Eισαγωγή σε σχολή με χαμηλότερο βαθμό από τη βάση!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω ακούσει στις ειδήσεις πως κάποιες σχολές κυρίως ΤΕΙ για να έχει το τμήμα όσον το δυνατόν περισσότερους φοιτητές πέρνουν και παιδιά με χαμηλότερα μόρια απ την βάση στης σχολής!Είχα ακούσει συγκεκριμένα πως σε ενα ΑΕΙ δεν θυμάμαι πιο είχαν πάρει μαθητή με 4000 μόρια για να μην κλείσει το τμήμα!Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι αρλούμπες των δημοσιογράφων???Πάντως δεν θα μου φαινόταν καθόλου παράλογο αυτό στην Ελλάδα ζούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Αμα εγινε τετοιο πραγμα εγινε με βυσμα ...
Αλλωστε η βαση της σχολης ειναι τα μορια του τελευταιου εισακτεου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω ακούσει στις ειδήσεις πως κάποιες σχολές κυρίως ΤΕΙ για να έχει το τμήμα όσον το δυνατόν περισσότερους φοιτητές πέρνουν και παιδιά με χαμηλότερα μόρια απ την βάση στης σχολής!Είχα ακούσει συγκεκριμένα πως σε ενα ΑΕΙ δεν θυμάμαι πιο είχαν πάρει μαθητή με 4000 μόρια για να μην κλείσει το τμήμα!Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι αρλούμπες των δημοσιογράφων???Πάντως δεν θα μου φαινόταν καθόλου παράλογο αυτό στην Ελλάδα ζούμε...

Αρλούμπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω ακούσει στις ειδήσεις πως κάποιες σχολές κυρίως ΤΕΙ για να έχει το τμήμα όσον το δυνατόν περισσότερους φοιτητές πέρνουν και παιδιά με χαμηλότερα μόρια απ την βάση στης σχολής!Είχα ακούσει συγκεκριμένα πως σε ενα ΑΕΙ δεν θυμάμαι πιο είχαν πάρει μαθητή με 4000 μόρια για να μην κλείσει το τμήμα!Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι αρλούμπες των δημοσιογράφων???Πάντως δεν θα μου φαινόταν καθόλου παράλογο αυτό στην Ελλάδα ζούμε...

Ράδιο αρβύλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
οκ με πείσατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
κλειστε το ρημαδι !
εντιτ : το θεμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top