Βουλή Εφήβων

angelXristos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γειά σας...
ποιος απο θα είναι στην Βουλή των Εφήβων στις 10-13 Οκτωβρίου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
εχω ενα φιλο που θα παει..αν και δεν πιστευω οτι αξιζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
αυτός ο θεσμός είναι για τα πανηγύρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Συμφωνω και εγω μαζι σου για αυτο αν και εδωσα εκθεση και προσκληθηκα εδωσα την θεση μου σε καποιον αλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
καλά έκανες.. εγώ βέβαια στη θέση σου ίσως και να πήγαινα για χαβαλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Συμφωνω και εγω μαζι σου για αυτο αν και εδωσα εκθεση και προσκληθηκα εδωσα την θεση μου σε καποιον αλλον

Μπορείς σε παρακαλώ να ανεβάσεις εδώ κάποιο αποδεικτικό στοιχείο γι' αυτό που λες;

Ο θεσμός είναι όντως γτπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπορείς σε παρακαλώ να ανεβάσεις εδώ κάποιο αποδεικτικό στοιχείο γι' αυτό που λες;

Ο θεσμός είναι όντως γτπ.
οταν λες αποδεικτικο στοιχειο σαν τι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εννοει να αποδειξεις οτι σιγουρα σε προσκαλεσαν και δε λες λογια του αερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εννοει να αποδειξεις οτι σιγουρα σε προσκαλεσαν και δε λες λογια του αερα

ελεος και ξανα ελεος. αλλωστε δεν μου χρειζεται να το πιστεψει εγω ειπα την γνωμη μου πανω σε αυτο δεν ηξερα οτι χρειζεται και πιστοποιητικο για οσα λεγονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά, για άτομα από την επαρχία ανακύπτουν και φυσικές δυσκολίες να φύγουν για 3-4 μέρες 500 χιλιόμετρα μακριά, ιδίως στην αρχή της Γ' Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy13

Νεοφερμένος

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι...... Εντάξει μπορεί να μην σε ακούν όταν μιλάς στο βήμα οι χοντροκέφαλοι πολιτικοί και να μιλάν μεταξύ τους ή να βγάζουν μαζί σου φωτογραφίες για τα μάτια του κόσμου, αλλά υπάρχουν άλλα θετικά. Εγώ που πήγα πέρσι ( δηλαδή φέτος τον Φεβρουάριο) γνώρισα άτομα από όλη την Ελλάδα και μεκάποια κρατάω ακόμα επαφή. Έμεινα σε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ελλάδας (8 ποικιλίες γλυκών τη μέρα!), δεξίωση στη βουλή και άλλα πολλά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ελεος και ξανα ελεος. αλλωστε δεν μου χρειζεται να το πιστεψει εγω ειπα την γνωμη μου πανω σε αυτο δεν ηξερα οτι χρειζεται και πιστοποιητικο για οσα λεγονται

Φυσικά και δεν είσαι υποχρεωμένη να παρουσιάσεις τίποτα, απλά η γραφή σου εξαιρετικά χαμηλού επιπέδου και αυτό με κάνει να έχω πολλές αμφιβολίες για το αν όντως σε διάλεξαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
πολλη σωστα και εκτος αυτου το βρισκω ματαιο να παω εγω που δεν με ενδιαφερει απλα συμμετηχα για να δοκιμασω τις δυναμεις μου και το θεωρησα μια καλη εξασκηση για την εκθεση πριν τις παννελληνιες. απο την αλλη δεν ξερω αν εμενα αθηνα ισως το σκεφτομουν λιγο περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι...... Εντάξει μπορεί να μην σε ακούν όταν μιλάς στο βήμα οι χοντροκέφαλοι πολιτικοί και να μιλάν μεταξύ τους ή να βγάζουν μαζί σου φωτογραφίες για τα μάτια του κόσμου, αλλά υπάρχουν άλλα θετικά. Εγώ που πήγα πέρσι ( δηλαδή φέτος τον Φεβρουάριο) γνώρισα άτομα από όλη την Ελλάδα και μεκάποια κρατάω ακόμα επαφή. Έμεινα σε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ελλάδας (8 ποικιλίες γλυκών τη μέρα!), δεξίωση στη βουλή και άλλα πολλά.....

Καλα ειναι αυτα αλλα πλεον δεν εχει ουσια ο θεσμος και ειναι ενα πανηγυρακι.Εκτος κι αν η αρτιοτητα του κρινεται απο τα χλιδατα ξενοδοχεια,τις δεξιωσεις και τις διαφορετικες ποικιλιες γλυκων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
πολλη σωστα και εκτος αυτου το βρισκω ματαιο να παω εγω που δεν με ενδιαφερει απλα συμμετηχα για να δοκιμασω τις δυναμεις μου και το θεωρησα μια καλη εξασκηση για την εκθεση πριν τις παννελληνιες. απο την αλλη δεν ξερω αν εμενα αθηνα ισως το σκεφτομουν λιγο περισσοτερο

Πούλα μούρη κάπου που να σε πιστεύουν και μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας, ναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Φυσικά και δεν είσαι υποχρεωμένη να παρουσιάσεις τίποτα, απλά η γραφή σου εξαιρετικά χαμηλού επιπέδου και αυτό με κάνει να έχω πολλές αμφιβολίες για το αν όντως σε διάλεξαν.

δεν συνιθιζω να μιλαω οπως γραφω στην καθημερινοτητα μου και ειδικα σε μια χαλαρη συζητηση. τωρα αν εσω βρισκεις αυτο που ειπες λογικο οκ δεν επροκειτο να σου αλλαξω αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μα το άυλο νερό που δεν καίγεται, παραιτούμαι απ' τη συζήτηση.

Ουγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πούλα μούρη κάπου που να σε πιστεύουν και μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας, ναι;

δεν εχω αναγκει να κανω κατι τετοιο ιδιαιτερα σε ατομα που δεν γνωριζω καν
-----------------------------------------
Μα το άυλο νερό που δεν καίγεται, παραιτούμαι απ' τη συζήτηση.

Ουγκ.
ειπα την αποψη μου και μετα παω πασο επειδη δεν εχω ιδεα απο χημεια αμα ειχα δεν θα βρισκομουν στην θεωριτικη κατευθυνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συγχαρητήρια πάντως, γιατί με τις εκθέσεις που πάνε και γράφουνε οι θεωρητικάριοι, σπανίως περνάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvena

Νεοφερμένος

Η savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Συγχαρητήρια πάντως, γιατί με τις εκθέσεις που πάνε και γράφουνε οι θεωρητικάριοι, σπανίως περνάνε.

θα διαφωνησω ποιος νομιζεις οτι μπορει να χειριστει καλυτερα το γραπτο λογο ενας απο την θεωριτικη ή ενας απο την θετικη ή τεχνολογικη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top