Φοιτητική ζωή στην Καβάλα

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ρε μην ακουω χαζομαρες η Καβαλα ειναι και απο τις πολεις γαμω να πουμε..! Μια φιλη μου που σπουδασε στ ΤΕΙ εκει περνουσε γαματα,πηγαινε και τις βολτες της στην θεσσ/νικη αλλα και εκει ηταν καλα.Παρεα καλη να εχεις οπου και ν εισαι και θα περασεις γαματα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μακαρι.......μακαρι να περασω καλα.....βασικα κατσε να βγουν οι βασεις να δω για λογιστικη.........αλλιως................:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αντε ρε σιγα θα περασεις μην αγχωνεσαι..!:no1: Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!!!!!! εσυ απο καβαλα ξερεις αρκετα πραγματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Papa

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Η Καβαλα εχει πολυ μεγαλο ΤΕΙ που συγκεντρωνει πολλους φοιτητες δηλαδη καθε χρονο οποτε λογικο ειναι οτι θα βρεις παρεα και με παρεα παντου περνας καλα. Το καλοκαιρι ειναι απλα τελεια αφου εχει πολλες παραλιες για ολα τα γουστα (παρτυ, διασκεδαση, χαλαρωση, ηρεμια) και αρκετα καλα μαγαζια στην παραλια (συγκεκριμενα Vento, Ομιλος, Aqua κ.α). Το χειμωνα ομως αλλαζουν ολα. δεν ειναι τυχαιο και το graffiti στον ΟΤΕ αν δεν κανω λαθος ''5 μερες Cosmopolis 360 μερες Νεκροπολις'' κατι τετοιο, αλλα οι φοιτητες παντα βρισκουν την ακρη και το χειμωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Παιδια και εγω σχεδον σιγουρα ειμαι για Καβάλα.
Ελπίζω να περασουμε ωραία και κυρίως να είναι καλή η σχολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
αντε ωραια ελα κ εσυ καβαλα.....λογιστική κ εσυ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Όχι εγω για Τεχνολογία Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
κοιτα αν γουσταρεις νυχτερινη ζωη καθε μερα σε γκλαμουρατα κλαμπακια και τετοια η καβαλα δεν ειναι η πολη για σενα. αν παλι γουσταρεις το χαλαρο στυλακι θα βγω με τους φιλους μου καπου να τα πιω και κανενα καφεδακι η καβαλα εχει πολλα τετοια μαγαζια. και που και που θα πηγαινεις και στο γκλαμουρατο. και λεω που και που γιατι για να μπεις στα κλαμπακια της καβαλας πρεπει να παρκαρεις την φεραρι ακριβως μπροστα στον μπραβο ή να βγεις φορωντας μονο το βρακι και τιποτα αλλο (για τις γυναικες αναφερομαι, μην δω κανενα μαντραχαλα με το βρακι και βλεπω εφιαλτες 50 χρονια). παντως για σπιτι το παλιο υδραγωγειο ή αλλιως καμαρες ειναι πολυ καλη περιοχη αλλα τα ΤΕΙ ειναι στην αλλη ακρη της πολης. σπιτια υπαρχουν γενικα. μην ανυσυχεις θα βρεις οτι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
οκ....αλλα δεν ειπα για γκλαμουρατα και τετοια χαλαρωσε λιγο....τετοια εχουμε κ εδω στην θεσσαλονικη.....ελεος....ρωτησα αν γενικα ειναι καλη η πολη και πως ειναι η ζωη εκει γτ θα παω πρωτη φορα.......:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
καλα ειναι. θεσσαλονικη δεν ειναι αλλα υπαρχουν πολλοι φοιτητες εδω και θα περασεις τζαμι. εχεις και το χιονοδρομικο του φαλακρου διπλα οποτε ολη την χρονια θα εισαι για σκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
A νομίζω πως θα περάσω τέλεια!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ωραιααααααα θα μαθω να κανω σκι..........χιχιχιχιχι ανεμενουμε τις βασεις λοιπον..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ωραιααααααα θα μαθω να κανω σκι..........χιχιχιχιχι ανεμενουμε τις βασεις λοιπον..........


Αλήθεια πότε βγαίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ελα μου ντε....κ εγω αυτη την απορια εχω.....μαλλον μετα τις 20 αυγουστου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftichia_85

Νεοφερμένος

Η eftichia_85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οχι δεν ειμαι αρρωστη αλλα να μην ειναι και νεκροταφειο εκει......
Δεν είναι νεκροταφείο μην ανυσηχείς εγώ εκεί μένω και έχει νυχτερινή καλά μην φανταστείς οπως στη Θεσσαλονίκη αλλα κατι γινετε εξάλλου όλοι οι φοιτητές θα μαζεύεστε στα ίδια μέρη οπότε θα είναι πιο εύκολο να γνωριστείς με άτομα απο το ΤΕΙ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μακαρι να ειναι οκ τα πραγματα παντως μου λενε οτι ειναι πολυ ωραια πολη.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
μακαρι να ειναι οκ τα πραγματα παντως μου λενε οτι ειναι πολυ ωραια πολη.........

Μην αγχωνεσαι..Σε βλεπω γιατι παλευεις τοσες μερες να μαθεις τι και πως με λεπτομερεια :P ..Μια χαρα ειναι η πολη..Θα περασεις πολυ καλα..Θα μας θυμηθεις.
Απο Αθηνα εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
οχι θεσσαλονικη..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
οχι θεσσαλονικη..........

lol καλα καιγεσαι τοσο καιρο να δεις πως ειναι η καβαλα,εισαι απο θεσσαλονικη και δεν πεταχτηκες να την δεις αυθημερων?Με το λεωφορειο ουτε 2 ωρες δεν ειναι με τον καινουριο δρομο..Τραβα ριξε μια ματια και γυρνας..Να παρεις μια ιδεα τελος παντων...
Τωρα βεβαια δεν εχει νοημα..θα πας ουτως η αλλως μια και καλη..ηρθε ο καιρος..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top