Γενικό - [Παλιό Σύστημα] ΑΟΔΕ: The End

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ξεκινωντας αυτο το βιβλιο,το πηραμε αρχικα με καλο ματι.Το μαθαιναμε λιγο-λιγο μαθημα-μαθημα.
Ξεραμε απο την β' λυκειου πως μας περιμενε ενα μαθημα σε στυλ ιστοριας αλλα κανεις δεν ηξερε τι πραγματικα ειχε να αντιμετωπισει.Απο τις αρχες της χρονιας εμφανιστηκαν οι πρωτοι κακοι οιωνοι:"πωω, παλι διοικηση;","αντε τωρα να διαβασουμε και διοικηση...".
Οσο περνουσε ο καιρος η κατασταση χειροτερευε,κοντευε να παρει ανεξελεγκτες διαστασεις: "δεν μπορω αλλο να παπαγαλιζω!","το μισω αυτο το μαθημα!".
Προς το Πασχα και μετα περιμεναμε ολοι πως και πως να το γραψουμε να παει στα κομματια:"αντε να παει στο διαολο κωλομαθημα!","γ*** τους κωλομ****** που βρεθηκαν να γραψουν αυτη την παπ**** και μας ταλαιπωρουν!!!"

Πως νιωθετε τωρα 2 μερες πριν την λυτρωση;
Και το κυριοτερο:Που θα βρειτε κουραγιο να διαβασετε σημερα και αυριο να παω να βρω και γω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ θα ξεκινήσω τώρα από όσα δεν θυμάμαι καλά με αρκετές αναγνώσεις και όχι παπαγαλία. αύριο θα παπαγαλίσω όσα ξέρω καλά ώστε να τα τελειοποιήσω και ο Θεός ας βάλει το χέρι του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xjimdim

Νεοφερμένος

Ο xjimdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ξεκινωντας αυτο το βιβλιο,το πηραμε αρχικα με καλο ματι.Το μαθαιναμε λιγο-λιγο μαθημα-μαθημα.
Ξεραμε απο την β' λυκειου πως μας περιμενε ενα μαθημα σε στυλ ιστοριας αλλα κανεις δεν ηξερε τι πραγματικα ειχε να αντιμετωπισει.Απο τις αρχες της χρονιας εμφανιστηκαν οι πρωτοι κακοι οιωνοι:"πωω, παλι διοικηση;","αντε τωρα να διαβασουμε και διοικηση...".
Οσο περνουσε ο καιρος η κατασταση χειροτερευε,κοντευε να παρει ανεξελεγκτες διαστασεις: "δεν μπορω αλλο να παπαγαλιζω!","το μισω αυτο το μαθημα!".
Προς το Πασχα και μετα περιμεναμε ολοι πως και πως να το γραψουμε να παει στα κομματια:"αντε να παει στο διαολο κωλομαθημα!","γ*** τους κωλομ****** που βρεθηκαν να γραψουν αυτη την παπ**** και μας ταλαιπωρουν!!!"

Πως νιωθετε τωρα 2 μερες πριν την λυτρωση;
Και το κυριοτερο:Που θα βρειτε κουραγιο να διαβασετε σημερα και αυριο να παω να βρω και γω;:P

χαχαχα φοβερός.. δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο :P
πραγματικά δεν μπορώ να το πιστέψω πως ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΑΟΔΕ!!
είτε γράψω είτε δεν γράψω δεν με ενδιαφέρει πλέον...
το μόνο πού ανυπομονώ να γίνει είναι η αποχώρηση μου από τον τάξη την Παρασκευή το πρωί.... (η συνέχει περιλαμβάνει σκηνές βίας και εμπρησμού:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ελα οκ, ψυχραιμιαααα :P

λιγο διαβασμα τωρα μια μερα... και η παναγια μαζι σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ξεκινωντας αυτο το βιβλιο,το πηραμε αρχικα με καλο ματι.Το μαθαιναμε λιγο-λιγο μαθημα-μαθημα.
Ξεραμε απο την β' λυκειου πως μας περιμενε ενα μαθημα σε στυλ ιστοριας αλλα κανεις δεν ηξερε τι πραγματικα ειχε να αντιμετωπισει.Απο τις αρχες της χρονιας εμφανιστηκαν οι πρωτοι κακοι οιωνοι:"πωω, παλι διοικηση;","αντε τωρα να διαβασουμε και διοικηση...".
Οσο περνουσε ο καιρος η κατασταση χειροτερευε,κοντευε να παρει ανεξελεγκτες διαστασεις: "δεν μπορω αλλο να παπαγαλιζω!","το μισω αυτο το μαθημα!".
Προς το Πασχα και μετα περιμεναμε ολοι πως και πως να το γραψουμε να παει στα κομματια:"αντε να παει στο διαολο κωλομαθημα!","γ*** τους κωλομ****** που βρεθηκαν να γραψουν αυτη την παπ**** και μας ταλαιπωρουν!!!"

Πως νιωθετε τωρα 2 μερες πριν την λυτρωση;
Και το κυριοτερο:Που θα βρειτε κουραγιο να διαβασετε σημερα και αυριο να παω να βρω και γω;:P

Ένας από τους λόγους που δεν θα πάω τεχνολογική του χρόνου... :P Υπομονή παιδιά , υπομονή.......!!!!! Θα περάσει και αυτό...!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πιαδια υπαρχουν τιποτα sos θεματα απο φροντιστηριο? Δεν εχω διαβασει ολη την χρονια... διοτι ειναι ενα μαθημα το οποιο το απεχθανομαι... ειχα ξαναδωσει και πριν 2 χρονια και ειχα γραψει 7,9 χωρις διαβασμα... τωρα ευχομαι να πιασω την βαση αλλα σε 2 μερες ολο το βιβλιο δεν βγαινεi:!: οποτε αν καποιος εχει sos θεματα θα του ημουν ευγνωμον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πιαδια υπαρχουν τιποτα sos θεματα απο φροντιστηριο? Δεν εχω διαβασει ολη την χρονια... διοτι ειναι ενα μαθημα το οποιο το απεχθανομαι... ειχα ξαναδωσει και πριν 2 χρονια και ειχα γραψει 7,9 χωρις διαβασμα... τωρα ευχομαι να πιασω την βαση αλλα σε 2 μερες ολο το βιβλιο δεν βγαινεi:!: οποτε αν καποιος εχει sos θεματα θα του ημουν ευγνωμον!!!

ασε τα sos ρε και διαβαζε.... :P θα στα δώσω εγώ :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grmako

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μέθοδοι και τεχνικές παρακίνησης!!!!!!!!!
Η κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης!!!!!!!
Διοίκηση παραγωγής
Προγραμματισμός και Οργάνωση απο management
Βασικά στοιχεία της θεωρίας του Maslow!!!

Εγώ είπα κάπια που πιστεύω....θα ξανααπαντήσω στο topic την παρασκευή το πρωί να δούμε πιος έχει πέσει πιο κοντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ασε τα sos ρε και διαβαζε.... :P θα στα δώσω εγώ :jumpy:
Εδω και ενα μηνα μου λες για τα Sos και ακομα να δω προκοπη!!! δεν την παλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν έχω να πω τίποτα άλλο, εκτός του ότι το βιβλίο μου ΑΟΔΕ με το πέρας των εξετάσεων θα γίνει παρανάλωμα μιας τεράστιας φωτιάς που θ'ανάψουμε, μαζί με τα άλλα 50 βιβλία των συμμαθητών μου απ'την τεχνολογική στο σχολείο.


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ. :P

Α, ας γράψω και προσωπικές εκτιμήσεις:

Κοινωνική ευθύνη
Θεσμικοί στόχοι
Παραγωγικότητα - Ανταγωνιστικότητα
Προγραμματισμός - Οργάνωση από management
3 στάδια διαδικασίας πωλήσεων
Διοίκηση Παραγωγής
Ωριμότητα
Μέθοδοι και Τεχνικές Παρακίνησης

Και άγιος ο Θεός (δεν πιστεύω στο Θεό αλλά λέμε τώρα.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μέθοδοι και τεχνικές παρακίνησης!!!!!!!!!
Η κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης!!!!!!!
Διοίκηση παραγωγής
Προγραμματισμός και Οργάνωση απο management
Βασικά στοιχεία της θεωρίας του Maslow!!!

Εγώ είπα κάπια που πιστεύω....θα ξανααπαντήσω στο topic την παρασκευή το πρωί να δούμε πιος έχει πέσει πιο κοντα!!!

και γω κάτι τέτοιο πιστεύω.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μέθοδοι και τεχνικές παρακίνησης!!!!!!!!!
Η κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης!!!!!!!
Διοίκηση παραγωγής
Προγραμματισμός και Οργάνωση απο management
Βασικά στοιχεία της θεωρίας του Maslow!!!

Εγώ είπα κάπια που πιστεύω....θα ξανααπαντήσω στο topic την παρασκευή το πρωί να δούμε πιος έχει πέσει πιο κοντα!!!

Ευχαριστω πολυ grmako!!:D:) τωρα κατσε να δω που ειναι αυτα στο βιβλιο χαχαχαχαχα!!!!
-----------------------------------------
Λοιπόν, δεν έχω να πω τίποτα άλλο, εκτός του ότι το βιβλίο μου ΑΟΔΕ με το πέρας των εξετάσεων θα γίνει παρανάλωμα μιας τεράστιας φωτιάς που θ'ανάψουμε, μαζί με τα άλλα 50 βιβλία των συμμαθητών μου απ'την τεχνολογική στο σχολείο.


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ. :P
Και γαμωω!! τραβηξτε και videaki να το στειλετε στο υπουργειο και να τους ρωτησετε γιατι γινετε αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εδω και ενα μηνα μου λες για τα Sos και ακομα να δω προκοπη!!! δεν την παλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(


λοιπόν, δώσε βάση στην πενιά...
(αυτά πoυ θα πω τώρα θα τα διαβάσει μόνο ο capito που όλη τη χρονιά έπαιζε βιολί αντί να διαβάζει,οι άλλοι μπορείτε να τα διαβάσετε όλα :P )
>>επιχείρηση ως θεσμός
>>κουλτούρα
>>επιχείρηση και το περιβάλλον της
>>πληροφόρηση
>>οικονομικό+κοινωνικό+τεχνολογικό περιβάλλον
>>κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης
>>θεσμικοί στόχοι
>>κίνημα ανθρωπίνων σχέσεων
>>οργάνωση
>>προιόν+τιμή
>>ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
>>ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΩΝ
>>Maslow
>>παράγοντες υγιεινής διατήρησης

καλή διασκέδαση :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
λοιπόν, δώσε βάση στην πενιά...
(αυτά πoυ θα πω τώρα θα τα διαβάσει μόνο ο capito που όλη τη χρονιά έπαιζε βιολί αντί να διαβάζει,οι άλλοι μπορείτε να τα διαβάσετε όλα :P )
>>επιχείρηση ως θεσμός
>>κουλτούρα
>>επιχείρηση και το περιβάλλον της
>>πληροφόρηση
>>οικονομικό+κοινωνικό+τεχνολογικό περιβάλλον
>>κοινωνική ευθύνη της επιχείρησης
>>θεσμικοί στόχοι
>>κίνημα ανθρωπίνων σχέσεων
>>οργάνωση
>>προιόν+τιμή
>>ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
>>ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΩΝ
>>Maslow
>>παράγοντες υγιεινής διατήρησης

καλή διασκέδαση :lol:
θαυμα με θυμιθηκες:P ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!
Ομως επρεπε να μου βαλεις και σελιδες διπλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
θαυμα με θυμιθηκες:P ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!
Ομως επρεπε να μου βαλεις και σελιδες διπλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

άντε φύγε απο δω ρε...μου θες και σελίδες...μήπως θες να ρθω να στα διαβάσω εγώ και να στα πω?ουστ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πω πω Δαφνη μου τι ιδεα ηταν αυτη που ειπες????????????????
χμμμμ... εκλεισε!!! σε περιμενω!!!:D:D χτυπα κουδουνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω λεω να το κρατησω το βιβλιο.Να μου θυμιζει ενα απο τα ΠΟΛΛΑ αχρηστα που εμαθα στο ελληνικο σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πω πω Δαφνη μου τι ιδεα ηταν αυτη που ειπες????????????????
χμμμμ... εκλεισε!!! σε περιμενω!!!:D:D χτυπα κουδουνι!

την κεφάλα σου θα χτυπήσω ...και μην αποκαλύπτεις την ταυτότητά μου.είμαι των μυστικών υπηρεσιών. :P κάτσε διάβασε κι ασε τα φιλοσοφικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
λοιπόν, δώσε βάση στην πενιά...
(αυτά πoυ θα πω τώρα θα τα διαβάσει μόνο ο capito που όλη τη χρονιά έπαιζε βιολί αντί να διαβάζει,οι άλλοι μπορείτε να τα διαβάσετε όλα :P )

>>παράγοντες υγιεινής διατήρησης

Να σε πω αυτοι οι παραγωντες υγιεινής διατήρησης ειναι η θεωρια του F.Herzberg ε??
Οκ ευχαριστω dude! καθομαι να λιωσω στο διαβασμα τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Επίσης παιδιά θεωρούνται πολύ SOS οι λειτουργίες της επιχείρησης οπότε προσέξτε! Πέρυσι δεν βάλανε ούτε μία, ενώ τις προηγούμενες χρονιές βάζανε τουλάχιστον 1 κάθε φορά!
-----------------------------------------
Βέβαια αυτό το καταραμένο μάθημα μόνο SOS δεν έχει!:P (ενώ από την άλλη ξέρεις πχ ότι μονοτονία θα πέσει 99% στα μαθηματικά πχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top