Τέννις

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Tennis elbow :P
Το βασικό είναι να μάθεις να μουγκρίζεις σωστά σε κάθε χτύπημα, ειδικά για τις κοπέλες. Να είναι λίγο βάρβαρο αλλά και αισθησιακό ταυτόχρονα.
Έπαιζα κι εγώ πολλά χρόνια, λόγω σχολής σταμάτησα, δεν βρίσκω κανέναν εδώ να παίξω. Πάσχα/καλοκαίρι παίζω καμιά φορά που είμαι Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Θα τα μαθεις με τον καιρο μην ανησυχεις!!!

εγω παντως ξερω το forehand...:D

(επαιζε μια φιλη μου τενις στην κατασκηνωση και με ειχε πρηξει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει να παρακολουθω τένισ γιατι μου αρέσει ο φεντερερ. Πιστέυω πως είναι ενα πολύ ωραίο αθλημα και εκτός αυτού κάνεις και πολύ ωραίο σώμα. Εγώ αν δν έπαιζα βολει , θα έπαιζα σιγουρα τένις!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ έκανα κάποια χρόνια τέννις. Είναι γεγονός ότι πορώνεσαι πολύ στο παιχνίδι, αλλά εγώ το σταμάτησα επειδή προτιμώ τα ομαδικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
και εγώ φέτος ξεκίνησα!!
αφού δεν ενδιαφέρεσαι για πρωταθλητισμό δεν έχεις πρόβλημα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianaris

Νεοφερμένος

Ο gianaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά εγώ παω τένις...είναι ένα πάρα πολύ ωραίο άθλημα.!!!! Στα Χανιά και άτομα ηλικίας 40-50 αρχίζουν για πρώτη φορά το τένις. Δεν έχει σημασία η ηλικία.!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Σήμερα έπαιξα κ αγώνα κ έχασα γαμωτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
το αγαπημενο μ αθλημα αλλα δεν εχω χρονο να το συνεχισω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
είχα παίξει μια φορά στην Κύπρο, με έναν φίλο μου. Δηλαδή, δεν έπαιξα, προσπάθησα να παίξω, αλλά η ρακέτα ήταν πολύ βαριά για μένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina2

Νεοφερμένος

Η Kwnstantina2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
κάνω τέννις.είναι απίστευτο.δεν έχει σχέση η ηλικία.
ξεκίνα θα σου αρέσει.όντως δεν είναι πολύ ομαδικό(όσο
το μπάσκετ για παράδειγμα) αλλά δεν το καταλαβαίνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
golf και day-date for ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Παιζω ατελειωτες ωρες τεννις.Στο κινητο μου..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
είχα παίξει μια φορά στην Κύπρο, με έναν φίλο μου. Δηλαδή, δεν έπαιξα, προσπάθησα να παίξω, αλλά η ρακέτα ήταν πολύ βαριά για μένα:P

Μην ανησυχείς!

Υπάρχουν ρακέτες διαφόρων μεγεθών οπότε μπορείς να διαλέξεις αυτή που σου ταιριάζει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ δεν εχω παίξει ποτέ μου αλλα πρέπει να είναι τελειο. Παντως παρακολουθώ φανατικα! Είμαι φαν του federer!!!!!:P(ασχολούμαι με το βολει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιζω ατελειωτες ωρες τεννις.Στο κινητο μου..!
:lol::lol::lol::lol:κι εγω το ιδιο..εχω παρει και το κυπελλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.

Ακριβώς αυτό έπαθα κ εγώ ρε γαμωτο...Επικονδυλίτιδα κ δεν αντέχω τον πόνο....:(:(Α ρε αυτό το tennis elbow:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ποτε δεν ειναι αργα αν και πρωσοπικη μου αποψη δε μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
halva υπάρχουν και σε μέγεθος ρακέτας πινκ-πονκ;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γεια σας! Σκέφτομαι να αρχίσω τέννις. Είναι άθλημα που μου αρέσει (όπως το είδα) αλλά έχω την εντύπωση ότι άργησα λίγο και θα έπρεπε να ξεκινήσω σε μικρότερη ηλικία. Εσείς τι λέτε?


oτι ηλικια και να αρχισεις καλα ειναι αλλα πιστευω οτι το πινγκ-πονκ ειναι καλητερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top