Εγκλήματα - Τηλεοπτική Σειρά

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ωραιο ειναι και ενα που εχει φτιαξει ο Αλεκος το μονοπατι που παθους για την Σωσω με τα ρουχα του.
Kαλα βρηκα αυτο το κορυφαιο.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KQZpb-Q9LMY[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=TShymdF8FJg"]https://www.youtube.com/watch?v=TShymdF8FJg [/ame]


lol...!!!



[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Mk16BS6mghw&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.


Καλά αυτό με τις φάρσες ήταν απλά θεϊκό...

Η καλύτερη φάση ήταν με τη Κορίνα....

"Παρακαλώ?"
"Π**τάνααααααααααααααααααα"
"Ναι... Σας ακούω..."
"Το ξέρει ο μπαμπάς σου τι δουλειά κάνεις?"
"Ποιος είναι?"

Άπαιχτο, κάθε φορά που το βλέπω λιώνω...


Και αυτό με τον εθνικό ύμνο τα σπάει...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gLivfmyxmlo[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δεν το θυμομουν αυτο Δεσποινα!!!Χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καλά αυτό με τις φάρσες ήταν απλά θεϊκό...

Η καλύτερη φάση ήταν με τη Κορίνα....

"Παρακαλώ?"
"Π**τάνααααααααααααααααααα"
"Ναι... Σας ακούω..."
"Το ξέρει ο μπαμπάς σου τι δουλειά κάνεις?"
"Ποιος είναι?"

Άπαιχτο, κάθε φορά που το βλέπω λιώνω...


Και αυτό με τον εθνικό ύμνο τα σπάει...
https://www.youtube.com/watch?v=gLivfmyxmlo

Καλά μιλάμε από τις ωραιότερες φάσεις με την Κορίνα...μιλάμε το έβλεπα φανατικά!!έχει απίστευτο γέλιο!!!:jumpy::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Από τις καλύτερες σειρές με τρομερό σενάριο, όχι σαν τις σαχλαμάρες που βγάζουν τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Λατρευω Σωσω!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Η καλύτερη ατάκα που έχει παιχτεί στην Ελληνική τηλεόραση είναι της Σωσώς!
χιοοοονια στοοο καμπάαααναριο!
πέέέέθαν όοοοολο τόόοόό χωρίόόό!

αγαπάμε Σωσώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλά αυτό με τις φάρσες ήταν απλά θεϊκό...

Η καλύτερη φάση ήταν με τη Κορίνα....

"Παρακαλώ?"
"Π**τάνααααααααααααααααααα"
"Ναι... Σας ακούω..."
"Το ξέρει ο μπαμπάς σου τι δουλειά κάνεις?"
"Ποιος είναι?"

Άπαιχτο, κάθε φορά που το βλέπω λιώνω...


Και αυτό με τον εθνικό ύμνο τα σπάει...
https://www.youtube.com/watch?v=gLivfmyxmlo

Τέλειο!! :lol::lol::lol::lol: Και η Μάχη όμως καταπληκτικές ατάκες...!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
σωσω για παντα...! την λατρευω!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
σωσω για παντα...! την λατρευω!!!:xixi:


Τωρα εξηγουνται ολα :xixi:



Κυρ Αριστειδης FTW!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Τωρα εξηγουνται ολα :xixi:



Κυρ Αριστειδης FTW!

:bravo::bravo: ευχαριστω για τα καλα σου λογια....





:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Η καλύτερη ελληνική σειρά. Δεν υπάρχει καλύτερη σας λέω. Η Σωσω ειναι η καλύτερη, ο γερος αλλα εμενα μου αρεσε και η Μαχη. Γενικά όλοι ειναι ενας κι ενας, η σειρά απίστευτη και όσες φορες και να τη δω δε θα βαρεθώ.
Νομίζω ότι τα επεισόδια της σειρας τα βαζει σε dvd το "Τηλέραμα".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Γενικα ολοι οι χαρακτηρες αν τους πιασεις εχουν κατι το ιδιαιτερο. Σου μενουν ρε παιδι μου. Ενω οι περισσοτερες σειρες εχουν και αδιαφορους ρολους, αυτη οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Γενικα ολοι οι χαρακτηρες αν τους πιασεις εχουν κατι το ιδιαιτερο. Σου μενουν ρε παιδι μου. Ενω οι περισσοτερες σειρες εχουν και αδιαφορους ρολους, αυτη οχι.

Αυτό ακριβώς λέω Λένα μου. Δηλαδή εδώ δεν υπάρχουν πρωταγωνιστές και δευτεράντζες. Το ίδιο πράγμα είναι και η σειρά "Είσαι το ταίρι μου" που προέρχεται από τον ίδιο σεναριογράφο ή σκηνοθέτη νομίζω.
Όπως και να 'χει τα "Εγκλήματα" πιστεύω ότι έβαλαν τα γυαλιά όχι μόνο σε ελληνικές σειρές που εννοείται τις ισοπεδώνει αλλά και σε χολυγουντιανές υπερπαραγωγές. Εδώ έχουμε "ερμηνειάρες" που δεν καλύπτονται από τα εφέ (Ο νοών νοείτω;);))
Υ.Γ. Μέχρι και ο πατέρας μου το έβλεπε που ποτέ στη ζωή του δεν έχει δει σίριαλ και δη ελληνική σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
+1111111
Ναι, πολυ ωραια σειρα και το εισαι το ταιρι μου αλλα οκ, ειχε και αδιαφορους ρολους. Π.χ η μανα ή ο πατερας του Νικου. Σιγα τα αυγα. Δεν ειχαν ατακες να πουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ε, εντάξει εγώ νομίζω ότι και εκεί όλοι ήταν ένας κι ένας....
Whatever, βγήκαμε από το θέμαμας........:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η καλύτερη ατάκα που έχει παιχτεί στην Ελληνική τηλεόραση είναι της Σωσώς!
χιοοοονια στοοο καμπάαααναριο!
πέέέέθαν όοοοολο τόόοόό χωρίόόό!

αγαπάμε Σωσώ!
:Dπραγματι...

και εγω την λεω ... :zilia:
την εχω κολησει...:P
-----------------------------------------
Αυτό ακριβώς λέω Λένα μου. Δηλαδή εδώ δεν υπάρχουν πρωταγωνιστές και δευτεράντζες. Το ίδιο πράγμα είναι και η σειρά "Είσαι το ταίρι μου" που προέρχεται από τον ίδιο σεναριογράφο ή σκηνοθέτη νομίζω.
Όπως και να 'χει τα "Εγκλήματα" πιστεύω ότι έβαλαν τα γυαλιά όχι μόνο σε ελληνικές σειρές που εννοείται τις ισοπεδώνει αλλά και σε χολυγουντιανές υπερπαραγωγές. Εδώ έχουμε "ερμηνειάρες" που δεν καλύπτονται από τα εφέ (Ο νοών νοείτω;);))
Υ.Γ. Μέχρι και ο πατέρας μου το έβλεπε που ποτέ στη ζωή του δεν έχει δει σίριαλ και δη ελληνική σειρά.
Απο τα αγαπημενα..:xixi:
Τελεια σειρα..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Οσες φορες και να την δω αυτη τη σειρα δεν την βαριεμαι ποτε!!!:D Ειναι απιστευτη,οπως και ολοι οι ηθοποιοι σκιζουν!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top