Ενδιαφέρουσες σχολές της Θεωρητικής

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Συμφωνω!Πολυ δυσκολα τα πραγματα!Αλλα το σιγουρο ειναι οτι ολα θα πανε καλα! καλες επιλογες ειναι και: νομικη, φιλολογια, ψυχολογια, μουσικη . . .
Δικη σας η επιλογη
χμ γενικα η θεωρητικη κατευθυνση πιστευω οτι εχει λιγοτερες καλες σχολες σε σχεση με τη τεχνολογικη η τη θετικη κατευθυνση..:(να φανταστειτε εγω πηγα θεωρητικη μονο και μονο γιατι θελω να περασω ψυχολογια...οι αλλες σχολες που εχει δεν με ενδιαφερουν ιδιαιτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-maria

Νεοφερμένος

Η anna-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μια πολυ καλη σχολη της θεωρητικης με σχετικα καλη επαγγελματικη
αποκατασταση ειναι αυτη της λογοθεραπειας!!!
εγω προσωπικα σκεφτομαι για οποιαδηποτε σχολη
ψυχολογιας(φ.π.ψ. κοινωνικης ανθρωπολογιας κ.λ.π)και να
κανω μεταπτυχιακο στην λογοθεραπεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpi_richie

Νεοφερμένος

Η elpii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω αν παω θεωρητικη θα παω η δραματικη σχολη
ή ΜΜΕ!Διαλεγω δραματικη φυσικα αλλα την ψιλοφοβαμαι γι'αυτο
εχω ως 2η επιλογη ΜΜε γιατι εχω κ δημοσιογραφο πατερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpoukla

Νεοφερμένος

Η ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το τμήμα γλώσσας,φιλολογίας και πολιτισμού παρευξείνιων χωρών έχει ενδιαφέρον κατα τη γνώμη μου...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenou

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μεχρι να δωσουμε πανελληνιες θα εχουμε αλλαξει πολλες γνωμες:P
Στην αρχη ηθελα Αγγλικη Φιλολογια αλλα αλλαξα γνωμη.
Τωρα θελω παααρα πολυ ψυχολογια αθηνας συγκεκριμενα παιδοψυχολογος:)
Ενα αλλο τμημα που θεωρω τελειο ειναι το ΣΣΑΣ ψυχολογιας αλλα καθε 4 χρονια αλλαζεις πολη οποτε.
Μαρεσει πολυ η δημοσιογραφια αλλα εχει δυσκολη εξειδικευση...:(
Αν δεν εχεις καποιο μεσο δυσκολα τα πραγματα.....
Επισης παιδαγωγικα ειδικα νηπιαγωγος θεωρουνται τοπ οσο να αφορα στην εξειδικευση...
Αλλα δεν με προσεγγιζουν ιδιαιτερα γιατι δεν θα ηθελα
να μπω στην νοοτροπια ενος δημοσιου υπαλληλου να πω την αληθεια.
Συμφωνα με τα παραπανω προτιμω[προς το παρον] ψυχολογια.
Δυστυχως οι βασεις εχουν ανεβει παρα πολυ και πρεπει[σορρυ για την εκφραση]
να ιδρωσουν τα "οπισθια" μας απο τ διαβασμα...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΑΕΙ Κινηματογράφου με 19 χιλιάδες κάτι μόρια...Απλά τέλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
ΑΕΙ κινηματογράφου με τόσα μόρια γιατί δεν βλέπω στο μηχανογραφικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenou

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΑΕΙ Κινηματογράφου με 19 χιλιάδες κάτι μόρια...Απλά τέλειο...


Ορίστε?
Δεν θα λεγα πως είναι 19000....:emm:
ξερω οτι ειναι 15000 περιπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
παιδιά τι επαγγελματική αποκατάσταση 8α χει κάποιος επιλέγοντας ψυχολογία???είναι ήδη κορεσμένο επάγγελμα..όσο ενδιαφέρον κ αν ακούγεται δν νμζω ν ναι "σωστή" επιλογή στ μελλοντική αγορά εργασίας ειδικά στην Ελλάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ορίστε?
Δεν θα λεγα πως είναι 19000....:emm:
ξερω οτι ειναι 15000 περιπου...

Οντως, τοσο ειναι :(

Για μενα η πιο ενδιαφερουσα σχολη, την οποια εχω ηδη στοχο, ειναι η Δημοσιογραφια και Μ.Μ.Ε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια-νεφελη

Νεοφερμένος

Η μαρια-νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
η αλη8εια ειναι οτι υπαρχουν σχολες αρκει να 3ερεις τι 8ελεις να κανεις.εγω π.χ 8ελω ψυχολογια ..εχω τεραστια αγαπη σε αυτον τον κλαδο..3ερω οτι στην Α8ηνα μονο παντειο μπορω να παω που εχει αρκετα ψιλη βαση αλλα και φ.π.ψ ....δν 3ερω ομως αν απο εκει μπορει κανεισ να κανει μεταπτυχιακο στην βιομηχανικη ψυχολογια...αν 3ερει καποιος παρακαλω ας μου πει ..:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenou

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
η αλη8εια ειναι οτι υπαρχουν σχολες αρκει να 3ερεις τι 8ελεις να κανεις.εγω π.χ 8ελω ψυχολογια ..εχω τεραστια αγαπη σε αυτον τον κλαδο..3ερω οτι στην Α8ηνα μονο παντειο μπορω να παω που εχει αρκετα ψιλη βαση αλλα και φ.π.ψ ....δν 3ερω ομως αν απο εκει μπορει κανεισ να κανει μεταπτυχιακο στην βιομηχανικη ψυχολογια...αν 3ερει καποιος παρακαλω ας μου πει ..:thanks:

Απο ΦΠΨ φιλολογος βγαινεις πλεον...
κ εγω ψυχολογια θελω.αλλα οχι Παντειου γτ εχω ακουσει δν ειναι καλο τ τμημα εκει..

οποτε απλα ψυχολογια αθηνας...
τωρα για μεταπτυχιακο στη βιομηχανικη ψυχολογια δν γνωριζω επι του θεματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αγαπητή lenou,
είσαι ακόμα μικρή για να ξέρεις ποιό τμήμα είναι καλό και ποιό όχι.1.Το καλυτερο τμημα ψυχολογίας είναι αυτό του Παντείου(και απο αποψη καθηγητων και απο αποψη μαθημάτων).2.Απο το φ.π.ψ μόνο παιδοψυχολόγος μπορείς να γίνεις και αυτό με πολύ μέσο(οι περισσοτεροι γινονται φιλολογοι και σύμβουλοι παιδείας).3Βιομηχανικη ψυχολογια δε διδάσκεσαι στο φ.π.ψ.,αλλά μονο στα τμηματα του α.π.θ,της κρήτης και του Παντειου.4.Οι απόφοιτοι του φ.π.ψ δεν μπορούν να λάβουν αδεια άσκησης του επαγγέλματος πράγμα που σημαινει οτι δε μπορουν να ανοίξουν γραφείο ψυχολόγου.5.Σου φαίνεται λογικο να υπαρχουν στην ιδια πολη δυο ίδια τμήματα με διαφορετικη βάση,διαφορετικα μαθηματα και να δίνουν το ίδιο πτυχιο.Αυτά στα λέω για να ξέρεις κάποια πράγματα πριν δινεις συμβουλες σε συνομιλικους σου,όπως και εμένα με συμβούλευε η ξαδέλφη μου η οποια έχει τελέιώσει το φ.π.ψ προγραμμά ψυχολογίας και τώρα εργάζεται σαν φιλολογος χωρίς να έχει κανένα επαγγελματικο δικαιωμα ως ψυχολογος .Τέλος να σου πω οτι γνωριζω τουλάχιστον 5 ατομα τα οποια έδωσαν κατατακτήριες απο το φ.π.ψ για το τμημα του παντειου γιατί μόνο έτσι θα μπορουν να εργαστουν ως ψυχολόγοι και πιστεψε με είναι όλοι μεγάλοι σε ηλικια με μεταπτυχιακά και καμία όρεξη δεν είχαν να σπουδάσουν για ακόμα 3 χρόνια.Φιλικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Δηλαδή από φ.π.ψ γίνεται να εργαστεί κανείς ως φιλόλογος? Όμως και πάλι, οι θέσεις είναι σίγουρα πολύ λίγες μέσω ΑΣΕΠ υποθετικά, άρα δεν συμφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αγαπητή lenou,
είσαι ακόμα μικρή για να ξέρεις ποιό τμήμα είναι καλό και ποιό όχι.1.Το καλυτερο τμημα ψυχολογίας είναι αυτό του Παντείου(και απο αποψη καθηγητων και απο αποψη μαθημάτων).2.Απο το φ.π.ψ μόνο παιδοψυχολόγος μπορείς να γίνεις και αυτό με πολύ μέσο(οι περισσοτεροι γινονται φιλολογοι και σύμβουλοι παιδείας).3Βιομηχανικη ψυχολογια δε διδάσκεσαι στο φ.π.ψ.,αλλά μονο στα τμηματα του α.π.θ,της κρήτης και του Παντειου.4.Οι απόφοιτοι του φ.π.ψ δεν μπορούν να λάβουν αδεια άσκησης του επαγγέλματος πράγμα που σημαινει οτι δε μπορουν να ανοίξουν γραφείο ψυχολόγου.5.Σου φαίνεται λογικο να υπαρχουν στην ιδια πολη δυο ίδια τμήματα με διαφορετικη βάση,διαφορετικα μαθηματα και να δίνουν το ίδιο πτυχιο.Αυτά στα λέω για να ξέρεις κάποια πράγματα πριν δινεις συμβουλες σε συνομιλικους σου,όπως και εμένα με συμβούλευε η ξαδέλφη μου η οποια έχει τελέιώσει το φ.π.ψ προγραμμά ψυχολογίας και τώρα εργάζεται σαν φιλολογος χωρίς να έχει κανένα επαγγελματικο δικαιωμα ως ψυχολογος .Τέλος να σου πω οτι γνωριζω τουλάχιστον 5 ατομα τα οποια έδωσαν κατατακτήριες απο το φ.π.ψ για το τμημα του παντειου γιατί μόνο έτσι θα μπορουν να εργαστουν ως ψυχολόγοι και πιστεψε με είναι όλοι μεγάλοι σε ηλικια με μεταπτυχιακά και καμία όρεξη δεν είχαν να σπουδάσουν για ακόμα 3 χρόνια.Φιλικά...

ναι θα συμφωνησω...στην ηλικια μας ιδιαιτερα δεν μπορει καποιος να κρινει αν καποια τμηματα ειναι καλα η οχι...και εγω ας πουμε ειχα ακουσει οτι το τμημα ψυχολογιας στο πανεπιστημιο Κρητης ειναι πολυ καλο...αλλα αυτο δεν σημαινει κατι...πολλα ακουγονται...δεν ειναι σωστο να στηριζομαστε μονο σε οτι ακουγεται...νομιζω πως καποιος ειναι σε θεση να κρινει μονο οταν εχει διδαχτει καποια μαθηματα και εχει συγκρινει το τι γινεται στο ενα τμημα και τι στο αλλο...και απο αποψη καθηγητων νομιζω πως ισχυει το ιδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenou

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αγαπητή lenou,
είσαι ακόμα μικρή για να ξέρεις ποιό τμήμα είναι καλό και ποιό όχι.1.Το καλυτερο τμημα ψυχολογίας είναι αυτό του Παντείου(και απο αποψη καθηγητων και απο αποψη μαθημάτων).2.Απο το φ.π.ψ μόνο παιδοψυχολόγος μπορείς να γίνεις και αυτό με πολύ μέσο(οι περισσοτεροι γινονται φιλολογοι και σύμβουλοι παιδείας).3Βιομηχανικη ψυχολογια δε διδάσκεσαι στο φ.π.ψ.,αλλά μονο στα τμηματα του α.π.θ,της κρήτης και του Παντειου.4.Οι απόφοιτοι του φ.π.ψ δεν μπορούν να λάβουν αδεια άσκησης του επαγγέλματος πράγμα που σημαινει οτι δε μπορουν να ανοίξουν γραφείο ψυχολόγου.5.Σου φαίνεται λογικο να υπαρχουν στην ιδια πολη δυο ίδια τμήματα με διαφορετικη βάση,διαφορετικα μαθηματα και να δίνουν το ίδιο πτυχιο.Αυτά στα λέω για να ξέρεις κάποια πράγματα πριν δινεις συμβουλες σε συνομιλικους σου,όπως και εμένα με συμβούλευε η ξαδέλφη μου η οποια έχει τελέιώσει το φ.π.ψ προγραμμά ψυχολογίας και τώρα εργάζεται σαν φιλολογος χωρίς να έχει κανένα επαγγελματικο δικαιωμα ως ψυχολογος .Τέλος να σου πω οτι γνωριζω τουλάχιστον 5 ατομα τα οποια έδωσαν κατατακτήριες απο το φ.π.ψ για το τμημα του παντειου γιατί μόνο έτσι θα μπορουν να εργαστουν ως ψυχολόγοι και πιστεψε με είναι όλοι μεγάλοι σε ηλικια με μεταπτυχιακά και καμία όρεξη δεν είχαν να σπουδάσουν για ακόμα 3 χρόνια.Φιλικά...

Απλα εχω ακουσει για ψυχολογια Παντειου οτι δεν ειναι καλο τμημα.[απο εγκυρη πηγη βασικα]
Εξαλλου δεν τ λεω με σιγουρια.
Γι αυτο λεω εχω ακουσει και αυτο οσο να ναι με αποτρεπει να τ διαλεξω.Δικο μου θεμα φυσικα αυτο.
Επιπλεον, για τ Φ.Π.Ψ τ ιδιο πραγμα λεω με σενα αν προσεξες,
οτι οι περισσοτεροι φιλολογοι βγαινουν απο κει.[εχω και γνωστους μου κιολας-δν τ λεω ετσι]
κ ειπα στην κοπελα που ενδιαφερεται κ εκεινη για ψυχολογια σαν κ εμενα οτι απο Φ.Π.Ψ ειναι δυσκολο.
Δεν βρισκω λογο που επαναλαμβανομαστε.
Τελος παντων,οπως προειπα για την βιομηχανικη ψυχολογια δεν γνωριζω.
Οποτε καλυτερα να αναφερθεις στην ενδιαφερομενη κ οχι σε μενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adiafthoros

Νεοφερμένος

Ο adiafthoros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δεν λέμε το ιδιο πράγμα!!!Εσύ είπες οτι το πάντειο δεν έχει καλο τμήμα και θα προτιμούσες το φ.π.ψ(σεβαστό),εγώ,όμως σου είπα οτι για να γίνεις ψυχολογος πρέπει να έχεις τελειώσει το τμήμα του Παντείου,είτε είναι καλό είτε δεν είναι και οτι αν τελειώσεις το φ.π.ψ δεν γίνεσαι ψυχολογος.Απλά πράγματα,πώς να στο πώ διαφορετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl

Νεοφερμένος

Η candygirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγώ πιστεύω της ψυχολογίας και της αγγλικής φιλολογίας!
όλες οι άλλες με αφήνουν παγερά αδιάφορη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Noμιζω οτι απο φπψ μπορεις να γινεις κανονικος ψυχολογος αλλα μονο με μεταπτυχιακο....Οντως της παντειου ειναι καλυτερο και πολυ δυσκολο εχω ακουσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenou

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν λέμε το ιδιο πράγμα!!!Εσύ είπες οτι το πάντειο δεν έχει καλο τμήμα και θα προτιμούσες το φ.π.ψ(σεβαστό),εγώ,όμως σου είπα οτι για να γίνεις ψυχολογος πρέπει να έχεις τελειώσει το τμήμα του Παντείου,είτε είναι καλό είτε δεν είναι και οτι αν τελειώσεις το φ.π.ψ δεν γίνεσαι ψυχολογος.Απλά πράγματα,πώς να στο πώ διαφορετικά.

Aχ ελεος πραγματικα...αν ειχες παρακολουθησει τη συζητηση θα καταλαβαινες.
λοιπον κανει η κοπελα παραπανω
οτι θελει ψυχολογια +θελει ΦΠΨ
κ της κανω απο ΦΠΨ βγαινεις φιλολογος[εννοωντας δν ειναι καλη επιλογη αν θελει για ψυχολογια].οκ?
κ της λεω κ εγω ψυχολογια θελω παντως.
αλλα ουτε απο Παντειο ουτε απο ΦΠΨ
αλλα απο ψυχολογια Αθηνας...

αν ειναι δυνατον το καναμε κ θεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top