Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,367 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,609 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 319 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΠΚΕ για στρατιωτικές σχολές

Whisper (Όλγα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Whisper έγραψε: στις 11:28, 17-07-09:

Αν υπαρχουν στο forum παιδια που εχουν περασει τις προκαταρτικες εξετασεις των στρατιωτικων σχολων ας διαφωτισουν και εμας τους ενδιαφερομενους, κυριως σχετικα με τις ψυχοτεχνικες και πως προετοιμαστηκατε για τις αθλητικες.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Eftychialou

Μαθητής Γ' λυκείου

H Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

H Eftychialou έγραψε: στις 12:16, 17-07-09:

Κάνε αναζήτηση στα θέματα πριν ανοίξεις καινούργιο θέμα
https://www.ischool.gr/showthread...F4%E9%EA%DD%F2
Παράθεση

Whisper (Όλγα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Whisper έγραψε: στις 13:03, 17-07-09:

Εκανα αλλα ειχα πατησει ΠΚΕ και δε μου εβγαλε τπτ. Ευχαριστω παντως . Με βοηθησε πολυ
Παράθεση

Nazgûl (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Nazgûl έγραψε: στις 17:16, 05-05-10:

*Ποτε αρχιζουν οι ΠΚΕ? Εννοω ημερομηνια.

*Ειναι αυστηροι οσον αφορα τον δεικτη μαζας?
Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε: στις 19:05, 05-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Nazgûl
*Ποτε αρχιζουν οι ΠΚΕ? Εννοω ημερομηνια.

*Ειναι αυστηροι οσον αφορα τον δεικτη μαζας?
Οι ημερομηνιες θα ανακοινωθουν 4 Ιουνιου ( το λεει στην εγκύκλιο)
Και ναι ειναι παρα πολυ αυστηροι. Κοβουν πολυ ευκολα πια.
Παράθεση

potkapot

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο potkapot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O potkapot έγραψε: στις 21:13, 29-05-12:

Η Διοίκηση Αεροπορικής Εκπαίδευσης (ΔΑΕ), μετά την τροποποίηση του προγράμματος των προαγωγικών και απολυτηρίων εξετάσεων των μαθητών των σχολείων της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, για την παράταση αυτού έως τις 21-6-2012, λόγω των Εθνικών εκλογών της 17-6-2012,
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Ν Ε Ι
Ότι τροποποιεί το πρόγραμμα των προκαταρκτικών εξετάσεων (ΠΚ.Ε) ως εξής:
α. Οι ομάδες 105 - 305 που ήταν προγραμματισμένες για τις 21-6-2012 επαναπρογραμματίζονται για τις 19-7-2012.
β. Οι ομάδες 106 - 306 που ήταν προγραμματισμένες για τις 22-6-2012 επαναπρογραμματίζονται για τις 20-7-2012.
Παράθεση

potkapot

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O potkapot έγραψε: στις 13:54, 06-06-12:

Επαναπρογραμματισμός ΠΚΕ της ΣΣΑΣ

Κατόπιν της ΑΠ 58314/Γ2 Εγκ. ΥΠΔΒΜΘ, με την οποία παρατείνεται η ημερομηνία διενέργειας των προαγωγικών και απολυτήριων εξετάσεων των μαθητών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, σας ενημερώνουμε για τα εξής:
1. Οι υποψήφιοι των Ομάδων ΔΑΕ 717 και 742 με αρχική ημερομηνία παρουσίασης την 21/6/2012 θα παρουσιαστούν για ΠΚΕ στη ΣΣΑΣ την 9/7/2012 και εν συνεχεία θα μεταβούν στη ΔΑΕ για τις υπόλοιπες εξετάσεις από 17/7/2012.
2. Ακολουθεί Ορθή Επανάληψη του προγράμματος ΠΚΕ ΣΣΑΣ ως προς την ημερομηνία έναρξης των Ομάδων ΔΑΕ 717 και 742.
3. Για οποιαδήποτε διευκρίνηση παρακαλούμε να επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα: 2310-962112, 2310-962177, 2310-962191.

το νέο πρόγραμμα της ΣΣΑΣ θα το βρείτε εδώ

Παράθεση

Τίτης

Φοιτητής

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ευελπίδων (ΣΣΕ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Τίτης έγραψε: στις 14:01, 06-06-12:

Ποιος από δω είναι 120 ομάδα για ΣΣΕ?
Παράθεση

Boss

Φοιτητής

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Boss έγραψε: στις 14:57, 15-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Τίτης
Ποιος από δω είναι 120 ομάδα για ΣΣΕ?
ΟΜΑΔΑ 120 ΣΣΕ! Ερώτηση. Τις φωτογραφίες σε ποιές ιατρικές εξετάσεις τις συρραψαν;;; ΚΑι σε ποιό σημείο; Γιατί εγώ δεν έχω σε καμία εξέταση φωτογραφία!!! Θα τις βάλω μόνος.....
Παράθεση

potkapot

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O potkapot έγραψε: στις 00:34, 21-06-12:

Τις φωτογραφίες βάλε τις στην γνωμάτευση, σε γωνιακό ή πλαϊνό σημείο, έτσι ώστε να μην εμποδίζει αυτά που γράφει η γνωμάτευση
Παράθεση

Τίτης

Φοιτητής

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ευελπίδων (ΣΣΕ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Τίτης έγραψε: στις 15:19, 21-06-12:

Μόνο η ακτινογραφία θώρακα θέλει φωτογραφία.Πήρα στην ΣΣΕ και ρώτησα.
Παράθεση

Kostas741

Φοιτητής

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων ΤΕΙ ΑΘήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Kostas741 έγραψε: στις 16:53, 19-07-12:

Να ρωτησω.
Αυριο ξεκιναω τα Ψυχομετρικα και εχω 1η επιλογη Ικαρων.
Γνωριζω οτι ειναι στο Καβουρι, απλα θελω να ξερω, εκτος απο ταυτοτητα και δελτιου υποψηφιου απο τις πανελλαδικες, τι αλλο χρειαζομαι?
Παράθεση

Τίτης

Φοιτητής

O Τίτης έγραψε: στις 03:23, 20-07-12:

Στην ΣΣΕ που πήγα εγώ χρειαζόμασταν και φωτοαντίγραφο της αίτησης που στείλαμε τον Μάρτη.Λογικά και για την Ικάρων θα χρειάζεται.
Παράθεση

spirosmal

Νεοφερμένος

Ο spirosmal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O spirosmal έγραψε: στις 12:29, 27-06-15:

μηπως γνωριζει καποιος πως μπορουμε να βρουμε την υπευθυνη δηλωση που απαιτειται για τις προκαταρκτικες εξετασεις;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια