Κινούμενα σχέδια

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
89/90 Το Σεπτέμβρη του 2009 κλείνει 20 χρόνια :lol:
Αντε βρε! Να τα χιλιασει, παντα πιστο στο καλοκαιρινο ραντεβου του με τους τηλεθεατες (που να καταστραφουν οι κασετες, να μπει ιος στον υπολογιστη του mega και να διαγραψει ολα τα επεισοδια)

Ντραγκονμπολ...
Το ειχα δει κι αυτο κανα 2 φορες στον ΑΝΤ1. Ποτε δεν μου αρεσε ομως :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Το ειχα δει κι αυτο κανα 2 φορες στον ΑΝΤ1. Ποτε δεν μου αρεσε ομως :p

Δε πειραζει ολοι εχουμε ελλατωματα δεν ειναι κανεις τελειος :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ποπο επικό thread...Τι θυμήθηκα τώρα...νοσταλγία :)
Λοιπόν εγώ μικρός έβλεπα:
-Disney Club i Mickey Club δν θυμάμαι ακριβώς το όνομα με το αχτύπητο δίδυμο Λυκούργος+Καρολίνα και πιο μετά Λέσχη του Μάους (:P)
-Sony,αυτό το μπλε σκαντζόχοιρο τι ήταν τέλος πάντων :xixi:
-Pokemon + για μικρό διάστημα Digimon
-Looney Tunes
-Tom και Jerry
-Dexter
-Στρουμφάκια μόνο περιστασιακά ποτέ δεν τρελαινόμουν γι αυτά :D

Ααααχ ωραίες εποχές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scrooge1991

Νεοφερμένος

Ο scrooge1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Walt Disney Forever. Παρεπιπτόντως τέλεια η λέσχη του Μίκυ που μαζεύονται όλοι οι ήρωες και αυτοσαρκάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
παιδιά όλοι σας βλέπατε κινούμενα σχέδια όταν ήσασταν μικροί;;; μήπως είναι ανυσηχυτικό που τα βλέπω ακόμη...;;; λοιπόν, μ'αρέσουν τα στρουμφάκια, η Σαμπρίνα, Looney Toons, Mickey Mouse, scooby doo, Barbie. παλιότερα έβλεπα Πόκεμον, Power Rangers και Μπάρνι (δεν ήταν κινούμενα σχέδια.).
dvd με κινούμενα σχέδια βέβαια, τα έχω τα περισσότερα (σταχτοπούτα, Χιονάτη, Ωραία κοιμωμένη, Barbie, κτλ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scrooge1991

Νεοφερμένος

Ο scrooge1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σιγά το πράγμα. Αφού σε ευχαριστεί, γιατί να μη δεις; Κι εγώ βλέπω. Απλώς εγώ βλέπω μόνο Disney γιατί είναι ποιοτικά και διαχρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Σιγά το πράγμα. Αφού σε ευχαριστεί, γιατί να μη δεις; Κι εγώ βλέπω. Απλώς εγώ βλέπω μόνο Disney γιατί είναι ποιοτικά και διαχρονικά.

δεν λες ποιοτική την Barbie;; πολλά άτομα έχουν μάθει την μελωδία της ''Λίμνης των Κύκνων'' από αυτή. άσχετα πως νομίζουν πως είναι τραγουδάκι της σειράς... :D:Dπλακίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scrooge1991

Νεοφερμένος

Ο scrooge1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και η Barbie είναι ποιοτική, αλλά είναι αποκλειστικά κοριτσίστικη. Ενώ η Disney είναι για όλη την οικογένεια. Εννοώ,π.χ. πως τη Barbie Ραπουνζέλ θα την δουν η μαμά και η κόρη, ενώ τη Rapunzel Unbraided της Disney που θα κυκλοφορήσει το 2010 νομίζω, θα τη δουν η μαμά, η κόρη, ο μπαμπάς κι ο γιος. Ιδού η Ραπουνζέλ της Disney-Pixar.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
sailor moon
σιρα
μικρο μου πονυ
θαντερ κατς
αχ ωραιες εποχες...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
αχ ωραιες εποχες...!!!
Αυτο ξαναπες το! Εδω και λιγο καιρο εχω αρχισει να τις νοσταλγω παρα πολυ! Η ηλικια 4-6 (μετα αρχισε το σχολειο) ηταν η καλυτερη περιοδος της ζωης μου! Ειμαι καλα γιατρε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Η ηλικια 4-6 (μετα αρχισε το σχολειο) ηταν η καλυτερη περιοδος της ζωης μου!

Ομοίως φίλε συνονόματε
Και ευχαρίστως την ξαναπερνούσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ετσι! Αυτα ηταν! Ουτε εγνοιες, ουτε αγχη, ουτε στεναχωριες! Στην κοσμαρα μας τελειως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potato

Νεοφερμένος

Ο Sifis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά βλέπω ακόμα κινούμενα σχέδια και ναι τα λέω έτσι γιατί ντρέπομαι να τα πω παιδικά. Από ότι πρόσεξα αρκετοί εδώ βλέπουν.
Λοιπόν, εγώ έχω ποροθεί με το bleach (Ιαπονική σειρά κινουμένων σχεδίων) και αρκετά άλλα.
-----------------------------------------
Αισθάνεστε και εσείς την ανωριμότητα μέσα σας και το πάθος για αυτά τα 20λεπτα επισόδια που σας μάγεψαν και ακόμα σας μαγεύουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εβλεπα Death Note, πολυ καλο το προτεινω ανεπιφυλακτα.
Γενικα μ'αρεσουν τα anime που διαδραματιζονται στον πραγματικο κοσμο και οχι σε εξωγιηνα μερη κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliosparos

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά βλέπω ακόμα κινούμενα σχέδια και ναι τα λέω έτσι γιατί ντρέπομαι να τα πω παιδικά. Από ότι πρόσεξα αρκετοί εδώ βλέπουν.
Λοιπόν, εγώ έχω ποροθεί με το bleach (Ιαπονική σειρά κινουμένων σχεδίων) και αρκετά άλλα.
-----------------------------------------
Αισθάνεστε και εσείς την ανωριμότητα μέσα σας και το πάθος για αυτά τα 20λεπτα επισόδια που σας μάγεψαν και ακόμα σας μαγεύουν;




Γιατι ντρεπεσαι...??? Εγω ειμαι 26 και ακομα βλεπω χα χα χα.....η ωριμοτητα δεν φαινεται απο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δεν έχω κανένα μα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με τα κινούμενα σχέδια!! θα 'λεγα ότι μάλλον τα λατρεύω! (εκτός απο κάποια που είναι απλώς ανυπόφορα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Και εμενα μου αρεσουν αλλα τα εχω κοψει χωρις να το θελω διαβασμα κι ετσι αλλα αν πετυχω καποιο π α μου αρεσει(γιατι υπαρχουν καποια που ειναι για παιδια 2-4)βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliosparos

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WeRkMVPqFEY[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
"Προβλημα, προβλημα.... Αστυνομοοοος Σαινηηηςςς" (δε θυμαμαι παρακατωωω :P)

Πω, πω γυρισα πισω 10 χρονια και βαλε... Οντως το αιωνιο παιδι μεσα μας υπαρχει παντα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτά ήταν τα δύο πιο αγαπημένα μου,

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wJ16d-qpBEE[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VWOA1TtK2YY[/ame]

Και άλλα μ' άρεσαν αλλά αν αρχίσω να τα απαριθμώ δε θα τελειώσω ούτε μεθαύριο...
Μελαγχόλησα τώρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top