Προτείνετε ταινίες

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
εντυπωση μου κανει που το ξερουν τοσα ατομα το thirteen , προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ
Γιατί σου κάνει εντύπωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Παιδιά ανοίγω αυτό το θέμα για να σας προτείνω μια ταινία που είδα τώρα μέσα στις διακοπες.
Περιμένω σχόλια...

https://www.asxetos.gr/cinema.aspx?i=259
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ωραια φαινεται..θα τη δω και θα σου πω..(ο αλφι οουεν αδερφος του κλαιβ?lol)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Ξέρεις κάποιος πότε και αν θα κυκλοφορίσει σε dvd το "Hip Hop Ρυθμοί και Ρίμες" του Ν.Σκαρέντζου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ θέλω μια καλή ρομαντική, με νέους ηθοποιούς(15-20 χρονών:P)
Καμιά ιδέα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
p.s. I love you ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magical_xionati

Νεοφερμένος

Η magical_xionati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Προτείνω το Life before her eyes..... Πολύ ωραίο.... !!!!!! Κινείται σε δύο χρονικά επίπεδα και δεν είναι απλά μια ταινία της 1 1/2 ώρας....!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
έγω προτήνω (για λίγο κλάμα)ταινία το the curious cause of benjamin butom αξίζει τα λεφτά στο cinema :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
To ps i love το έχω δει. Το άλλο με τον μπραντ πιτ θα το δω μάλλον το άλλο σάββατο στο σινεμά. Εγώ θέλω κάτι σε DVD:D
Τα άλλα που μου είπαμε παιδιά είναι νεανικά; (έχω κόλλημα το ξέρω:P)
πχ ένα που μου άρεσε πολύ ήταν το ημερολόγιο...Φοβερό. Και ο κεραυνοβόλος έρωτας ήταν καλό!Ίσως όχι όσο το ημερολόγιο αλλά μου άρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magical_xionati

Νεοφερμένος

Η magical_xionati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
To ps i love το έχω δει. Το άλλο με τον μπραντ πιτ θα το δω μάλλον το άλλο σάββατο στο σινεμά. Εγώ θέλω κάτι σε DVD:D
Τα άλλα που μου είπαμε παιδιά είναι νεανικά; (έχω κόλλημα το ξέρω:P)
Το Lige before her eyes δεν είναι από τα κλασσικά (και χαζά ) νεανικά, αλλά μπορείς να το πεις και έτσι... Όπως είπα κινείται σε 2 άξονες.... Ο ένας είναι όταν είναι 17 χρονών και ο άλλος όταν είναι μεγάλη.... Πάντως είναι ωραία ταινία... Επίσης είναι πολλοί καλοί και οι ηθοποιοί καθώς και η σκηνοθεσία...!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
παιδια το just like heaven ειναι ταινιαρα με τα ολα της:D [ame]https://www.youtube.com/watch?v=gAljpQSxgJs[/ame]. δειτε τη...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ρομαντικη ταινια ειναι και το ημερολογιο οπως και το sweet november με Keanu Reeves και Charlize Theron
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
προτεινω "the notebook"!! τελεια αισθηματικη-κοινωνικη ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
The day the Earth stood still.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ρομαντικη ταινια ειναι και το ημερολογιο οπως και το sweet november με Keanu Reeves και Charlize Theron
Ο Keanu Reeves δεν θα μπορουσε να αφουγκραστει οποιοδηποτε συναισθημα άλλο απ' την απαθεια ακομα και αν κινδυνευε η ζωη του
προτεινω "the notebook"!! τελεια αισθηματικη-κοινωνικη ταινια!
ναι καλη ειναι :no1:

Πολυ καλες ταινιες στο κινηματογραφο αυτο το καιρο ειναι επισης ΒΑΛΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΣΙΡ και το "μιλκ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
To ps i love το έχω δει. Το άλλο με τον μπραντ πιτ θα το δω μάλλον το άλλο σάββατο στο σινεμά. Εγώ θέλω κάτι σε DVD:D
Τα άλλα που μου είπαμε παιδιά είναι νεανικά; (έχω κόλλημα το ξέρω:P)
πχ ένα που μου άρεσε πολύ ήταν το ημερολόγιο...Φοβερό. Και ο κεραυνοβόλος έρωτας ήταν καλό!Ίσως όχι όσο το ημερολόγιο αλλά μου άρεσε...
να δεις το aquamarine,mean girls, freaky friday
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
The day the Earth stood still.

Σοβαρά σου άρεσε αυτό το πράγμα?:P Καταστροφή του κόσμου = fail.

Εγώ προτείνω μία που είδα χθες βράδυ, Wall-E :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
να δεις το aquamarine,mean girls, freaky friday
Τα έχω δει όλα. Δεν με αγγίζουν τόσο αυτές οι ταινίες, αλλά νταξει καλές ήταν με πίτσα και παρέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Τα έχω δει όλα. Δεν με αγγίζουν τόσο αυτές οι ταινίες, αλλά νταξει καλές ήταν με πίτσα και παρέα :P
δεν ειπα οτι αγγιζουν εμενα...αλλα οταν εισαι με παρεα(κοριτσοπαρεα)και σχολιαζεις τα παντα ειναι τελεια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Σοβαρά σου άρεσε αυτό το πράγμα?:P Καταστροφή του κόσμου = fail.

Ναι,τι το κακό έχει;Πάντως το Wall-e που προτείνεις το έχω δει και μου άρεσε πολύ:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top