Πόσες ώρες μαθήματος κάνετε την εβδομάδα

taitien

Νεοφερμένος

Η Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
To Michigan Proficiency εμένα μου φάνηκε πολύ πιο εύκολο από το Cambridge!!!
Πάντως όταν έδινα εγώ για proficiency πριν 3 χρόνια,κάναμε 6 ώρες την εβδομάδα...Κ ένα μήνα πρίν τις εξετάσεις κάναμε κάποιες επιπλέον ώρες για past papers και mini tests!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
4μερες 1 ωρα η καθε μια.καταλαβαινεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κι εμεις τωρα για Γ1 κρατικο και michigan prof κανουμε 10!!!κανουμε και κυριακες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειμαι στη ταξη του lower και κανουμε 3 φορες την εβδομαδα απο 2 ωρες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!.m@r!@.!

Νεοφερμένος

Η !.m@r!@.! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κάνω 6 ώρες τη εβδομάδα ούφ έλεος..για το lower!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Yay, 0 ώρες και δίνω και Cambridge Proficiency! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Πάω CS και κάνω 5 ώρες την εβδομάδα...Δύο δύωρα και ένα μονοώρο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
που πας??? εγω σε λιγο παω για το πρωτο μ μαθημα....:'(
μια χρονια ειναι θα περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WithoutName

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ είμαι για B2 φέτος και κάνω 3 φορές την εβδομάδα από 1 ώρα 45 λεπτά την φορά...Βαρεμάαααααααααααααααααρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d@phne

Νεοφερμένος

Η Δάφνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ είμαι στον πρώτο χρόνο του Proficiency Michigan και κάνω 3 φορές την εβδομάδα μάθημα,συνολικά 5 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμεις πάντως πάλι καλά που κάνουμε μοβο 4 ωρες.

Ετσι απο περιέργεια στο Advanced ποια βιβλία κάνετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evooni

Νεοφερμένος

Η evooni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγώ κάνω το Landmark(Studen Book) και για γραμματική το Exploring Grammar In Contex,αν και δεν θα δώσω για Advanced.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
0:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
ρε σεις τι ακουω εγω φετος πρωτη φορα για lower on december and proficiency on june-may ποτε ειναι και κανω 2 ωρες τη βδομαδα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annna

Νεοφερμένος

Η άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
για σχολείο δεν κάνω..
αγγλικά 6 ώρες
γερμανικά 2
και πληροφορική 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
advanced εκανα τα Upstream που ειναι πλ δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Πηρα το lower 3η Γυμνασιου,τωρα φοιτητης πλεον τα ξαναθυμηθηκα(για τα prof):P

3 ωρες τη Δευτερα και 2 τη Πεμπτη(Ευρωγνωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πηρα το lower 3η Γυμνασιου,τωρα φοιτητης πλεον τα ξαναθυμηθηκα(για τα prof):P

3 ωρες τη Δευτερα και 2 τη Πεμπτη(Ευρωγνωση)
Κι εγω 3η Γυμνασιου πηρα το Lower! :D Και λεω να συνεχισω του χρονου που θα ειμαι φοιτητης (στη σχολη που θελω ελπιζω). Νταξει, δε μου φαινονται πολλες οι ωρες. Το θεμα ειναι οτι επειδη εχω 3-4 χρονια να ασχοληθω με τα Αγγλικα μου φαινεται οτι θα τα εχω ξεχασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
9 ωρεσ ουτε να αναπνευσω δεν μπορω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
:hmm: Αν θυμάμαι καλά, πέρσυ έκανα 6 ώρες γαλλικά τη βδομάδα (c2 + sorbonne1) ενώ αγγλικά.. ένα 3ωρο τη βδομάδα για να δώσω advanced, Cambridge (Αν πάλι θυμάμαι καλά το ξεκίνησα καλοκαίρι 2ας για 3η γυμνασίου κι έδωσα τα Χριστούγεννα.. ή κάτι τέτοιο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top