PC τουρνουά(Στα παιχνίδια)

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Όταν παίζετε κάποιο παιχνίδι... έχετε σκεφτεί ποτέ να το αλλάξετε από Easy σε Normal ή ακόμα καλύτερα σε Hard(ή Pro σε μερικά παιχνίδια) ? Όσο μεγαλύτερος ο βαθμός δυσκολίας τόσο λιγότερα στοιχεία και βοήθειες. Αν κάποιοι(Πχ Εγώ) παίζεται παιχνίδια και τα τελειώνετε στο Pro/Hard το ξέρατε ότι υπάρχουν τουρνουά με μεγάλα βραβεία ? Θέλω να ξέρω... ποιοι από εσάς ασχολείστε με παιχνίδια σε υψηλά στάδια δυσκολίας, ποιοι παίζετε σε τουρνουα και ποιοι θα θέλατε να παίξετε.
Επίσης... σε πιο παιχνίδι περνατε τον χρόνο σας ?
Αρχίζω.
Παίζω όλα τα παιχνίδια στο Hard/Pro αλλά ακόμη και αν έχω βρει μερικά τουρνουά δεν έχω πάει λόγο έλειψης χρόνου. Θα ήθελα ΠΑΡΑ πολύ να πάω.
Τώρα εσείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω οταν παιζω ενα παιχνιδι για πρωτη φορα το βαζω στο normal, τα παιχνιδια που τα εχω ηδη παιξει τα ανεβαζω πιο πανω, αρκετα τα εχω τερματιζει παρα πολλες φορες στο ανωτατο επιπεδο. Στα τουρνουα ομως ειναι εντελος διαφορετικη η κατασταση... Καμια σχεση με το να παιζεις μονος σου στο δυσκολοτερο επιπεδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μου φαίνεται κάπως άσκοπο αυτό, προτιμώ χίλιες φορές το VS :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ πάντα σε normal παίζω, αλλά αν μου αρέσει κάτι πολύ το τερματίζω και στο hard αργότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σχετικά με τον Dark_Kronos... έχεις δίκιο! Όταν παίζεις με άλλους στην πραγματικότητα μπορεί να είναι πιο εύκολο απο το easy καμοιά φορά αλλά άλλες πιο δύσκολο και από το hard/Pro! Ανάλογα με τις τακτικές του κάθε παίκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Λατρευω τα παιχνιδια χωρις επιπεδα δυσκολιας (aka fm)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
παντα hard σταθερη αξια για να ανεβενει το ατιμο το skill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top