Πληροφορίες για τα Τμήματα Λογοθεραπείας

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πλακα μου κανεις.... :!:...
Τα υπολοιπα στα στελνω σε πμ:P

mimialk τελικα που περασες καλη μου?
Κανεις αλλος για Λογοθεραπεια??? :)

Εγω παντως Λογοθεραπεια Γιαννενα θα ειμαι....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xasonous

Νεοφερμένος

Η xasonous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
mimialk τελικα που περασες καλη μου?
Κανεις αλλος για Λογοθεραπεια??? :)

Εγω παντως Λογοθεραπεια Γιαννενα θα ειμαι....:D




και εγω λογοθεραπεια Γιαννενα θα ειμαι..:)σε ποιο εξαμηνο??εγω 2ο..(κριμα γτ ανυπομονουσα)ξερει κανεισ ποτε θα ειναι οι εγγραφεσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και εγω λογοθεραπεια Γιαννενα θα ειμαι..:)σε ποιο εξαμηνο??εγω 2ο..(κριμα γτ ανυπομονουσα)ξερει κανεισ ποτε θα ειναι οι εγγραφεσ???
:dance: Ατσα και συμφοιτητρια...Ναι και εγω στο β εξαμηνο θα ειμαι. Και εγω δεν χαρηκα κ τοσο πολυ οταν το εμαθα....:'(:'(
Οι εγγραφες θα ειναι λογικα οπως καθε χρονο δλδ απο απο 16 εως 30 Σεπτεμβριου...Και εμεις τοτε θα κανουμε την εγγραφη μας και ας ειμαστε στο β εξαμηνο. Ειμαι σιγουρη για αυτο.. Εγω θελω να σε ρωτησω κατι αλλο.. Ξερεις μηπως ποτε θα γινουν οι εξετασεις απο την σχολη? Δεν εχω ιδεα.. Και ξερεις μηπως τι ακριβως εξετασεις θα μας κανουν? :hmm: ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kirsten..!!*!

Νεοφερμένος

Η kirsten..!!*! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σου.. κ γω απο σεπτεμβριο φοιτητρια στη λογοθεραπεια ιωαννινων θα ειμαι.. απ οτι καταλαβα ενδιαφερεσαι να μαθεις για τη συνεντευξη που περνας μπαινοντας στη σχολη.. εμαθα απο πρωην φοιτητρια εκει οτι δε προκειται για κατι δυσκολο.. σε ρωτουν το ονομα,το επιθετο σου,σε βαζουν να διαβασεις καποιες προτασεις οπως και να γραψεις και εσυ καποιες.. να εξακριβωσουν αν παραλειπεις καποιο γραμμα π.χ το ρ ή αν καλεις το σ θ.. τετοια.. ελπιζω να σε βοηθησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γεια σου.. κ γω απο σεπτεμβριο φοιτητρια στη λογοθεραπεια ιωαννινων θα ειμαι.. απ οτι καταλαβα ενδιαφερεσαι να μαθεις για τη συνεντευξη που περνας μπαινοντας στη σχολη.. εμαθα απο πρωην φοιτητρια εκει οτι δε προκειται για κατι δυσκολο.. σε ρωτουν το ονομα,το επιθετο σου,σε βαζουν να διαβασεις καποιες προτασεις οπως και να γραψεις και εσυ καποιες.. να εξακριβωσουν αν παραλειπεις καποιο γραμμα π.χ το ρ ή αν καλεις το σ θ.. τετοια.. ελπιζω να σε βοηθησα..
Αχ...χιλια ευχαριστω που ειδες το μηνυμα και μπηκες για να μου απαντησεις...Ναι για αυτην την συνεντευξη μιλαω... Αλλα τωρα αγχωθηκα λιγο με αυτο που ειπες οτι θα μας βαλουν να γραψουμε.. Εγω κανω ορθογραφικα λες να το μετρησουν αυτο? Αν ναι θα πεθανω...:'(
Παντως οκ κανενα γραμμα δεν ξεχνω οταν γραφω...παλι καλα...αυτο μας ελειπε..
Και κατι ακομα, μηπως ξερεις ποτε θα γινει αυτη η συνεντευξη? οσα παιδια ειναι α ή β εξαμηνο κανουν το ιδιο δειαστειμα την συνεντευξη αυτη?
Α...και εσυ εισαι στο α εξαμηνο απο οτι καταλαβα ε?

Σε ευχαριστω που μου απαντησες...
Α...και κατι ακομα...Βρηκες πουθενα πληροφοριες στο ιντερνετ για την σχολη μας? Οπως για τα χαρτια της εγγραφης? Για αυτη την συνεντευξη? Κατι τελος παντων? Συγνωμη που ρωταω πολλα αλλα δεν βρηκα καποιον αλλα που να τα ξερει...:(
Αν εχεις καποιο λινκ δωσε... Σε ευχαριστω...:thanks:


:D:D

Το τηλεφωνο απο την γραμματεια της Λογοθεραπειας Ιωαννινων ειναι 2651050712 .
Οποιος θελει να ενημερωθει για κατι καλυτερα να παρει τηεφωνο την αλλη εβδομαδα γιατι δεν υπαρχουν ακομα ανακινωσεις για την συνεντευξη κυριως που ρωτησα εγω.
Οι εγγραφες θα γινουν 16 με 30.
Τα χαρτια που χρειαζομαστε για την εγγραφη θα τα ακουσουμε απο το τηλεφωνο που εδωσα πιο πανω την αλλη εβδομαδα σε ηχογραφημενο μηνυμα..
Αυτο το τηλεφωνο ισχυει μονο για παιδια της Λογοθεραπειας.
Αυτα.... Θεωρεισα καλο να τα αναφερω και εδω για καποιον που δεν ενημερωθηκε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Παιδακια εγω στην Πατρα Λογοθεραπεια,β'εξαμηνο........Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γεια σας!!!!!!!εγω περασα λογοθεραπεια στη καλαματα...!!!!υπαρχει κανεις που να περασε στην ιδια πολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
παιδια εγω πολλα Γιαννενα βλεπω...Πατρα κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasonous

Νεοφερμένος

Η xasonous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αχ...χιλια ευχαριστω που ειδες το μηνυμα και μπηκες για να μου απαντησεις...Ναι για αυτην την συνεντευξη μιλαω... Αλλα τωρα αγχωθηκα λιγο με αυτο που ειπες οτι θα μας βαλουν να γραψουμε.. Εγω κανω ορθογραφικα λες να το μετρησουν αυτο? Αν ναι θα πεθανω...:'(
Παντως οκ κανενα γραμμα δεν ξεχνω οταν γραφω...παλι καλα...αυτο μας ελειπε..
Και κατι ακομα, μηπως ξερεις ποτε θα γινει αυτη η συνεντευξη? οσα παιδια ειναι α ή β εξαμηνο κανουν το ιδιο δειαστειμα την συνεντευξη αυτη?
Α...και εσυ εισαι στο α εξαμηνο απο οτι καταλαβα ε?

Σε ευχαριστω που μου απαντησες...
Α...και κατι ακομα...Βρηκες πουθενα πληροφοριες στο ιντερνετ για την σχολη μας? Οπως για τα χαρτια της εγγραφης? Για αυτη την συνεντευξη? Κατι τελος παντων? Συγνωμη που ρωταω πολλα αλλα δεν βρηκα καποιον αλλα που να τα ξερει...:(
Αν εχεις καποιο λινκ δωσε... Σε ευχαριστω...:thanks:


:D:D



ρωτησα τελικα στην σχολη..οσοι ειναι β' εξαμηνο μπορουν να κανουν εγγραφη κ το τελευταιο 10ημερο τον ιανουαριο..παντωσ ειτε σεπτεμβρη ειτε ιανουαριο θελουν ενα σωρο χαρτια(δικαιολογητικα)..αν κανεισ ενα τηλ. στην γραμματεια 8α σου πουν με ακριβεια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ρωτησα τελικα στην σχολη..οσοι ειναι β' εξαμηνο μπορουν να κανουν εγγραφη κ το τελευταιο 10ημερο τον ιανουαριο..παντωσ ειτε σεπτεμβρη ειτε ιανουαριο θελουν ενα σωρο χαρτια(δικαιολογητικα)..αν κανεισ ενα τηλ. στην γραμματεια 8α σου πουν με ακριβεια..!


:mad:Καλα ειμαστε σοβαροι? Πες μου οτι καταλαβες εστω πανω απο τρια πραγματα απο αυτα που λεει η τρελη στην ηχογραφηση να τρελαθω..
Πηρα ηδη 3 φορες και ακομα δεν τα συμπληρωσα ολα... :mad:
Την ειχε πιασει τιποτα οταν ηχογραφουσε??? Μιλαει υπερβολικα γρηγορα.. :mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα τοσα πολλα ατομα ειμαστε για Λογοθεραπεια β εξαμηνο ??? :!::!::!:
Ολοι βρηκατε παρεα και εγω τιποτα..........:'(

:(:(:(παντα ατυχη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasorizou

Νεοφερμένος

Η vasorizou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η συγκεκριμένη σχολή είναι πολύ ενδιαφέρουσα και ένας από τους λόγους είναι ότι συνδυάζει την θεωρία με την πράξη με έναν πολύ αποτελεσματικό τρόπο (π.χ κάναμε κλινική άσκηση σε νοσοκομεία, σε ειδικά σχολεία, σε κέντρα αποκατάστασης παιδιών κτλ)! Ένας άλλος λόγος είναι ότι τελειώνοντας έχεις αποκτήσει γνώσεις όχι μόνο από τον κλάδο της ιατρικής, αλλά και από τον κλάδο της ψυχολογίας ακόμα και της εκπαίδευσης!
Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη για το ότι επέλεξα να σπουδάσω το συγκεκριμένο αντικείμενο, το οποίο μάλιστα προσφέρει και μια σίγουρη επαγγελματική αποκατάσταση!
Βέβαια ας μην ξεχνάμε και την παράμετρο... του τι μας αρέσει να κάνουμε!
Αν πάει κάποιος, σε μια σχολή που δεν του αρέσει.. μόνο και μόνο για τους παραπάνω λόγους.. σίγουρα θα αποτύχει στο μέλλον επαγγελματικά, γιατί αυτό που θα κάνει δεν θα τον γεμίζει!:)
καλημερα!ειμαι πρωτοετης φοιτητρια στο τμημα λογοθεραπειας στην πάτρα κ ενδιαφερομαι να μάθω πληροφοριες οσον αφορα στην επαγγελματικη αποκατασταση στο δημοσιο.Συγκεκριμενα,θελω να μαθω αν υπαρχει αμεση απορροφηση στα σχολεια ειδικης αγωγης με το νομο που ψηφιστηκε τον οκτωβριο του 2009 η αν θα ανοιξει ο κλαδος στα επομενα χρονια.Ειμαι 23 χρονων κ εχω τελειωσει ηδη το Φ.Π.Ψ,επομενως θελω να ειμαι σιγουρη για την επαγγελματικη αποκατασταση στο δημοσιο τομεα,αφου οταν αποφοιτησω θα ειμαι ηδη 28.Για τον ιδιωτικο τομεα γνωριζω οτι υπαρχει ζητηση αλλα επειδη μ'ενδιαφερει κυριως το δημοσιο,οποιαδηποτε πληροφορια σου θα μου ηταν πολυτιμη.Σ'ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γεια σου...!!!εχω ψαξει το θεμα με την επαγγελματικη αποκατασταση της λογοθεραπειας.....συγκεκριμενα εχω διαβασει οτι η ευρωπαικη ενωση σκοπευει να χρηματοδοτησει τα σχολεια για να υπαρχουν λογοθεραπευτες σε δημοτικα, σε νηπιαγωγεια αλλα και σε σχολεια ειδικης αγωγης..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
καλημερα!ειμαι πρωτοετης φοιτητρια στο τμημα λογοθεραπειας στην πάτρα κ ενδιαφερομαι να μάθω πληροφοριες οσον αφορα στην επαγγελματικη αποκατασταση στο δημοσιο.Συγκεκριμενα,θελω να μαθω αν υπαρχει αμεση απορροφηση στα σχολεια ειδικης αγωγης με το νομο που ψηφιστηκε τον οκτωβριο του 2009 η αν θα ανοιξει ο κλαδος στα επομενα χρονια.Ειμαι 23 χρονων κ εχω τελειωσει ηδη το Φ.Π.Ψ,επομενως θελω να ειμαι σιγουρη για την επαγγελματικη αποκατασταση στο δημοσιο τομεα,αφου οταν αποφοιτησω θα ειμαι ηδη 28.Για τον ιδιωτικο τομεα γνωριζω οτι υπαρχει ζητηση αλλα επειδη μ'ενδιαφερει κυριως το δημοσιο,οποιαδηποτε πληροφορια σου θα μου ηταν πολυτιμη.Σ'ευχαριστω εκ των προτερων!


ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!:iagree::)


Παιδια οσον αφορα τα δικαιολογητικα,αφηστε τι τρεξιμο εριξα!!.Εγω εχω κλεισει ραντεβου για αυριο..για τη συνεντευξη και την εγγραφη..Αντε να δουμε..(β' εξαμηνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasorizou

Νεοφερμένος

Η vasorizou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση σας,αλλα ενδιαφερομαι να μαθω κατι πιο συγκεκριμενο οσον αφορα τις προσληψεις λογοθεραπευτων στα δημοσια σχολεια ειδικης αγωγης.υπαρχει αυτη τη στιγμη αμεση απορροφηση?η εστω καποιος νομος που να προβλεπει κατι τετοιο?οι λογοθεραπευτες στην κύπρο δικαιωθηκαν και πλεον προσλαμβανονται.Εμεις στην Ελλαδα σε τι κατασταση βρισκομαστε?καθε πληροφορια ειναι πολυτιμη.Εκπεμπω S.O.S!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimialk

Νεοφερμένος

Η mimialk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
να ρωτησω κατι.... στη συνεντευξη τι θα μας ρωτησουν;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
εγω πηγα στη συνεντευξη χθες και με ρωτησαν τα εξης,αφου πρωτα με εβαλαν να συμπληρωσω για 1000στη φορα ενα χαρτι με τα στοιχεια μου.(λογικα γ να δουν και πως γραφω):1)Γιατι θελησες να ερθεις σ αυτο το τμημα?
2)Ξερεις τι ειναι λογοθεραπεια?
3)Μετρησε μου γρηγορα απ το 620 και πανω..Ομως πολυ γρηγορα..(ειχε πολυ πλακα!:))

Αυτα!!
Σε ποιο εξαμηνο ειστε εσεις και σε ποια πολη?Εγω Πατρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εγω πηγα στη συνεντευξη χθες και με ρωτησαν τα εξης,αφου πρωτα με εβαλαν να συμπληρωσω για 1000στη φορα ενα χαρτι με τα στοιχεια μου.(λογικα γ να δουν και πως γραφω):1)Γιατι θελησες να ερθεις σ αυτο το τμημα?
2)Ξερεις τι ειναι λογοθεραπεια?
3)Μετρησε μου γρηγορα απ το 620 και πανω..Ομως πολυ γρηγορα..(ειχε πολυ πλακα!:))

Αυτα!!
Σε ποιο εξαμηνο ειστε εσεις και σε ποια πολη?Εγω Πατρα!
:'(:'(Mε κανεις πλακα?
Εγω θα μπερδεψω την γλωσσα μου αν μετρω τοσο γρηγορα..
:'(:'(Καλα εσενα σου φανηκε διασκεδαστικο?

Καλα να σε ρωτησω και κατι αλλο? Γιατι εκλεισες ραντευου για να πας για την εγγραφη και την συνεντευξη???? :what::what::what::(
Σε παρακαλω απαντησε...:(
-----------------------------------------
εγω πηγα στη συνεντευξη χθες και με ρωτησαν τα εξης,αφου πρωτα με εβαλαν να συμπληρωσω για 1000στη φορα ενα χαρτι με τα στοιχεια μου.(λογικα γ να δουν και πως γραφω):1)Γιατι θελησες να ερθεις σ αυτο το τμημα?
2)Ξερεις τι ειναι λογοθεραπεια?
3)Μετρησε μου γρηγορα απ το 620 και πανω..Ομως πολυ γρηγορα..(ειχε πολυ πλακα!:))

Αυτα!!
Σε ποιο εξαμηνο ειστε εσεις και σε ποια πολη?Εγω Πατρα!
Α...και τι αλλο σε εβαλαν στη συνεντευξη? Μονο αυτα ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
βρε συ μην αγχωνεσαι!Ολα καλα!κ εγω μπερδευτηκα λιγο...σε αλλους εβαλαν μικροτερους αριθμους!απ το 60 πχ..Ναι το βρηκα διασκεδαστικο γτ ειχε πλακα κ ο εξεταστης μου εκεινη την ωρα..Νομιζω ειναι με ραντεβου...Η μαμα μου πηρε τηλ.στην Πταρ κ εκλεισε..Ετσι πηγα χθες!
-----------------------------------------
Στην Πατρα ηθελα να πω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!::!: Ρε θελω να παρω και εγω αν ειναι...

Και πρεπει να ψαξω και τιποτα για την Λογοθεραπεια...:hmm:
Αν και πιστευω πως ξερω αρκετα..:P

Καμια συμβουλη εχεις να μας δωσεις εμας τους αγχωμενους??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top