Πόσες ώρες μαθήματος κάνετε την εβδομάδα

tombraider

Νεοφερμένος

Ο Gregory αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Δοξάτο (Δράμα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω κανω 6 ωρες.. τρεις για το prof κ μ μεινε αυτη η βδομαδα μονο γτ στις 20 δινω κ το lancashire κ τελειωνω κ τρεις ωρες αλγεβρα-γεωμετρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
για Prof misigan εκανα κοντα στις 4 ωρες την εβδομαδα. το θεμα δν ειναι ποσες ωρες εχεις φροντιστηριο αλλα το ποσες διαβασεις στο σπιτι. και 20 ωρες τν εβδομαδα να καενεις αν δν στρωθεις απ μονος σ δν βγαινει τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Εξαρτάται - άμα κάνω κοπάνα - ίσως και καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Κοπάάάάάάάνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rikaki

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
για Prof Michigan+Cambridge 5 ωρες την εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ουάου!έχω σοκαριστεί!Ρε παιδία δεν είναι ανάγκη να κάνετε τόσες ώρες..Εγώ κάνω μόνο 2 την εβδομάδα κ να με έχει καλά ο θεός πιάνω 48 ή 49/50 στο listening , κ γύρω στα 80 στο GVR (χωρίς τα ακουστικά..)Πείτε κάτι ρε μην κάθεστε με τόσες ώρες μάθημα...Εγώ στην θέση σας θα είχα κόψει της φλέβες μου...Παναγία μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμεις κανουμε 4 ωρες.
Αλλα 2 ωρες θεωρούνται υπερβολικα λιγες...Δεν συμφωνεις?
Εγω πιστευω οτι το μαθημα πρεπει να γινεται σε λογικες ωρες που ειναι 4-6 την εβδομαδα!Οχι και παραπανω οπως ακουσα 9 κ 10 ωρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά είμαι αρκετά χαλαρή. Αγγλικά κάνω 2-2,5 ώρες και ισπανικά 1,5.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
εγω κανω 6 ωρες αγγλικα κ δυο γερμανικα.πολλες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
εγω κανω 6 ωρες αγγλικα κ δυο γερμανικα.πολλες ε?

Δε θα το έλεγα ότι είναι πολλές,γιατί και εγώ κάνω 5 ώρες Αγγλικά την εβδομάδα...:)Αλλά γερμανικά δεν κάνω...Δηλαδή θα κάνω το καλοκαίρι μόνη μου ή με τη βοήθεια της μαμάς μου, μιας και είναι γερμανίδα...:eyesup:Τί τάξη είσαι στα Αγγλικά και στα Γερμανικά;:bye::xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ κάνω Α' Λυκείου την εβδομάδα:
3 Αλγεβρα και Γεωμετρία μαζί (συνήθως κάνουμε 1,5-1,5 αλλά καμιά φορά 1-2 ώρες)
2 ώρες Φυσική
2 ώρες Χημεία
1 ώρα έκθεση
2 ώρες Αρχαία Ελληνική γλώσσα
4 ώρες Αγγλικά (Advanced-ιδιαίτερο)
2 ώρες γερανικά (όποτε βασικά μπορώ...- επίπεδο Β2)

Σύνολο: 16 ώρες την εβδομάδα φροντηστήριο

Την εβδομάδα: 56 ώρες ύπνου
49 >> σχολείο
16 >> φροντηστήρια
18 >> (και λίγα βάζω) μεταφορά από και προς το σχολείο και τα φροντηστήρια
14 ώρες διαβάσματος (κατά μο 2 ώρες την ημέρα)
Και ο ελεύθερος χρόνος...15 ώρες την εβδομάδα δλδ 2 ώρες τη μέρα περίπου..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bon Jovi

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για lower έκανα 3 φορές την εβδομάδα από 60'!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω για γαλλικα κανω 2:30, για αγγλικα 4 και τεννις 2 ωρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
2 ωρες Μαθηματικα
2 >> Φυσικη
3 Αγγλικα
4 βολευ
5 ωρες χορο
αν και τα 2 τελειτευα δεν ειναι μαθηματα σχολειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
3 φορές την εβδομάδα από 2 ώρες!δν με πολυνοιάζει. το πρόβλημα είναι ότι χαλάνε οι Παρασκευές μου!!6-8!έλεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ κάνω Α' Λυκείου την εβδομάδα:
3 Αλγεβρα και Γεωμετρία μαζί (συνήθως κάνουμε 1,5-1,5 αλλά καμιά φορά 1-2 ώρες)
2 ώρες Φυσική
2 ώρες Χημεία
1 ώρα έκθεση
2 ώρες Αρχαία Ελληνική γλώσσα
4 ώρες Αγγλικά (Advanced-ιδιαίτερο)
2 ώρες γερανικά (όποτε βασικά μπορώ...- επίπεδο Β2)

Σύνολο: 16 ώρες την εβδομάδα φροντηστήριο

Την εβδομάδα: 56 ώρες ύπνου
49 >> σχολείο
16 >> φροντηστήρια
18 >> (και λίγα βάζω) μεταφορά από και προς το σχολείο και τα φροντηστήρια
14 ώρες διαβάσματος (κατά μο 2 ώρες την ημέρα)
Και ο ελεύθερος χρόνος...15 ώρες την εβδομάδα δλδ 2 ώρες τη μέρα περίπου..:'(


δν θελω να μαι απιασιοδοξος αλλα θα τα παιξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Εγώ κάνω Α' Λυκείου την εβδομάδα:
3 Αλγεβρα και Γεωμετρία μαζί (συνήθως κάνουμε 1,5-1,5 αλλά καμιά φορά 1-2 ώρες)
2 ώρες Φυσική
2 ώρες Χημεία
1 ώρα έκθεση
2 ώρες Αρχαία Ελληνική γλώσσα
4 ώρες Αγγλικά (Advanced-ιδιαίτερο)
2 ώρες γερανικά (όποτε βασικά μπορώ...- επίπεδο Β2)

Σύνολο: 16 ώρες την εβδομάδα φροντηστήριο

Την εβδομάδα: 56 ώρες ύπνου
49 >> σχολείο
16 >> φροντηστήρια
18 >> (και λίγα βάζω) μεταφορά από και προς το σχολείο και τα φροντηστήρια
14 ώρες διαβάσματος (κατά μο 2 ώρες την ημέρα)
Και ο ελεύθερος χρόνος...15 ώρες την εβδομάδα δλδ 2 ώρες τη μέρα περίπου..:'(

τα χεις παίξει


J'en suis certain...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εγω τν χρονια π περασε ειχα το εξης προγραμμα:
αγγλικα: (μεχρι τν ιανουαριο)>6 ωρες
(απο τν ιανουαριο μεχρι τις εξετασεις του lower)>10 ωρες
γερμανικα:3 ωρες
τεννις:3 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω τωρα κανω 5 ωρες την βδομαδα μαθηματικα.
3 ωρες θα κανω Αγγλικα Γ2 μεχρι τον Δεκεμβριο και 5 απο Ιανουαριο.
Και αν θελω να παω και Φυσικη δεν βλεπω να μου απομενει και πολύ ελευθερος χρονος καθως καθε ωρα μαθηματος σε φροντιστηριο ειναι και ωρα διαβασμος στο σπιτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγώ για επίπεδο Γ2 στ'αγγλικά 8α κάνω 4 ώρες/εβδομάδα....σιγά μην αφιέρωνα περισσότερο χρόνο για τ αγγλικά...τα σιχά8ηκα τόσα χρόνια...έλεος από μια σταλιά κάνουμε...all for $!!!


3 ώρες άλγεβρα
3 ώρες φυσική
2 αρχαία ελληνικά
1 έκ8εση/λατινικά

για γαλλικά,8α ξεκινήσω μετά τα χριστούγεννα αφού 8α έχω δώσει αγγλικά....αν και μ αρέσουν τόσο πολύ που σιγά μην αντέξω μέχρι τότε...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top