Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ουυτε γω ακομα ΄=/
τ αγχος ξεχειλιζει:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τα προγραμματα θα σταλουν στους φροντιστηριουχους αρχες της επομενης εβδομαδας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
teol μηπως ξερεις τι μπορει να συμβαινει με το πιστοποιητικο μ? ακομα να σταλει στο φροντηστηριο μου.............μου χε πει νοεμβρη η καθηγητρια μ αλλα ακομα......:( σε ολους σας εχει σταλει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
teol μηπως ξερεις τι μπορει να συμβαινει με το πιστοποιητικο μ? ακομα να σταλει στο φροντηστηριο μου.............μου χε πει νοεμβρη η καθηγητρια μ αλλα ακομα......:( σε ολους σας εχει σταλει?:hmm:



Θα σου πω εγώ τι συμβαίνει..


Η καθηγήτρια σου κοιμάται όρθια και έχει ξεχάσει να κάνει αίτηση για να παραλάβει τα πιστοποιητικά και να σας τα δώσει


το ίδιο πάθαινα και εγώ και μια ζωή τα παρελάμβανα μετα από 1 χρονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα σου πω εγώ τι συμβαίνει..


Η καθηγήτρια σου κοιμάται όρθια και έχει ξεχάσει να κάνει αίτηση για να παραλάβει τα πιστοποιητικά και να σας τα δώσει


το ίδιο πάθαινα και εγώ και μια ζωή τα παρελάμβανα μετα από 1 χρονο..

Ακριβως.
Μονο αυτο μπορει να συμβαινει.
Ρωτησε την αν εχει στειλει ταχυδρομικως την εντυπη εξουσιοδοτηση.
Ολα τα πιστοποιητικα εχουν σταλει.
Και απο το ECCE,ECPE,ALCE,BCCE.:)
Ή αλλιως κάπου θα χαθηκε(πραγμα αδυνατον καθως στελνονται χιλιαδες πιστοποιητικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
επειδή διάβασα το άρθρο, εδωσα στις προηγούμενες εξετάσεισ και ξέρω πολύ καλά πωσ δουλεύει το νεο σύστημα των προφορικών έχω να δηλώσω ότι οι εξεταστές του νλεου συστήματοσ δεν είναι καθόλου μα καθόλου προετοιμασμένοι να δουλέψουν για αυτό. Πιστοποιημένο αυτό και σίγουρο όπωσ παραδέχτηκε ο δικός μου εξεταστής μετά τα προφορικά μου που έδινα την πρώτη μέρα και ώρα του νέου συτήματος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πράγματι.
Δεν υπήρξε σωστή καθοδήγηση απο τους υπευθυνους των εξεταστων και ετσι ειχαμε πολλες αποτυχίες στα προφορικά.
Βεβαια και οι υποψηφιοι ηταν καπως απροετοιμαστοι για το νεο προφορικο.
Αλλα το οτι τους βαζανε μεσα τρεις-τρεις,κάθως και το οτι τις ημερομηνιες των προφορικών τις αλλαζαν σε πολλους υποψηφιους λόγω κακης προετοιμασιας των υπευθυνων εκανε πολυ ασχημη εντυπωση σε όλους.
Ας ελπισουμε τωρα ολες αυτες οι "παιδικες ασθενειες" να ξεπεραστούν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδια δινω και εγω προφισενσι αλλα δεν εχω καθολου αγχος γιατι ειμαι σιγουρη οτι δεν θα το παρω:P!!Καλη επιτυχια σε οσους δινουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aμαν πια και αυτοσ ο πεσιμισμός οτι δεν θα το πάρετε...:P
Ακόμα και "τουβλα" να στε, που δεν ειστε(:P)σκεφτειτε και λίγο θετικα!

Καλη σου επιτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Aμαν πια και αυτοσ ο πεσιμισμός οτι δεν θα το πάρετε...:P
Ακόμα και "τουβλα" να στε, που δεν ειστε(:P)σκεφτειτε και λίγο θετικα!

Καλη σου επιτυχία!:)
Δεν ειμαι πεσιμιστρια,ρεαλιστρια ειμαι:Pαυτη την γραμματικη δεν την αντεχω,πρεπει και την πιο μικρη λεπτομερεια να προσεξουμε..ουφ!!
Τεσπα,ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
και γω ελπίζω να είναι καλύτερα προετοιμασμένοι φέτος:)και καλή επιτύχια σε όλους και πάλι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και εγω δινω φετος για ECCE,Αντε με το καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε μου εχει μπει η υποψια οτι μπορει και να μην.. :(
Εμεινα συνεχομενα σε 2 GVR του ECCE. -.-'
ΓΑΜΩ ΤΑ ΡΙΝΤΙΝΓΚ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΞΙΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και εγω δινω φετος για ECCE,Αντε με το καλο

Καλη σου επιτυχία!:no1:

Ρε μου εχει μπει η υποψια οτι μπορει και να μην.. :(
Εμεινα συνεχομενα σε 2 GVR του ECCE. -.-'
ΓΑΜΩ ΤΑ ΡΙΝΤΙΝΓΚ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΞΙΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.:xixi:
Εγώ συνέχεια έμενα στο GVR και στην τελικη το πέρασα στις εξετάσεις.
Και στο Listening που το παιρνούσα με 38-40/50 τελικά κόπηκα.:P
Και αυτο λόγω αγχους!
Παιδια μου καλα αποβαλλετε το αγχος!
Μια εξεταση είναι.Το αγχος θα σας κανει να χασετε τη γη κατω απο τα ποδια σας!
Χαλαρώστε και απολαυστε την εμπειρία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ecce Δεκέμβριος 2009

Speaking: 11 - 12 - 2009
Γραπτά: 12 - 12 - 2009

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Speaking Παρασκευή;
Δεν το συνηθιζε αυτο η HAU!

Οπως και να χει καλη επιτυχία;)

Ποιες ωρες και σε ποιο venue δινεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Speaking: 17:00

Γραπτά: 09:00

Στο Corfu Palace..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πωπω μέσα στην χλιδη....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Σιγά την χλιδή..!! :P

Μήπως ξέρεις καμιά ιστοσελίδα που να έχει speaking tests για εξάσκηση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top