Ιδιωτικά πανεπιστήμια στην Ελλάδα.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια, φετοσ εδωσα πανελληνιες αλλα δεν μπαινω καπου που να μου αρεσει...Σκεφτομαι τωρα να ψαξω για καποιο ιδιωτικο ή ελευθερο ή ανοιχτο Πανεπιστημιο...Μπορει καποιος να μου δωσει πληροφοριες ή συμβουλες για τα ιδιωτικα ελευθερα κ ανοιχτα Πανεπιστημια?
Βασικα ψαχνω να βρω που υπαρχουν τι ειδικοτητες υπαρχουν και τι χρειαζομαι για να μπω σε αυτα.
Ευχαριστω παρα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ιδιωτικά πανεπιστημια στην Ελλαδα δεν υπαρχουν (ακομη...), μηπως εννοεις ΙΕΚ? για το ανοικτο πανεπιστημιο δες εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια, φετοσ εδωσα πανελληνιες αλλα δεν μπαινω καπου που να μου αρεσει...Σκεφτομαι τωρα να ψαξω για καποιο ιδιωτικο ή ελευθερο ή ανοιχτο Πανεπιστημιο...Μπορει καποιος να μου δωσει πληροφοριες ή συμβουλες για τα ιδιωτικα ελευθερα κ ανοιχτα Πανεπιστημια?
Βασικα ψαχνω να βρω που υπαρχουν τι ειδικοτητες υπαρχουν και τι χρειαζομαι για να μπω σε αυτα.
Ευχαριστω παρα πολυ.

Demmy σε συμβουλευω να ψαξεις καλα το θεμα με τα ιδιωτικα κολλεγια στην Ελλαδα..Εχουν αρχισει και αυξανονται, ταζοντας δεξια και αριστερα επαγγελματικη αναγνωριση και αναγνωρισμενα πτυχια..

Καλυτερα να ξαναδωσεις πανελληνιες και να περασεις σε καποιο δημοσιο.Το Derree(το λινκ που εδωσε ο Dythor) παντως ειναι πολλα χρονια στο χωρο των επιστημων της διοικησης( αν σε ενδιαφερουν)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εχω δωσει ηδη 2 φορες και γι'αυτο σκεφτομουν κατι τετοιο...εχετε κατι να μου προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Να πας Αγγλία ή να μη σπουδάσεις, δεν είναι αναγκαστικό αλλά ούτε γίνεται να γίνουμε όλοι επιστήμονες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εχω δωσει ηδη 2 φορες και γι'αυτο σκεφτομουν κατι τετοιο...εχετε κατι να μου προτεινετε?

Πως γινεται να εχεις δωσει ηδη 2 φορες να πας Γ' λυκειου και να εισαι 18?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εχω κερδισει χρονο του 1990 ειμαι κ τωρα ειμαι πια στα 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ψαχνω να βρω βρε παιδια αν υπαρχει ιδιωτικο πανεπιστημιο που να διδασκει χημεια....τρελαινομαι για την χημεια και δεν καταφερα να μαζεψω τα μορια...ξερει μηπως καποιος αν μπορω να βρω κατι τετοιο εντως ελλαδως, ή πρεπει να παω εξω???:'(χεεεεεεελπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν υπαρχουν ιδιωτικα πανεπιστημια στην ελλαδα
-----------------------------------------
ποσα εβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
13902 στο 2ο και 15100 στο 3ο (που δεν με ενδιαφερει κι ολας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αχα.
τις σχολες να τις δηλωσεις παντως, αφου καθοριζονται απο τη ζητηση, ποτε δε ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
θα τις δηλωσω δεσποινακι, αλλα το χημικο κρητης εχει 15,160 περισυ,,,,γινετε να πεσει 1200???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δε ξερω μαλλον οχι...
παντως για χημεια αν ειναι μετα πας για εξωτερικο ή πανελληνιες παλι, δε νομιζω να υπαρχει κατι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
πφφφ....καλυτερα εξω τελικα....θα περιμενω να δω αν βρει καποιος κατι αλλιωσ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Νταξ σε λιγο που θα το καταλαβει καποιος mod καποιοι θα πανε σε αλλη γειτονια... τωρα στο θεμα μας,καλυτερα εξω.. οχι μονο επειδη δεν καταφερες να μαζεψεις τα μορια για καποια σχολη εδω αλλα κυριως για το μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
το ξερω οτι ειναι καλυτερα εξω,,,και θελει και τεραστια δυναμη για να παω...προσπαθω να το δεχτω και να φυγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αν χρειαζεται περισσοτερη δυναμη απο το να ξαναδωσεις δεν υπαρχει λογος να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Κι εγω το σκεφτομουν να παω εξω.. γιατι δε μπορω να δεχτω οτι ο καθενας που εχει κολλημα να γινει γιατρος παει στη βουλγαρια που μπορεις να περασεις και με 12 και μετα να σου κανει και το μαγκα (αληθινο περιστατικο..) αλλα το προβλημα ειναι οτι θελει πολλη δυναμη,ειναι δυσκολο.. κι αφου δεν εχω παραπονο απ τη σχολη δεν πηγα τελικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ποιο πολυ θα αναγνωριστει το διπλωμα του εξωτερικου νομιζω....πφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top