Art Corner (σκίτσα/γραφικά/ζωγραφιές)

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Fma ftw!!:no1:

Το καλοκαίρι είχα χρόνο κι έκανα ένα σωρό.. τώρα με το σχολείο το παράτησα.. καταραμένο σχολείο :(

Ναι το σχολείο είναι καταραμένο. Σε κάνει να παρατάς ένα σωρό ωραία πράγματα. Ότι μπορείς όμως.
Δοκίμασε επίσης να κάνεις δικόύς σου χαρακτήρες, backgrounds και τέτοια και γιατί όχι, να βγάλεις δικές σου ιστοριούλες :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι το σχολείο είναι καταραμένο. Σε κάνει να παρατάς ένα σωρό ωραία πράγματα. Ότι μπορείς όμως.
Δοκίμασε επίσης να κάνεις δικόύς σου χαρακτήρες, backgrounds και τέτοια και γιατί όχι, να βγάλεις δικές σου ιστοριούλες :xixi:

Όχι απλά αφήνουμε ωραία πράγματα, τα εγκαταλείπουμε τελείως! Μου θύμισες τώρα ότι ήθελα να ζωγραφίσω μερικές σκηνές του sandman (comic book, Vertigo :D) για τον αδερφό μου και το είχα ξεχάσει κι εγώ η ίδια μ'αυτά και μ'εκείνα.. Υπάρχουν βιντεάκια στο γιουτιούμπι με συμβουλές, θα το ερευνήσω τα Χριστούγεννα! (Δεν είναι μόνο το σχολείο τελικά, είναι και οι γονείς που με βλέπουν να ζωγραφίζω και λένε πως τεμπελιάζω -.-")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
ωραίαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πολύ ωραία Χριστιάννα:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Όλα του michael92 είναι ΠΟΛΥ ωραία :D

Εγώ το έρμο μόνο σε χαρτί ζωγραφίζω κάνα anime.. Θ'ανεβάσω κανένα αργότερα..

Λοιπόν:























Ξέρω, είναι χάλια η ανάλυση (έχω αρχαίο κινητό) και δεν είναι γενικά καλές, αλλά τις είχα βγάλει γιατί τις χαρίζω και θέλω να ξέρω τι έχω κάνει ;)

Τέλεια είναι! Πάρα πολύ καλύτερα από τα δικά μου σκίτσα τα οποία ντρέπομαι να ανεβάσω, βασικά τελευταία άρχισα να σκιτσάρω και anime :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τέλεια είναι! Πάρα πολύ καλύτερα από τα δικά μου σκίτσα τα οποία ντρέπομαι να ανεβάσω, βασικά τελευταία άρχισα να σκιτσάρω και anime :D

Να 'σαι καλά ^^
Και να μην ντρέπεσαι καθόλου, να τ' ανεβάσεις μόλις κάνεις κάτι που να σ'αρέσει για να ακούσεις γνώμες (ώστε να γίνεις καλύτερος) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Με αφορμή τα σκίτσα της Χριστιάννας (τα οποία btw είναι πολύ ωραία), είπα κι εγώ να ανεβάσω κάτι βλακειούλες που έχω ζωγραφίσει σε τετράδια-βιβλία. ^^
Αλλά how the hell will I ανεβάσω them? Δεν ξέρω πως. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με αφορμή τα σκίτσα της Χριστιάννας (τα οποία btw είναι πολύ ωραία), είπα κι εγώ να ανεβάσω κάτι βλακειούλες που έχω ζωγραφίσει σε τετράδια-βιβλία. ^^
Αλλά how the hell will I ανεβάσω them? Δεν ξέρω πως. :/

My God!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Με αφορμή τα σκίτσα της Χριστιάννας (τα οποία btw είναι πολύ ωραία), είπα κι εγώ να ανεβάσω κάτι βλακειούλες που έχω ζωγραφίσει σε τετράδια-βιβλία. ^^
Αλλά how the hell will I ανεβάσω them? Δεν ξέρω πως. :/

2 τρόπους γνωρίζω :D
α) Εγώ είμαι μέλος στο www.photobucket.com και τις ανεβάζω εκεί κι ύστερα κάνω copy paste τον κωδικό τους ή
β) Μπορείς να τα ανεβάσεις στο site εδώ στις εικόνες και ν'ακολουθήσεις την ίδια διαδικασία..

Τώρα βέβαια σκέφτομαι μήπως εννοούσες το τεχνικό μέρος, πως να τα περάσεις από τα τετράδια :hmm: το πιο απλό είναι η φωτογραφία μέσου κινητού/ψηφιακής μηχανής.. αλλιώς με σκάνερ..

Ελπίζω να βοήθησα κάπως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Χμ. Θρήσκος ο Σάντοουφάξ.
Χριστιάννα , χίλια θενξ! Τα σκίτσα τα έχω ήδη σκαναρισμένα.. Όταν βρω χρόνο θα ακολουθήσω αν είναι τον πρώτο τρόπο που μου πρότεινες και θα τα ανεβάσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χμ. Θρήσκος ο Σάντοουφάξ.
Χριστιάννα , χίλια θενξ! Τα σκίτσα τα έχω ήδη σκαναρισμένα.. Όταν βρω χρόνο θα ακολουθήσω αν είναι τον πρώτο τρόπο που μου πρότεινες και θα τα ανεβάσω..

Είμαι, είμαι. Αλλά όταν βλέπω κάτι τέτοια είμαι πιό πολύ :P:P (πλάκα βέβαια έτσι, μη παρεξηγείς) :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Προς Θεού.







:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Αυτό μόνο. Κι ας μην είναι ωραίο, κι ας μην είναι καλλιτεχνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν φαίνεται...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πολύ καλό! :no1:
Και με νόημα απ'ότι καταλαβαίνω...;)
Καλή δουλειά Χριστιάννα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι το σχολείο είναι καταραμένο. Σε κάνει να παρατάς ένα σωρό ωραία πράγματα. Ότι μπορείς όμως.
Δοκίμασε επίσης να κάνεις δικόύς σου χαρακτήρες, backgrounds και τέτοια και γιατί όχι, να βγάλεις δικές σου ιστοριούλες :xixi:
ενας φιλος μου εχει φτιαξει ενα τετοιο βιβλιαρακι αλλα ειναι σπαστικο στο διαβασμα{αναποδα}:Dμπραβο στο μιχαλη μας και τη χριστιαννα!!!!!πολλη ωραια πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Και εγώ ζωγραφίζω :) αλλά δε ξερω πως να σας δειξω τις ζωγραφιες :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Όλα του michael92 είναι ΠΟΛΥ ωραία :D

Εγώ το έρμο μόνο σε χαρτί ζωγραφίζω κάνα anime.. Θ'ανεβάσω κανένα αργότερα..

Λοιπόν:























Ξέρω, είναι χάλια η ανάλυση (έχω αρχαίο κινητό) και δεν είναι γενικά καλές, αλλά τις είχα βγάλει γιατί τις χαρίζω και θέλω να ξέρω τι έχω κάνει ;)

Ειδικα αυτο μαμει και δερνει.(αν και δεν ειμαι animeλαγνος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top