτεμβρίου, δεν τον χάνουμε τον έναν μήνα??

Κυρίως την πρώτη ερώτηση απάντησε, την άλλη αν έχεις όρεξη:xixi:.
Και πάλη ευχαριστώ!:D

Στην πρωτη εγω δεν ειμαι σιγουρη και ετσι δεν μπορω να σου απαντησω..
Λοιπον τωρα για την δευτερη η απαντηση ειναι ναι τον χανουν ολα τα παιδια τον πρωτο μηνα γιατι ειναι οι εγγραφες..Αλλα τι πειραζει? Για εναν παραπανω μηνα που θα κατσεις ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
καποιος/καποια που να περασε πληροφορικη θεσσαλονικης Α.Π.Θ ?????


μονη ειμαι??:'(:'(
εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οκ ευχάριστο και εγώ, για τη με είχε φάει αυτή η απορία εδώ και αρκετό καιρό, αλλά έχω δυο απορίες :hmm: ακόμη με αυτό το θέμα.

1)Εγώ ας πούμε είμαι στο χειμερινό (Αʼ εξάμηνο έλεγε) και πηγαίνω στην σχολή μου από Σεπτέμβριο μέχρι Φεβρουάριο, μετά είναι η εξεταστική η τέλος πάντως δεν ξέρω τι, μετά εγώ μέχρι τον Σεπτέμβριο δεν θα πηγαίνω στο ΤΕΙ???

2)Και η δεύτερη απορία είναι . Αφού οι εγγραφές γίνονται από 16-30 Σεπτεμβρίου, δεν τον χάνουμε τον έναν μήνα??

Κυρίως την πρώτη ερώτηση απάντησε, την άλλη αν έχεις όρεξη:xixi:.
Και πάλη ευχαριστώ!:D
Θα πηγαίνεις κανονικότατα και θα είσαι στο 2ο εξάμηνο της σχολής σου. Αυτοί που πέρασαν α' εαρινό (δλδ από Φεβρουάριο και μετά) θα κάνουν τα μαθήματα που εσύ έκανες από στο α' χειμερινό (Σεπτέμβριος-Φεβρουάριος) δλδ δεν έχεις καμιά σχέση εσυ με αυτούς (για τα μαθήματα). Οποια απορία έχεις ακόμη ρώτα.:)

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και εισαι 88 χρονων?:P λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Σαλονικα και εγω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
συγχαρητηρια!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θα πηγαίνεις κανονικότατα και θα είσαι στο 2ο εξάμηνο της σχολής σου. Αυτοί που πέρασαν α' εαρινό (δλδ από Φεβρουάριο και μετά) θα κάνουν τα μαθήματα που εσύ έκανες από στο α' χειμερινό (Σεπτέμβριος-Φεβρουάριος) δλδ δεν έχεις καμιά σχέση εσυ με αυτούς (για τα μαθήματα). Οποια απορία έχεις ακόμη ρώτα.:)

:bye:

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, εγώ θα κάνω το πρώτο εξάμηνο μέχρι τον Φεβρουάριο και μετά θα συνεχίσω να κάνω τα μαθήματα του δεύτερου εξάμηνου ενώ αυτή που ξεκίνησαν στο Βʼ εξάμηνο θα είναι ένα εξάμηνο πείσω μου.



Σωστά???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, εγώ θα κάνω το πρώτο εξάμηνο μέχρι τον Φεβρουάριο και μετά θα συνεχίσω να κάνω τα μαθήματα του δεύτερου εξάμηνου ενώ αυτή που ξεκίνησαν στο Βʼ εξάμηνο θα είναι ένα εξάμηνο πείσω μου.



Σωστά???:hmm:
Σωστά!!!!!!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top