Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bγηκαν σημερα!
Αν εδωσες μεσω φροντιστηριου επικοινωνεις με το φροντιστηριο.
Αν εδωσες μεμονωμένος results.hau.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
pupsi που κόπηκες στο Michigan?
Μπραβο σου για το Cambridge πάντως,μήν σκας για το Μισιγκαν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανίτα Κλήμη

Νεοφερμένος

Η Ανίτα Κλήμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Σταυρός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλημέρα παιδια. Το michigan ecce βγήκε στις 10 το πρωί για τα φροντιστήρια και τους μεμονωμένους υποψηφίους. καλά αποτελέσματα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑ ΥΕΣ!!!!

Exam Results

Examination: E.C.C.E. DECEMBER 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: LP
GVR: BF
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΠΤΥΧΕΙΟ ΜΟΥ..ΕΔΩΣΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΙΡΙΟ ΜΟΥ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pupsi

Νεοφερμένος

Η pupsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Final: F
P/F: Fail
ORAL: HP
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP
Τόσο καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Παιδιά ΠΕΡΑΣΑ!!! Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω!!
Έχουμε και λέμε:

Final: P
Ακουστικό: LP
Έκθεση: LP
Προφορικά: P
GVR: BF

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπραβο παιδιααααααα οσοι το πηρατε οσοι δεν δεν πειραζει νεξτ τάιμ.
Εγω δεν εμαθα ακομα και ουτε το φροντ μου ξερει τιποτα. Τοσο αχρηστοι -.-
Για εμας ποτε θα βγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση το φροντηστήριο να μην γνωρίζει τα αποτελέσματα. Τα βλέπουν online.. ;)

Δεν μπορώ, όμως, να καταλάβω γιατί πήρα LP στο ακουστικό. Στο φροντηστήριο κάτω από 42 δεν έπερνα ποτέ! Μήπως ήταν το άγχος;;;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλα ναι θα παω αργοτερα απο κει γιατι η καθηγητρια μου δεν παει απο τωρα και θα δειξει. Aπλα και περυσι οταν βγηκαν δεν μας ειδοποιησε η χαζη μονοι μας τα μαθαμε. Τεσπα..


WinSXS Αστα τα γιατι και τα πως, σημασια εχει που το πηρες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω δε μπορω να δω τα αποτελεσματα... :-(.. βαζω το κωδικο κτλ αλλα δε μου βγαζει τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω δε μπορω να δω τα αποτελεσματα... :-(.. βαζω το κωδικο κτλ αλλα δε μου βγαζει τα αποτελεσματα...

Δεν εχουν βγει για εμας τους υποψηφίους, εχουν βγει για τους φροντιστηριουχους και τους μεμονωμένους μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Δεν εχουν βγει για εμας τους υποψηφίους, εχουν βγει για τους φροντιστηριουχους και τους μεμονωμένους μονο.
ΑΑΑΑ... καλα τοτε αν περιμενω απο τη καθηγητρια μου, θα μαθω του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΑΑΑΑ... καλα τοτε αν περιμενω απο τη καθηγητρια μου, θα μαθω του χρονου...

Και γω -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Και εγω μια απο τα ιδια κοριτσια...αν περιμενωωω...χααααθηκα! Αν και εχω κοπει...συγχαρητηρια στα παιδια που το περασανε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλα, εγω εχω παγωσει ολοκληρη απο το αγχος, και νομιζω ουτε εγω το' χω παρει γαμωτο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enriqoula

Νεοφερμένος

Η enriqoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλα δν τ πιστευω!! περασα με lp...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rubi Rubi

Νεοφερμένος

Η Rubi Rubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλα, εγω εχω παγωσει ολοκληρη απο το αγχος, και νομιζω ουτε εγω το' χω παρει γαμωτο:(
δεν σε εχουν ενημερωσει ακομα??τα αποτελεσματα εχουν μια βδομαδα+ που βγηκαν.....δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα μηπωσ δεν το περασεσ?αλλα+παλι θα επρεπε να σε ενημερωσουν.....τι να πω..μακαρι να το πηρεσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δεν σε εχουν ενημερωσει ακομα??τα αποτελεσματα εχουν μια βδομαδα+ που βγηκαν.....δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα μηπωσ δεν το περασεσ?αλλα+παλι θα επρεπε να σε ενημερωσουν.....τι να πω..μακαρι να το πηρεσ!

Αφου σημερα βγηκαν καλε -.-
Φχαριστω για το κουραγιο ρε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rubi Rubi

Νεοφερμένος

Η Rubi Rubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αφου σημερα βγηκαν καλε -.-
Φχαριστω για το κουραγιο ρε.:/:
|
δεν ειχα προθεση να καταστρεψω τισ ελπιδεσ σ....απλωσ το ειπα επδ τα δικα μ βγηκαν πριν μια βδομαδα+μαλιστα περασα+ολασ γ αυτο το ειπα!αντε καλα αποτελεσματα σ ευχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε οκ, εσυ μπορει να εδωσες προφισενσι για να βγηκαν μια βδομαδα πριν, εμεις εδω για λοουερ λεμε ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top