απο θεωρητικη-->θετικη!

Evanthia P

Νεοφερμένος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια!Ειμαι καινουργια εδω!Μαθητρια της Γ'λυκειου!περσι ημουν θεωρητικη!και πολυ καλη στα αρχαια!Φετος πηγα θετικη!Ονειρο μου ειναι να γινω φαρμακοποιος!Αλλα φοβαμαι φυσικομαθηματικα!!!!τρελο?????:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ναι :P

Καλή σου επιτυχία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evanthia P

Νεοφερμένος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστω!Θα το παλεψω ομως!!Πειτε καμια συμβουλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Είχα μια συμμαθήτρια, ανάλογη περίπτωση με τη δική σου, με την διαφορά, ότι εκείνη ενώ ήταν θεωρητική στην 2α λυκείου, άλλαξε κατεύθυνση στη μέση της χρονιάς και πήγε θετική! Όντως είναι λίγο τρελό, αλλά μπράβο που το τολμάς! :)

ΥΓ. Καλή επιτυχία δεν σου εύχομαι γιατί είμαι γνωστός κατσικοπόδαρος :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεδομενου οτι τα μαθηματικα της δευτερας (κατευθυνση παντα) δεν θα σου πολυχρειαστουν και οτι η φυσικη δευτερας τριτης δεν εχει μεγαλη σχεση μπορεις να τα καταφερεις
καλη επιτυχια καλο διαβασμα, μην παπαγαλιζεις ασκησεις (να σκεφτεσαι παντα λογικα και αναλυτικα) και καλο κουραγιο
περιμενουμε τα αποτελεσματα σ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Καθόλου τρελό! Πολύ καλά εκανες που επέλεξες κατεύθυνση λόγω σχολής και όχι λόγω μαθημάτων...:no1:ελπίζω να πετύχεις τους στοχους σου! Καλή επιτυχια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Πάνω από έχει σημασία να πραγματοποιήσεις τα όνειρο σου. Όμως έχω γνωστεί που έκανε το ίδιο πράγμα κ τελικά δεν τις βγήκε σε καλό στις πανελλήνιες.Πάντως σημασία έχει να μην ακούς τι έκαναν οι άλλοι, αλλά να ακολουθείς την καρδιά σου κ να αποδείξεις σε όσους σε αμφισβήτουν ότι έχεις δίκιο κ μπορείς να τα καταφέρεις. Καλή επιτυχία σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κ εγω ακριβως το ιδιο εκανα!!!απο θεωρητικη σε θετικη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι πολύ καλός μαθητής, να είχες από την 1η το δήλημα ως προς την κατεύθυνση που θα διάλεγες και να παίρνεις τα μαθηματικά...
Δύσκολο και σπάνιο να γίνει αυτό ιδίως με τους στόχους που έθεσες. Ξέρω μόνο παιδιά που από θεωρητική πήγαν τεχνολογική για να λουφάρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αν το καλοκαιρι καλυψες τα κενα απο τη Β'λυκειου(κυριως στα μαθηματικα και στη χημεια)και σου αρεσουν τα μαθηματα του στυλ φυσικοχημεια,τοτες καλα εκαμες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evanthia P

Νεοφερμένος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστω,οσο για τα κενα,τα εχω καλυψει καιρο πριν και οντως ειχα το διλλημα απο την πρωτη λυκειου!!Ελπιζω και εγω να μου βγει σε καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι πολύ καλός μαθητής, να είχες από την 1η το δήλημα ως προς την κατεύθυνση που θα διάλεγες και να παίρνεις τα μαθηματικά...
Δύσκολο και σπάνιο να γίνει αυτό ιδίως με τους στόχους που έθεσες. Ξέρω μόνο παιδιά που από θεωρητική πήγαν τεχνολογική για να λουφάρουν...

...Oh my God...

(off-topic) αλλά τί να κάνω με αυτά που βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top