Τμήματα Τουριστικών Επιχειρήσεων/Επαγγελμάτων

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Τα λέει στη αίτηση όσα σου είπα άρα υπάρχουν :hmm:

Συγγνώμη αν ακουστεί κάπως :P αλλά

ΝΙΩΣΕ

Γραφιστική και Γραφικές τέχνες είναι στο 4ο πεδίο όπου δεν μπορώ να πάω ως θεωρητικάριος με ΑΟΘ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Νιώθω ρε φιλε αλλα λογικά δεν έδωσες και μαθηματικά γενικής? :P Εκτος αν έδωσες σκέτο ΑΟΘ με Βιολογία.Που να το ξέρω εγώ?Να μυρίσω τα νύχια μου?

Ψιλό offtopic (όχι ότι είμαστε on topic αλλα τελοσπάντων :P) : Είδα ότι το Πανεπιστήμιο Κύπρου έχει τμήμα Μαθηματικών και Στατιστικής.Μήπως έχεις ιδέα ποσο είναι η βάση?Γενικά αν έχεις κάνα site με βάσεις θα βοηθούσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εεεε η γραφιστική είναι 17000+ κι αν εγώ που βγάζω με το ζόρι 15000 πάω 4ο πεδίο τότε θα πάει κοντά 13000 το σύνολο!

Η βάση του τμήματος που θες είναι 14,70

Έχω αρχείο excel με όλες τις βάσεις των τμημάτων του ΠΚ και του ΤΠΚ. Αν θες δώσε μου μαιλ-μσν σε πμ να στο στείλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
12585 εχει το γραφικων τεχνων πάντως.Από το τεχνών της Κέρκυρας είναι καλύτερο by far.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πάω 4ο γιατί έχω δηλώσει 1ο-5ο :nono:.... (στόκος τελείως μιλάμε :P)


ΥΓ.: Πλακίζω ντάρλινγκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πάω 4ο γιατί έχω δηλώσει 1ο-5ο :nono:.... (στόκος τελείως μιλάμε :P)


ΥΓ.: Πλακίζω ντάρλινγκ :P


Που έχεις δηλώσει 1ο-5ο? :eyesup:
Το έχεις συμπληρώσει το μηχανογραφικό?Τότε εμείς τι συζητάμε εδώ? :down:

ΥΓ.: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Βασικά το παράτησα στη μέση όταν μου είπες ότι θα κάνω λάθος να δηλώσω ΤΕΗ ιονίου :fss: Ακόμα δεν το έχω τελειώσει :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Βασικά το παράτησα στη μέση όταν μου είπες ότι θα κάνω λάθος να δηλώσω ΤΕΗ ιονίου :fss: Ακόμα δεν το έχω τελειώσει :lol:

Ok, άρα πρώτο και πέμπτο.Πάνω από το Τεχνών θα σου πρότεινα να βάλεις το Πολιτισμικής Τεχνολογίας Λέσβου (είναι ίδιο στυλ με τις επιλογές σου).Θα μετονομαστεί και σε Πολιτισμικής Πληροφορικής οποτε θα είσαι μια χαρά.Για το ΤΕΙ της Πάτρας που ρώτησες δεν έχω ιδέα.

ΥΓ. : Παω για υπνο -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ωραίο ακούγεται!

ΥΓ.: Καληνύχτα :bravo:

ΥΓ2.: Αν δε μ αρέσει τότε να ξέρεις θα σε βρω :down: :mad:

ΥΓ3.: Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

Το δήλωσα δεύτερο!

Πρώτο έβαλα το Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων τελικά -.-'

Θα πάω κύπρο όμως και γλίτωσα το μαλακία μάθημα Πολιτικά κόμματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ωραίος!Ποτε θα πας να δηλώσεις σχολες για Κύπρο?Τι θα δηλώσεις εκεί? ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Στις 8 Ιούλη ξεκινάνε οι εγγραφές οπότε θα πάω κάποια στιγμή με τον κολλητό (κι αυτός κύπρο :lol:)

Εκεί θα δηλώσω ΠΟΛΥΓΡΑΤ (Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taint3d_s0ul

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θέλω πάρα πολύ να περάσω σε αυτήν την σχολή αλλά δεν ξέρω και πολλά γι' αυτήν. Μπορεί κάποιος ειδικός να μ εξηγήσει πάνω κάτω τί κάνεις; Αν τελειώσω θα βρω γρήγορα δουλειά; Από χρήμα τί λέει; Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας...
επειδη εχω μπερδευτει λιγο.......τι σχολες υπαρχουν σχετικα με τουριστικα επαγγελματα
κατι ειδα για αστερ,στε,ιεκ ,επας οτεκ
εχω μπερδευτει.............ποιο απο αυτα ειναι με πανελληνιες?
ολες οι σχολες θελουν πτυχιο αγγλικων η' μπορεις να κανεις μαθηματα απο εκει?
με τι κριτηρια μπαινουν τα παιδια στις σχολες εκτος απο τις πανελληνιες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ΑΣΤΕ απο πανελλήνιες. θέλει ΑΟΘ και ειδικό μαθημα ξένη γλώσσα
στις υπόλοιπες (ΣΤΕ) με βαθμό απολυτηρίου

πτυχίο δε χρειάζεσαι πουθενα, εξάλλου κάνεις και εκεί μέσα δύο ξενες γλώσσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
σιγουρα δν χρειαζεται πτυχιο αγγλικων?γιατι κατι ειχα ακουσει οτι για τα ιεκ θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofoskalykos

Νεοφερμένος

Ο sofoskalykos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα παιδια νεος στο φορουμ σας.... λοιπον... ειμαι δευτερα λυκειου.... εχω μια φιλη η οποια σπουδαζει σε πανεπιστιμιο στην κυπρο τουριστικα.... δεν μπαινεις μεσω πανελληνιων.... την γνωριζετε εσεις αυτην την σχολη??? δεν θυμαμαι πως λεγεται!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κι εγώ θα σας γυρίσω back to topic :p Μήπως ξέρει κανείς πώς βγαίνουν τα μόρια εισαγωγής στα ΟΤΕΚ;; Για παράδειγμα αν είσαι απόφοιτος Λυκείου και θέλεις να πας μαγειρική....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έλα στην ΑΣΤΕΑΝ...:D ( ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αν και νομίζω πως πρέπει να το ξανασκεφτείς. Νομίζεις πως θα υπάρξει μέλλον για τα τουριστικά επαγγέλματα;;
Φιλικά πάντα... Μη μου ριχτεί κανείς και πει πως τον αποθαρρύνω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top