Γενικό - Τι δε θα ξεχάσετε ποτέ από το Γυμνάσιο;

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χμμ λοιπον δε θα ξεχασω (απο την τριτη γτ απο τις αλλες δε θυμαμαι) :

* ολους τους συμμαθητες μου...που θα μου λειψουν γτ μερικοι θα πανε ΕΠΑΛ :(

* τα ποιηματα 2 παιδιων στα κειμενα πολυυυυυυυυυ γελιο!!!! :lol:

* οι καθηγητες - ψαρια που ειχαμε φετος :P

* οι γκαφες που καναμε και εξαιτιας τους δεν πηραμε το βραβειο του καλυτερου τμηματος ΠΟΤΕ!!! (αλλα ξερενομασταν στο γελιο) :P

* μια συμμαθητρια μου που μετακομισε στο πρωτο τριμινο :(

* ο παρακατω διαλογος με καθηγητη αρχαιων:
ΚΑΘ. δε σας το δειχνω δε σας το δειχνω!! θα σας πιασει αγχος και δε το θελω!!!
ΜΑΘΗΤΕΣ. μα κυριε δειξε το μας!!! θελουμε να το δουμε!!!!!!!! (το ειπαν πολλες φορες)
ΜΙΑ ΜΑΘΗΤΡΙΑ. οχι οχι κυριε μη την δειξετε φοβαμαι!!
μετα απο λιγα λεπτα το βγαζει εξω και ολοι λενε: ααααααα ειναι μεγαααααλο και μααααυροοοοοο :lol2:
(η ατζεντα του που εγραφε την αξιολογηση καθε μαθητη!!!)

* τη φατσα της θρησκευτικου οταν της ειχαν γραψει στον πινακα: www.666.com THE DEVIL IS HERE!!!

* τον κυριο *** που τον ειχαμε στην 1η κ στη 2α και ηταν ο καλυτερος καθηγητης που θα μπορουσα να ειχα ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
οταν τελειωνω την τριτη θα σας πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
φαινεται οτι δεν περασατε και τοσο καλο για να μην το θυμαστε γιατι οταν παιρνας μαγικα δεν το ξεχνας ποτε οσα χρονια και αν περασουν!αυτη ειναι η γνωμη μου δηλαδη...
-----------------------------------------
χαχαχαχα ναι πραγματι!
-----------------------------------------
καλα τι της κανατε της καημενης και μετακομισε απο το πρωτο τριμηνο και ολας?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
πραγματικά πάααααααρα πολλά:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παολίτσα

Νεοφερμένος

Η Παολίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ τον Νικο......και τα σκονααακιαααα...ηταν απλα τελεια!και ειδικα η τελευταια χρονια...φετοσ δηλαδη ..τα εασπαγε με τρελαααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ λοιπόν δεν θα ξεχάσω την καθηγήτριά των φιλολογικών μας στην 1η και τη 2α, τις γκάφες και τις φάρσες που κάναμε, τους συμμαθητές μου, αν και μόνο 2 ή 3 θα πάνε ΕΠΑ.Λ (ο ένας δεν έχει αποφασίσει ακόμα).....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
φαινεται οτι δεν περασατε και τοσο καλο για να μην το θυμαστε γιατι οταν παιρνας μαγικα δεν το ξεχνας ποτε οσα χρονια και αν περασουν!αυτη ειναι η γνωμη μου δηλαδη...
-----------------------------------------
χαχαχαχα ναι πραγματι!
-----------------------------------------
καλα τι της κανατε της καημενης και μετακομισε απο το πρωτο τριμηνο και ολας?:D

τιποτα δεν της καναμε επρεπε να μετακομισει με την οικογενια της. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ERIA

Νεοφερμένος

Η ERIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δν θα ξεχασω ποτε οταν ο βαγγελησ εβρισε τν καθηγητρια τησ ιστοριασ μασ+εφαγε 2ημερη...επισησ οταν ο λαζαροσ εβγαλε τν μπλουζα τ στην ιδια πλ καθηγητρια:D+πηρε μονοωρη:D....επεισησ τισ ατελειωτεσ βλακειεσ μασ στην ταξη...+στην 3ημερη στον βολο...ειμαστε το πιο ατακτο τμημα π περασε πτ οπωσ ειπε+ο διευθυντησ μια μερα εξαλλοσ απο ολα οσα ειχουμε κανει....επιση οταν η καθηγητρια π μασ κανει αρχαια+κειμενα γκρεμοτσακιστηκε απ'τν σκαλα+ολοι χαρηκαμε πωσ εσπασε τν μυτη τησ+δν ειχε ερθει τν επομενη μερα...:jumpy:περασαμε τελεια!!θα μ λυψουν καπωσ αυτα τ χρονου 1η λυκειου θα ναι αλλιςωσ....1ο γυμνασιο βεροιασ...!!(γ1)πιστευω ολοι οι φετινοι θα θυμουνται γ παντα τισ βλακειεσ π καναμε γενικοτερα ολεσ οι η γ ταξεισ φετοσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sot7

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
δεν θα ξεχασω ποτε την τριημερη στην σπαρτη,εναν συμμαθητη μου ο οποιος πεταξε μια motion στον ανεμιστηρα και γεμισε ολη η ταξη χυμους,την καθηγητρια μου που εβγαζε τα παπουτσια της και αναρωτιωταν τι βρομαει,την ιδια καθηγητρια που βρηκε ενα ψωφιο πουλι μεσα στην εδρα,το λειζερ που ριχναμε στην καθηγητρια των αρχαιων και τις βλακειες που λεγαμε(σαν παιδια και εμεις):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erin1994

Νεοφερμένος

Η erin1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
περασα τελεια 3 χρονια τωρα καινουριες παρεες παιδια που δεν θα ξεχασω!!:'(σκονακια αντιγραφες στα διαλειματα φαρσες στουσ καθηγητες 4 ομαδικες κοπανες!ομαδικη ζωγραφικη στουσ τοιχους!ηταν τελεια!:'(:'(:'(αξεχαστοοοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
είναι πολλά αυτά που δεν θα ξεχάσω...βασικά δεν θα ξεχάσω τους συμμαθητές μου και τις ατέλειωτες στιγμές γέλιου και τις φάρσες που περάσαμε μαζί.....νομίζω ότι οι παρέες είναι το μόνο πράγμα που πραγματικά δεν θα ξεχάσουμε ποτέ...το μόνο σίγουρο είναι ότι ήταν 3 φανταστικά χρόνια!!!!!!!!!!!πάντως πέρασαν πολύ γρήγορα...ούτε που τα κατάλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Τίποτα.Όλα θα τα ξεχάσω!:P
Λοιπόν,εκτός απ'τις χαζομάρες που λέγαμε κάθε μέρα δεν θα ξεχάσω με τίποτα την εκδρομή στη Πάτρα όταν πήγαινα 2α!!Τα πέρασα τέλεια αν εξαιρέσουμε ότι απ τις 6 το απόγευμα μέχρι τις 12 ήμασταν στο νοσ/μειο!!



γτ ησασταν στο νοσοκομειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μπορεί να έφαγαν κάτι και να τους πείραξε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Σπαρτη ε??μπας και σε ειδα δρομο γιατι εγω σπαρτη μενω μονιμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Mόνο τους συμμαθητές μου. Λυπάμαι που το λέω αλλά είναι μέχρι τώρα τα χειρότερα χρόνια. Οι καθηγητές στα μάτια μου,τουλάχιστον, είναι απαράδεκτοι ενώ μόνο παιδεία δεν προσφέρεται στο σχολείο μου. Όλοι το παίζουν δήθεν καθηγητές, αλλά είναι όλοι για τα πανηγύρια. Τελοσπάντων, φεύγω φέτος και τα αφήνω όλα πίσω μου.:bye: Ελπίζω να μην τους ξαναδώ ποτέ!!

Ωστόσο :
-Τα σκονάκια μου, σωστός επαγγελματίας.
-Ένα περιστατικό στην 2α στα θρησκευτικά που παραλίγο να μας διώξουν όλους(ποτέ δεν ψάρωσα...)
-Τις καταλήψεις και την μονοήμερη εκδρομή φέτος(ναι, μονοήμερη...)

Α, τελικά μόνο μια καθηγήτρια συμπάθησα. Στην πρώτη, την είχαμε στα φιλολογικά και ήταν η πρώτη που μπήκε στην τάξη. Αυτή ήταν όντως φανταστική αλλά μετακόμισε και έφυγε.[Σιγά μην έμενε καλή καθηγήτρια στο σχολείο μου.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
γτ ησασταν στο νοσοκομειο?
Γιατί μία κοπέλα απ'την 1η είχε επιληψία και δεν το είχε πει στους καθηγητές και στο γυρισμό μία άλλη κοπέλα τη χτύπησε καταλάθος στο κεφάλι,εκεί που έχει το πρόβλημα και μετά...(σκ@τ@ εκδρομή!!:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_Maimou

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
α'γυμνασίου: δε θα ξεχάσω τα τσιμπίματα ενός συμμαθητή μου μέσα στο μάθημα:xixi:,το αποκριάτικο πάρτυ ;) και την κατάληψη...
β'γυμνασίου: θέλω να τα ξεχάσω όλα!!!:mad::mad::mad:!!!
γ'γυμνασίου: την 3ήμερη εκδρομή στη Θεσσαλονίκη που μέθησα και το χαβαλέ που ρίξαμε, το ότι ενωθήκαμε όλα τα παιδιά σαν μια παρέα και την καθηγήτρια των μαθηματικών!:jumpy::'(:D:bye:;)

σε γενικές γραμμές δε θα ξεχάσω τα παιδιά της ταξης μου...!!!:'(:'(:'(!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda:D

Νεοφερμένος

Η smaragda:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω δεν θα ξεχασω την τρελοπαρεα της τριημερης στην Καλαμπακα-Μετεωρα /την πενταημερη στη Μονεμβασια /πως το Α1->Β1->και νην Γ1 λενε πως ηταν το καλυτερο τμημα!(το δικο μας φυσικα) και τις τρελες του Γ4 /ολα τα παιδια ακομα και αυτους που δεν συμπαθω και τελος δεν θα ξεχασω τον κυριο Στεφανουδακη τον καλυτερο μαθηματικο του κοσμου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elizoukaki

Νεοφερμένος

Η elizoukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν θα ξεχάσω ποτέ δυο καθηγητές μου..την καθηγήτρια φυσικής/χημείας/βιολογίας μ και τον φιλόλογο που μας έκανε Ελένη..σημαίνουν παρα πολλά για εμένα..ο καθένας για διαφορετικούς λόγους...η πρώτη γιατί αποτέλει το πρότυπο της ΤΕΛΕΙΑΣ γυναίκας,καθηγήτριας,μητέρας,ανθρώπου...ήταν πάντα δίπλα μου σε οτι και αν μου συνέβαινε..με βοηθούσε με στήριζε..έγινα καλύτερη,δυνατότερη και πιο αποφασιστική χαρης σε αυτήν...και ο δεύτερος ήταν απίστευτος..ήταν ο πρώτος άνθρωπος που μπήκε σε τάξη και όλοι τον πρόσεχαν..είναι ενας απο τους πιο μορφωμένους-καλλιεργημένους άντρες για εμένα..χωρίς προκαταλήψεις και κόμπλεξ..έχει απίστευτο χιούμορ..και..γενικά τα λόγια περισσεύουν και για τους δυο τους..!!!Μακάρι η ζωή μου να συνέχιζε μαζί τους..!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top