Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
λογικά μόνο Β...
και επειδή είναι το κρατικό θα ξέρουμε μεταξύ μας εδώ στην Ελλαδίτσα τι εννοούν...:whistle:



Κατάλαβα... Θα κάνω συλλογή από τα Β1 του Κρατικού.... Επίσης πήραν αύξηση τα εξέταστρα.... :wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
σίγουρα αυξήθηκαν...
εγώ νόμιζα ότι έγινε τυπογραφικό λάθος.... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σίγουρα αυξήθηκαν...
εγώ νόμιζα ότι έγινε τυπογραφικό λάθος.... :P:P:P

:D:D:D:D Τυπογραφικό λάθος στο δημόσιο;;; Σε παρακαλώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδία,

Ξέρει κανένας πότε θα βγούν τα αποτελέσματα του Νοεμβρίου 2010;;;;; Είχα δώσει τώρα το Νοέμβριο και περιμένω. Δεν το έχω περάσει αλλά να το επιβεβαιώσω.

Ξέρει κανένας;;;;;;;;;

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Βγήκαν.

Πάτα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πλάκα Κάνεις. Μπορείς να μου πείς που μπορώ να τα δώ;;;;;;;;;;;;;

Μπορείς να μου πεις σε ποια ιστοσελίδα;;;;;;;;;;;;;;;

Σε ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πλάκα Κάνεις. Μπορείς να μου πείς που μπορώ να τα δώ;;;;;;;;;;;;;

Μπορείς να μου πεις σε ποια ιστοσελίδα;;;;;;;;;;;;;;;

Σε ευχαριστώ.

Οχι δεν κάνω πλάκα.Πάτα στα μπλέ που σου γράφω και σε ό,τι ανοίξει βάλε τα στοιχεία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
κοπηκα για 3%..στο ακουστικο ειχα χαμηλο βαθμο.......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά,

Το πήρα. Το πήρα. Δεν το πιστεύω. Με 61 % ΕΠΙΤΥΧΩΝ.

ΕΝΟΤΗΤΑ 1- READING COMPREHENSION : 16.5 / 25

ΕΝΟΤΗΤΑ 2- WRITING PRODUCTION AND MEDIATION : 17.5 / 30

ΕΝΟΤΗΤΑ 3- LISTENING COMPREHENSION : 12 / 25

ΕΝΟΤΗΤΑ 4- ORAL : 15 / 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι έδωσε ο καθένας βρε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Το είδα μέσα από την πλατφόρμα από την ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας. Και δεν έγραφε πόσο μου έβαλε ο καθένας.
Και το χαρτί δεν μου έχει έρθει ακόμη.

Ξέρεις πως μπορώ να δώ πόσο μου έβαλε ο καθένας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το είδα μέσα από την πλατφόρμα από την ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας. Και δεν έγραφε πόσο μου έβαλε ο καθένας.
Και το χαρτί δεν μου έχει έρθει ακόμη.

Ξέρεις πως μπορώ να δώ πόσο μου έβαλε ο καθένας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Αυτό πυ ζητάς είναι αδύνατο.....:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τάσο : Με ρώτησε το γοργονοκοριτσο(χρήστης που κάνει ποστ) για το πόσο μου έβαλε ο καθένας.
Και μέσα στην πλατφόρμα της ιστοσελίδας δεν γράφουνε. Απλά σου λένε πόσο πήρες σε κάθε ενότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι ρώτησε το gorgonokoritso??? :eek::eek::eek::eek::eek:
παρεξήγηση....
δεν ρώτησα τι σας έβαλε ο κάθε εξεταστής,αλλά τι διπλώματα δώσατε...
γιατί αναφέρεστε μόνο αν το το περάσατε ή όχι, χωρίς να μας λέτε γλώσσα και επίπεδο.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
συγχαρητήτια παιδιά σε όλους:D:clapup::clapup::clapup:!!!!Αυτή την απίστευτη χαρά πέρασα κι εγώ τον Ιούλιο που βγήκαν τα αποτελέσματα και το πέρασα χωρίς να το περίμενα και φυσικά δεν το πιστευα!!!!!!
Αλλά και αυτοι που κοπήκατε μην το βάζετε κάτω ξαναπροσπαθήστε! Πάντα υπάρχει μια δεύτερη ευκαιρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
συγχαρητηρια παιδια!θα δωσω κρατικο και εγω τον μαιο!γ1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
κ εγω θα δωσω κρατικο γ1 στα γαλλικα τον μαιο. συγχαρητηρια σε οσους τα καταφεραν και κουραγιο σε οσους θα ξαναπροσπαθησουν, μην το βαζετε κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά,

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Ξέρει κανένας αν τα αποτελέσματα αποστέλονται στο σπιτι με επιστολή;;;;;;

Γιατί εγώ τα είδα μόνο μέσω της πλατφόρμας.

Ξέρει κανένας;;;;;;

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zara678

Νεοφερμένος

Η zara678 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
I will give
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν τα στελνουν σπιτι!Το λεει και στο δελτιο υποψηφιου.Απλα αν περασες στα τελη Μαρτιου θα πας να παρεις το πιστοποιητικο σου στη δευτεροβαθμια που εκανες την αιτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top