Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα)

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
σε ποιο σχολείο πήγαινες? ποια κοριτσια ξέρεις; αυτες σε ποιο σχολειο πηγαινουν;
Πω πω, πολλες ερωτησεις μαζεμενες:P:P... Στο 2ο πηγαινα!! Η μια λεγεται Ζωη (στο 2ο πηγαινε κι αυτη) και κατα 90% περναει εκει... Καλη κοπελα, αλλα δε νομιζω να σου αρεσει!! Η αλλη ειναι κορη ενος συνεργατη του πατερα μου, αλλα δυστυχως δεν τη γνωριζω προσωπικα... Βεβαια πρεπει να μου χουν πει κι αλλα ατομα οτι περνανε εκει, αλλα δε μπορω να τους θυμηθω τωρα!! Παντως οι περισσοτεροι επιλεγουν Αλεξανδρουπολη η Κρητη... Τι λεει η Φλωρινα, πως ειναι τελικα σαν πολη?? Εχει φοιτητικη ζωη η οχι?? Η σχολη πως ειναι?? Ηταν το ονειρο μου να περασω εκει...

Υ.Γ ΒΤW, εσυ σε ποιο σχολειο πηγαινες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ πήγαινα στο 11ο στη Νέα Σμύρνη. Βασικά δεν είναι και οτι καλύτερο η Φλώρινα. Δεν μου αρέσει σαν πολή αλλά αν ΄φίλους καλά περνας. Αφού ήταν ονειρο σου γιατι δεν την επέλεξες; Εσενα πως σε λένε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gebbeth

Νεοφερμένος

Ο Gebbeth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ θα διαφωνίσω Ισαάκ! Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολυ η Φλώρινα.
-----------------------------------------
Όποιος είναι πρώτο έτος στη Φλώρινα, ας κάνει ένα post να τον γνωρίσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγώ πήγαινα στο 11ο στη Νέα Σμύρνη. Βασικά δεν είναι και οτι καλύτερο η Φλώρινα. Δεν μου αρέσει σαν πολή αλλά αν ΄φίλους καλά περνας. Αφού ήταν ονειρο σου γιατι δεν την επέλεξες; Εσενα πως σε λένε;
Το ονειρο μου ηταν η σχολη (το παιδαγωγικο) σε καμια περιπτωση η Φλωρινα... Εδω να φανταστεις την εβαλα τελαυταια, μετα απο τα νησια!! Δε λεω, για να πας διακοπες το χειμωνα καλα ειναι, αλλα για να μεινεις μονιμα δε λεει... Τωρα ελπιζω να πιασω την Αλεξανδρουπολη (ειμαι 359 μορια πανω) και αν οχι εστω την Κρητη!! Παλι ανοδος ακουγεται γαμωτο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ακουσα οτι επειδη μπορεις να κανεις μεταπτυχιακο στο παιδαγ. φλωρινας, προτιμουνται οι αποφοιτοι που τελειωσαν εκει. ισχυει πραγματι κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ακουσα οτι επειδη μπορεις να κανεις μεταπτυχιακο στο παιδαγ. φλωρινας, προτιμουνται οι αποφοιτοι που τελειωσαν εκει. ισχυει πραγματι κατι τετοιο;
Tωρα πλεον σε ολες τις πολεις μπορεις να κανεις μεταπτυχιακο!! Η μονη που υστερει ειναι η Κρητη, γιατι εχει ενα μονο μεταπτυχιακο προγραμμα... Φυσικα και δεν ισχυει αυτο που ακουσες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
πάντως απο ό,τι ξέρω όλοι οι μεταπτυχιακοί στο παιδαγωγικό είναι απόφοιτοι του ίδιου τμήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αλήθεια??? Πώς σε λένε? Εγώ πήγα χθές και γράφτηκα γινόταν χαμός. Πάντως τα παιδιά εκεί με βοήθησαν πολύ..!

γραφτηκες?αφου δεν εχουν βγει ακομα τα τελικα αποτελεσματα.....εκτοσ αν εισαι περσινος:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ρε παιδια θελω να ρωτησω πως ειναι η φοιτητικη ζωη στη Φλωρινα...εγω περυσι δεν ηθελα να την βαλω καθολου κ τελικα την εβαλα τελευταια..προτιμουσα να παω σε αλλη σχολη παρα φλωρινα...δεν ξερω γιατι το εχω παρει τοσο στραβα αλλα ειναι ουσιαστικα χωριο κ αν δεν κανω λαθος αντε να εχει 5 σχολες(?)το χειμωνα εχει πολυ κρυο και χιονι...foreverfreak εγω εβαλα πρωτα ρεθυμνο κ μετα αλεξανδροπουλη...αν τα εβαζα αλλιως θα ειχα περασει τωρα αλεξανδρουπολη...δεν ξερω ομως προτιμησα ρεθυμνο..κ οι περισσοτεροι μου λενε καλα εκανες..εχω παει αλεξ/πολη και ειναι ωραια πολη κ εχει αρκετες σχολες κ ειναι πιο κοντα σε μενα στο αγρινιο αφου δεν χρειαζεται καραβι αλλα εβαλα ρεθυμνο κ περναω μια χαρα..εχει 10 σχολες παρα πολλους φοιτητες...και μπορεις να πας ανετα χανια ηρακλειο κ αγιο νικολαο μονοημερες εκδρομες για να ανακαλυψεις την Κρητη που ειναι πανεμορφη...σορρυ για την πολυλογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ρε παιδια θελω να ρωτησω πως ειναι η φοιτητικη ζωη στη Φλωρινα...εγω περυσι δεν ηθελα να την βαλω καθολου κ τελικα την εβαλα τελευταια..προτιμουσα να παω σε αλλη σχολη παρα φλωρινα...δεν ξερω γιατι το εχω παρει τοσο στραβα αλλα ειναι ουσιαστικα χωριο κ αν δεν κανω λαθος αντε να εχει 5 σχολες(?)το χειμωνα εχει πολυ κρυο και χιονι...foreverfreak εγω εβαλα πρωτα ρεθυμνο κ μετα αλεξανδροπουλη...αν τα εβαζα αλλιως θα ειχα περασει τωρα αλεξανδρουπολη...δεν ξερω ομως προτιμησα ρεθυμνο..κ οι περισσοτεροι μου λενε καλα εκανες..εχω παει αλεξ/πολη και ειναι ωραια πολη κ εχει αρκετες σχολες κ ειναι πιο κοντα σε μενα στο αγρινιο αφου δεν χρειαζεται καραβι αλλα εβαλα ρεθυμνο κ περναω μια χαρα..εχει 10 σχολες παρα πολλους φοιτητες...και μπορεις να πας ανετα χανια ηρακλειο κ αγιο νικολαο μονοημερες εκδρομες για να ανακαλυψεις την Κρητη που ειναι πανεμορφη...σορρυ για την πολυλογια...
Οπως ειδες, ουτε εγω την εβαλα τη Φλωρινα, στην ουσια την αφησα τελευταια οπως κι εσυ!! Δεν ξερω γιατι, αλλα απο την αρχη την ειχα παρει με κακο ματι και θα μου κακοφαινοταν να περασω εκει:P:P... Και να σου πω την αληθεια, δε μετανιωσα καθολου για την επιλογη μου!! Γι αυτο που μετανιωσα και τωρα θα το πληρωσω ακριβα, ειναι που εβαλα την Αλεξανδρουπολη πανω απο το Ρεθυμνο...:'( Τι να κανουμε ομως, αυτα εχει η ζωη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunshine

Νεοφερμένος

Η Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να μετανιώνεις που προτίμησες την Αλεξανδρούπολη! Είναι μια πανέμορφη πόλη, που θα την αγαπήσεις από την πρώτη κιόλας στιγμή! Επίσης, το επίπεδο του Π.Τ.Δ.Ε. στην Αλεξανδρούπολη είναι ιδιαίτερα υψηλό και θεωρώ πως το τμήμα είναι πολύ πιο οργανωμένο, σε σχέση με άλλα! Θα καλοπεράσεις, πίστεψέ με!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μια φίλη μου θα σπουδάσει στη Φλώρινα και μου είπε ότι είναι φανταστική πόλη! Αφού μπορεί να περνούσε και στη Θεσσαλονίκη αλλά τελικά προτίμησε τη φλώρινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να μετανιώνεις που προτίμησες την Αλεξανδρούπολη! Είναι μια πανέμορφη πόλη, που θα την αγαπήσεις από την πρώτη κιόλας στιγμή! Επίσης, το επίπεδο του Π.Τ.Δ.Ε. στην Αλεξανδρούπολη είναι ιδιαίτερα υψηλό και θεωρώ πως το τμήμα είναι πολύ πιο οργανωμένο, σε σχέση με άλλα! Θα καλοπεράσεις, πίστεψέ με!!!:)
Αχ, σε ευχαριστω πολυ!! Μου φτιαξες τη διαθεση και το ηθικο... Ετσι μου λενε ολοι οσοι εχουν παει, αλλο οπως και να το κανεις μια ανασφαλεια την εχω!!

Μια φίλη μου θα σπουδάσει στη Φλώρινα και μου είπε ότι είναι φανταστική πόλη! Αφού μπορεί να περνούσε και στη Θεσσαλονίκη αλλά τελικά προτίμησε τη φλώρινα!
Νικο, λυπαμαι που στο λεω, αλλα η φιλη σου ειναι τρελη!! Το χειμωνα θα κανει παρεα με τις αρκουδες και τα χιονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunshine

Νεοφερμένος

Η Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λογικό είναι να έχεις ανασφάλεια!:) Απόλαυσε, όμως, το υπόλοιπο Καλοκαίρι σου & μη στενοχωριέσαι για χαζομάρες -ειδικά για πράγματα που είναι τύχη και όχι ατυχία..!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gebbeth

Νεοφερμένος

Ο Gebbeth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σας ακούω όλους να λέτε τα χειρότερα για την Φλώρινα... Είμαι δεύτερο έτος και έχω δει αρκετά σαν φοιτητής για να σας πω ότι:
-Φοιτητική ζωή υπάρχει όπου υπάρχουν φοιτητές. Άσχετα με την πόλη. Από σας εξαρτάται. Αν θέλετε, θα περάσετε καλά. Αν όμως ξεκινάτε με προκατάληψη η οποία βασίζεται στην άγνοια τότε καλύτερα ας το αφήσουμε.
-Ακόμη και χωριό να είναι αν ξέρετε να ζείτε δεν θα έχετε πρόβλημα. Αν δεν ξέρετε, ακόμα και Θεσσαλονίκη να πάτε (που έχει πάρα πολλούς φοιτητές), πάλι δεν θα νιώσετε φοιτητές.
-Αν δεν σας φτάνουν 4.000 φοιτητές στη Φλώρινα τι να πω... Ακόμα και δέκα χρόνια να μείνετε στη Φλώρινα-και στην κάθε άδικα υποτιμημένη περιφερειακή πόλη-ποτέ δεν θα τους γνωρίσετε όλους.
-Κατάγομαι από Κρήτη και αν και έπιανα Ρέθυμνο(κοντά στους συγγενείς μου), Ρόδο(νησί) και Αλεξανδρούπολη(όμορφη πόλη με πολλούς φοιτητές) προτίμησα την Φλώρινα γιατί τους άκουγα όλους να την σνομπάρουν. Πήγα με καλή διάθεση και τώρα δεν θέλω να φύγω.

Όποιος έχει περάσει εκεί, ας χαλαρώσει λίγο γιατί μετά από δυο μήνες θα "Φλωρινάρα 4 ever"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
κανεις για παιδαγωγικο Φλώρινας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki!!!!

Νεοφερμένος

Η vasiliki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω σημερα εμαθα οτι περασα στο παιδαγωγικο φλωρινας και ειμαι πληρως απογοητευμενη,πρωτον γιατι ηθελα αθηνα και δευτερον γιατι δε ξερω τιποτα για το μερος εκτος απο τις γνωστες πιπεριες φλωρινης;)......
δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα κι επειδη ειδα οτι ρωτας αν ειναι κανενας για φλωρινα ειπα να απαντησω....εσυ σε ποιο ετος εισαι στο παιδαγωγικο?επισης θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται να κανω μετεγγραφη για αθηνα...γνωριζω οτι μετεγγραφες μπορουν να κανουν μονο τα πολυτεκνα κι εγω μονο μια αδερφη εχω...γνωριζεις αν γινεται με καποιον τροπο να γινει μετεγγραφη???...ευχαριστω εκ των προτερων......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
μετεγγραφη μονο στο 2 ετος εφοσον εχεις περασει ολα τα μαθηματα και πληρείς οικονπμικες προυποθέσεις.
εγω ειμαι 2ο ετος στην αρχη δεν μ αρεσε καθολου
τωρα ειναι πολυ ωραια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAUL7

Νεοφερμένος

Η αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας υπαρχει κανεις που να περασε στο παιδαγωγικο της φλωρινας απο βολο η απο αλλα μερη?
-----------------------------------------
γεια σας και εγω περασα στο παιδαγωγικο φλωρινας ειμαι απο το βολο
-----------------------------------------
Εγώ θα διαφωνίσω Ισαάκ! Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολυ η Φλώρινα.
-----------------------------------------
Όποιος είναι πρώτο έτος στη Φλώρινα, ας κάνει ένα post να τον γνωρίσουμε..
γεια και εγω στο παιδαγωγικο της φλωρινας περασα και ειμαι απο το βολο εσυ απο που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliki!!!!

Νεοφερμένος

Η vasiliki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω ειμαι απο αγρινιο,αλλα δε μ αρεσει εκει που περασα(παιδ.φλωρινας)...ελπιζω στο μελλον να μου αρεσει.....αντε τα λεμε εκει......ωραιος ο βολος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top