Τέννις

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

DrWilsonM

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ειμαι λατρης του τεννις εδω και 4 χρονια!!! Φαν του Ροτζερ Φεντερερ και καθε καλοκαιρι περνω 4-6 ωρες ημερισιως στα γηπεδα! Κανεις που παιζει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγώ παίζω απο 10 χρονών αν και τα τελευταία 3-4 χρόνια έχω ξεκόψει σχεδόν τελείως.
Ειν'όμορφο άθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σε ποιον όμιλο είσαι DrWilsonM? Και πας αγωνιστικό ή ερασιτεχνικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrWilsonM

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια! Χαιρομαι που απαντησατε στο θεμα μου και ειστε φιλοι του τεννις! Εδώ σε τοπικο συλλογο! Σε αγωνες θα παω τωρα το 2009! Δυστιχως μου ετυχε μια αναποδια και χτυπησα το ποδι μου πριν 2 μηνες, πανω στους σχολικους δηλαδη, και δεν μπορεσα να παιξω! Εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα τρία χρόνια, τελείως ερασιτεχνικά, έτσι για άθληση κι επειδή είναι το 2ο αγαπημένο μου άθλημα μετά την μπάλα. Στον ΑΟ Ηλιούπολης, όπου πραγματικά υπάρχουν κάτι παίκτες/παίκτριες εξαιρετικοί. Σε σχολικούς είχα πάει μια φορά αλλά δεν κατάφερα κάτι (με χιόνια είχα παίξει τότε :P). Εξάλλου οι περισσότεροι εκεί έκαναν αγωνιστικό. Ένα κύπελλο έχω μόνο από εσωτερικό tour. Φέτος θέλησα να ξαναρχίσω γιατί το είχα κόψει στην Γ Λυκείου αλλά κάτι στράβωσε και δεν πήγα...

Αν θέλετε, ας συζητάμε πιο πολύ για τους επαγγελματίες. Κι εγώ fan του Federer. Μυαλό-Τεχνική > Δύναμης-Ταχύτητας-Εκρηκτικότητας (βλέπε Nadal)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrWilsonM

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ουαου! μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τέννις :inlove:
Έπαιζα χμ..δεν θυμάμαι ακριβώς ηλικία αλλά 3-4 χρόνια σίγουρα.Δεν πήγα ποτέ σε αγώνες αν και θα ήθελα πάρα πολύ.
Καλή επιτυχία και εσύ σε ό,τι κάνεις σε αυτό το υπέροχο άθλημα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
:bye:Εγώ ξεκίνησα στη πρώτη γυμνασίου και κάνω μεχρι τώρα.... Είναι πολύ ωραίο άθλημα.....:jumpy::jumpy::jumpy:Κάνω μαθημα το χειμώνα σε τοπικό όμιλο και το καλοκαίρι παρακαλώ ματαια γνωστούς και φίλλους να παίξουμε....:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrWilsonM

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χαιρομαι που βρισκω ολο και περισσοτερους που τους αρεσει το τεννις! ποιος αθλητης σας αρεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ναδαλ
φεντερερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrWilsonM

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
διπλοματικη απαντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θωμάς28228

Νεοφερμένος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω παιζω 4 χρονια αν και στην πολη μου ειναι λιγο υποβαθμισμενο αληθεια.ολο κ καποιον βρισκω ωστοσο να παιξω ;).ειναι η καλυτερη αθληση μαζι με τ κολυμπι.καλη σου επιτυχια στους αγωνες :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
χαιρομαι που βρισκω ολο και περισσοτερους που τους αρεσει το τεννις! ποιος αθλητης σας αρεσει?
Federer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αν και δεν παίζω, Ναδάλ, Παγδατής και Πητ Σάμπρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Link για να δείτε Live τον Παγδατή εναντίον του Τζόκοβιτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puyol

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ξεκίνησα από το καλοκαίρη του 2007 να παίζω τέννις αλλά περισσότερο μου αρέσει το ποδόσφαιρο.
-----------------------------------------
Αγαπημένος μου παίκτης είναι ο Nadal πολύ πεχτούρα ο τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Newlife

Νεοφερμένος

Ο Newlife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 84 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδια να ρωτήσω,αν ξεκινήσω να παίζω τέννις στα 18 μπορώ να γίνω pro μετά απο λίγα χρόνια?Όποιος ασχολείται ας απαντήσει!Υπάρχουν πιθανότητες?Ποιές είναι οι καλύτερες ακαδημίες τέννις στην ελλάδα?Υπάρχει διαφυγή στο εξωτερικό(οπως π.χ. δανιηλίδου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οι επαγγελματίες που βλέπεις εσύ έχουν συνήθως ξεκινήσει απο 6 χρονών ξέρω γω. Δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top