Τι πρέπει να κρατάω στις πανελλήνιες εξετάσεις;

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
να ρωτήσω....ξέρετε τι πρέπει να εχουμε εκείνη την ημέρα μαζί μας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
Καρτελάκι πανελλαδικών, αστυνομική ταυτότητα, δύο στυλό και - αν θέλεις- ρολόι χειρός (εγώ το είχα μαζί μου αλλά δε το φόραγα στο χέρι - βοηθάει στο να κατανείμεις σωστά το χρόνο). :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κατα τον φεβρουαριο με μαρτιο είχαμε κανει στο σχολείο μια αίτηση και μας βγαλανε μια φωτοτυπία και μας ειπαν οτι αν δεν το εχουμε εκεινο δεν δινουμε...ισχύει;;χρειάζεται κ εκείνο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ακομα, χαρακα κλπ σε τπτ μαθηματικά και τετοια, μολυβι και γόμα για τα σχήματα στη φυσική (και να τα περάσεις με στυλό από πάνω) και καλό θα ήταν να παρεις μαζί σου ενα μπουκαλάκι νερο και τπτ καραμέλες

Πέρσι δεν μας είχαν δώσει τέτοιο χαρτί παρε το μαζι σου καλού κακού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω το εχασα εκεινο το χαρτι που μου εδωσαν οταν εκανα την αιτηση. Επισης πριν λιγες μερες εχασα την αστυνομικη μου ταυτοτητα και ευτυχως χτες βγηκε η καινουργια. :P Παντως νομιζω οτι το καρτελακι και η ταυτοτητα αρκουν.

Επισης, το ρολοι ειναι απαραιτητο κατα τη γνωμη μου. Στα Μαθηματικα κατευθυνσης ξοδεψα 1:30 ωρα προσπαθωντας να λυσω ενα υποερωτημα (και τελικα δεν το ελυσα) και ηταν σαν να περασαν 10 λεπτα ξερω 'γω. :P Πραγματικα πολλες φορες μπορει να χασεις την αισθηση του χρονου αν απορροφηθεις πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
η αστυνομική ταυτότητα χρειάζεται σιγουρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
η αστυνομική ταυτότητα χρειάζεται σιγουρα?
Οχι, αλλα καλο ειναι να την εχεις μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ρολοι δεν εχει στο τοιχο κανονικα? εμας και περσια στα ενδοσχολικα μας ειχαν.. Δεν θα εχουν στις πανελληνιες και ειχαν στα ενδοσχολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και νερο μην ξεχασετε!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και νερο μην ξεχασετε!!!!!!!!!!

μήν το παρακάνεται όμως με το νερό, γιατί θα σας πιασει το κατούρημα:lol:
(και μετά άντε να γράψεις έκθεση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Επιτρέπεται να έχω μαζί μου κάτι το οποίο αναφέρεται στην θρησκεία μου? Ξέρετε φωτογραφίες και τέτοια ? ωστε να πέρνω δύναμη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Υποθέτω πως ναι αλλά καλύτερα να ρωτήσεις τους επιτηρητές αύριο για να είσαι 100% σίγουρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
για κινητά απλά ενημερώνω καλό είναι να τα δίνετε στους εξεταστές κλειστά (πάντα)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ρολοι δεν εχει στο τοιχο κανονικα? εμας και περσια στα ενδοσχολικα μας ειχαν.. Δεν θα εχουν στις πανελληνιες και ειχαν στα ενδοσχολικα?

Εξαρτάται από το σχολείο αυτο:P
Καλού κακού έχε μαζί σου ενα ρολοι όμως, ποτε δεν ξερεις

Επιτρέπεται να έχω μαζί μου κάτι το οποίο αναφέρεται στην θρησκεία μου? Ξέρετε φωτογραφίες και τέτοια ? ωστε να πέρνω δύναμη ?

Περσι οταν έδινα στα μαθηματικα ενας είχε φέρει κατι αν θυμαμαι καλά και κανενας δεν του ειπε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tas

Νεοφερμένος

Ο Τασος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μπα, δεν σου λενε τιποτε οταν φερνεις εικονες. Οσον αφορα νερο, καραμελες και ρολοι, θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες. Τα κινητα η μην τα φερετε καθολου (οπως εκανα εγω, για να αποφυγω τον βομβαρδισμο μετα τη ληξη του 3ωρου επακριβως), η παραδωστε τα στους επιτηρητες. Ετυχε σε εμενα να κανουν σκηνη (οπου κοντεψαν να μηδενισουν γραπτο) οταν ενος παιδιου του επεσε το κινητο απ'τη τσεπη καθως εγραφε Βιολογια Κατευθυνσης.

Το νερακι ειναι για προφανης λογους (αλλα με μετρο, μην σας πιασει και κατουρημα οπως πολυ σωστα επεσημανε καποιος πιο πανω), ενω οι καραμελες ειναι για να σας δωσουν ενα ενεργειακο "boost", το οποιο δεν κανει κακο. Επισης, ειναι επιστημονικα διαπιστωμενο οτι το να μασας τσιχλα βοηθαει στη καλυτερη συγκεντρωση :P Οποτε και καμια τσιχλιτσα δεν θα πειραζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top