Ξενοδοχείο ζώων

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ξερετε καποιο καλο ξενοδοχειο για σκυλια ? Να εξυπηρετει την Αττικη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αν η γκόμενά σου συμπεριφέρεται σαν σκύλα μην τη πας στο ξενοδοχείο, απλά παράτα την

:lol:

Ξερετε καποιο καλο ξενοδοχειο για σκυλια ? Να εξυπηρετει την Αττικη .

Ξέρω ένα πολύ καλό λέγεται Cats n' Dogs και είναι στη Αττική, αλλα δεν ξέρω αν θα βρεις τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ok ευχαριστώ Giorgos127
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Μια συμβουλη μονο... Σε καμια περιπτωση μην το αφησεις στη φιλοζωικη!! Ειδικα αν ειναι μικρο και αντικοινωνικο!! Περσι ειχα αφησει το δικο μου εκει, που ειναι τσιουαουα και εχθρικο με οσους δεν γνωριζει, με αποτελεσμα να "σπασει" τα νευρα των υπαλληλων οι οποιοι το κακομεταχειρηστηκαν και το βρηκαμε σε αθλια κατασταση, τοσο σωματικη οσο και ψυχολογικη... Ασε που οι εγκαταστασεις δεν ειναι τοσο καλες.. Γι αυτο κλεισε σε καποιο ξενοδοχειο ζωων η βρες καποιο φιλο/γνωστο/συγγενη να στο κρατησει οσο θα λειπεις, με το αζημιωτο φυσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κάτω τα ξενοδοχεία!
Ζήτω οι διακοπές με τα ζωάκια μας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Κάτω τα ξενοδοχεία!
Ζήτω οι διακοπές με τα ζωάκια μας:D

+1 δεν μπορώ να πάω διακοπές χωρίς τον γάτο μου.:kitty::cat:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top