Γενικό -  Περίοδος και ύλη προετοιμασίας καλοκαιριού

_ann_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _ann_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ηθελα να μου πειτε απο ποτε μεχρι ποτε ειναι η προετοιμασια για το καλοκαιρι κ τι υλη βγαζετε σε αυτο το διαστημα!!ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ έκανα όλο τον ιούλιο.μαθηματικά και φυσική μόνο.. κ έβγαλα
στο καθένα το πρώτο κεφάλαιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω το καλοκαιρι του 2007 που εκανα προετοιμασια απο τελη Ιουνιου μεχρι αρχες Αυγουστου και πηγαινα θετικη κατευθυνση εβγαλα τα εξης κομματια:
Μαθηματικα κατ: Μιγαδικοι
Φυσικη κατ: Ταλαντωσεις (μηχανικες/ηλεκτρικες μονο)
Χημεια κατ: Ολο το 1ο κεφαλαιο
Βιολογια κατ: Ολο το 1ο κεφαλαιο και απο το 2ο μονο την αντιγραφη του DNA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_ann_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _ann_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
στα μαθηματικα κατευθυνσης αλλοι κανουν μονο μιγαδικους και αλλοι μιγαδικους με συναρτησεις,τι λετε οτι ειναι καλυτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!

Νεοφερμένος

Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μιγαδικοι και συναρτησεις
εγω τουλαχιστον που εδωσα φετος αυτα ειχα βγαλει απο το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αυτό που είπες είναι όλη η ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εμείς στη Σάμο το πάμε ανάποδα. κάνουμε από ιούλιο ως τον άλλο ιούλιο... καλύτερα, γτ μπαίνουμε μια κ καλή σε ρυθμούς διαβάσματος. έτσι ως τώρα έχουμε:

μαθηματικά: μιγαδικους κ τώρα μπαινουμε συναρτησεις... εύκολα φαίνονται... για να δουμε...
φυσική: ταλαντώσεις έως φθίνουσες
βιολογία: 1ο κ 2ο κεφάλαιο
χημεία: 1ο κεφάλαιο
γενικής απο σεπτέμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εμεις καναμε απο 12-13 ιουλιου μεχρι και χθες το καλοκαιρινο προγραμμα. εχουμε 2 μαθηματικους, ο ενας μας εκανε 5ωρες την βδομαδα και βγαλαμε μιγαδικους, και ο αλλος 4 ωρες τη βδομαδα και βγαλαμε τις συναρτισεις(συνθεση,ακροτατα,μονοτονια,1-1,αντιστροφη κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissssss

Νεοφερμένος

Ο Chrissssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω που έδωσα φέτος απο θετική κατεύθυνση μαθηματικά ξεκίνησα 10 Ιουλίου και αρχές Αυγούστου τα υπόλοιπα.
Πιο συγκεκριμένα, μέχρι το τέλος του Αυγούστου στα Μαθηματικα Κατεύθυνσης είχα φτάσει μέχρι και τις συναρτήσεις (κεφ. 1.3) και στα Μαθηματικά Γενικής είχα τελειώσει το πρώτο κεφάλαιο. Στη Χημεία έφτασα ως το πρώτο κεφάλαιο, στη Φυσική ήμουν πρίν τις φθίνουσες και στη Βιολογία ήμουν στη μέση του δεύτερου κεφαλαίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_xatzidakis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η ύλη που καλύπτεται συνήθως είναι:
Έκφραση -Έκθεση: Περίληψη- λίγες θεματικές ενότητες (Παιδεία-Πολιτισμός)
Βιολογία Γεν. Παιδείας: Μηχανισμοί μη ειδικής άμυνας (Δέρμα)
Χημεία Κατ/σης: τα θεωρητικά κομμάτια 1ου κεφαλαίου, βασικές ασκήσεις 1ου κεφαλαίου)
Βιολογία Κατ/σης: 1ο κεφάλαιο, 2ο κεφάλαιο(το πολύ μέχρι αντιγραφή DNA)
Φυσική Κατ/σης: Συνήθως ξεκινάμε από επανάληψη βασικών στοιχείων προηγούμενων ετών και γίνεται αναλυτικά το κεφάλαιο κρούσεις (χωρίς Doppler)
Μαθηματικά Κατ/σης: Μιγαδικοί (όχι όλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

db92

Νεοφερμένος

Ο db92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
λεπόν θα είμαι σαφής και ευθύς

έχω αρχίσει να καραγχώνομαι για τις πανελλήνιες λογω υψηλών απαιτήσεων

είμαι μαθητής που δεν έχω κάνει φροντιστήριο καθόλου, και τώρα θα αρχίσω ιδιαίτερο με κάποιον για να την παλέψω

ο γμο στην 2α λυκείου ήταν 19.1

όσο και αν την παλεύω και με ενδιαφέρουν τα μαθήματα της κατεύθυνσης (τεχνολογική), με έχει πιάσει απίστευτο άγχος επειδή θέλω ηλεκτρολόγους μηχανικούς (19100 αν δεν απατώμαι;) και μάλλον αφροντιστηρίωτος ή χωρίς προετοιμασία δεν τα πιάνω εύκολα (τουλάχιστον έχοντας ως γνώμονα τους χιλιάδες άλλους που αρχίζουν ιδιαίτερα από την 1η γυμνασίου και βγάζουν με το ζόρι 16,προφανώς δεν υπάγομαι σε αυτούς αλλά άλλο γυμνάσιο, άλλο λύκειο, άλλο πανελλήνιες)

έχω εφοδιαστεί με όλα τα βιβλία της κατεύθυνσης εκτός απο τα μαθηματικά γιατί ο οργανισμός δεν έβγαλε ακόμα τη νεα έκδοση

το αεππ και το αοδε μου φαίνονται χαβαλές. το αεππ ιδιαίτερα. το αοδε εντάξει με την παπαγαλία έχει ένα ζόρι.

για προετοιμασία μόνος μου όμως, γιατί ακόμα ψάχνω να βρώ καθηγητή για τα παντα όλα (τώρα έχω κάποιον υπόψιν για μαθηματικά και φυσική), τι να κάνω; τη φυσική ας πούμε πήρα το βιβλίο και διάβασα τις ταλαντώσεις σε μια ώρα για να περνάει η ώρα(και τις κατάλαβα σχετικά), αλλά δεν έχω σχέδιο/πρόγραμμα, το αεππ κατέβασα αυτόν τον interpreter/compiler οτι κέρατο είναι και γράφω ήδη ερασιτεχνικά προγραμματάκια για να περνάει η ώρα κλπ(πρέπει να δω λίγο πίνακες και τέτοια μεν)

για το αοδε, δεν ξέρω καν ποιές σελίδες κεφάλαια να διαβάσω έχω ενα βιβλίο 185 ωφέλιμων σελίδων και αναρωτιέμαι ποιές είναι οι λεγόμενες 56-59 ποσες είναι

οστις προτίθεται, διαφωτισθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina!

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ράχες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λοιπον μην αγχωνεσαι αρχικα...Το φροντιστηριο το μονο που κανει ειναι να σε συντονιζει να διαβαζεις κ να σου δινει ερεθισματα..Αφου διαβαζεις απο μονος σου δεν εχεις αναγκη..Βρες εναν καθηγητη να σου κανει ασκησεις κ να σου λυνει τις αποριες κ διαβασε οσα περισσοτερα μπορεις τωρα για να μην πιεστεις πολυ μεσα στη χρονια...ΟΧΙ αγχος πανω απ'ολα..Εχεις πολυ χρονο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
φιλε εγω δεν εκανα ομαδικο αλλα μονο ιδιαιτερα και εβγαλα 19.526 μορια
απλα:κανε μονο ιδιαιτερα (στα μαθηματικα γεν παιδειας κανε μονο καμια ωρα το μηνα)
-----------------------------------------
αοδε μην κανεις καθολου φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

db92

Νεοφερμένος

Ο db92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
έτσι και εγώ για ιδιαίτερο λέω

ιδιαίτερα φυσική και μαθηματικά
στο αεππ και το αοδε μαλλον το παλευω και μονος

απλά δεν ξέρω τι να διαβάσω από το αοδε μόνος
και μόνος να καταλάβω θεωρία φυσικής ξέρω γω δυσκολεύομαι πραγματικά μπερδεύομαι δεν καλύπτει αρκετά ώστε να είσαι σε θέση μετά να λύσεις άσκηση γι αυτό θα επιμείνω περισσότερο με ιδιαιτερατζή πιο μετα.

και σκεφτόμουν να πάρω και αοθ για παραπάνω μόρια και τέτοια διάφορα έχω δίλημμα εκεί

έκθεση εν τω μεταξύ ούτε λυσάρι δεν έχω αγγίξει και έχω θέμα γιατί μου λένε όλοι ότι τα 19-20 που μου βάζουν στα τετράμηνα είναι χαριστικά και έγραψα 19 τώρα στις εξετάσεις και αυτό μου λένε χαριστικό είναι και κατι τέτοια

τι να πω έχω χάσει τον μπούσουλα

οι περισσότεροι ενημερώνονται από τους φροντιστηριακούς, εγώ είμαι στον κόσμο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
έτσι και εγώ για ιδιαίτερο λέω

ιδιαίτερα φυσική και μαθηματικά
στο αεππ και το αοδε μαλλον το παλευω και μονος

απλά δεν ξέρω τι να διαβάσω από το αοδε μόνος
και μόνος να καταλάβω θεωρία φυσικής ξέρω γω δυσκολεύομαι πραγματικά μπερδεύομαι δεν καλύπτει αρκετά ώστε να είσαι σε θέση μετά να λύσεις άσκηση γι αυτό θα επιμείνω περισσότερο με ιδιαιτερατζή πιο μετα.

και σκεφτόμουν να πάρω και αοθ για παραπάνω μόρια και τέτοια διάφορα έχω δίλημμα εκεί

έκθεση εν τω μεταξύ ούτε λυσάρι δεν έχω αγγίξει και έχω θέμα γιατί μου λένε όλοι ότι τα 19-20 που μου βάζουν στα τετράμηνα είναι χαριστικά και έγραψα 19 τώρα στις εξετάσεις και αυτό μου λένε χαριστικό είναι και κατι τέτοια

τι να πω έχω χάσει τον μπούσουλα

οι περισσότεροι ενημερώνονται από τους φροντιστηριακούς, εγώ είμαι στον κόσμο μου
εγω ημουν θετικη αλλα θα σου ελεγα να κανεις ιδιαιτερο και στο αεππ.οσο για την εκθεση και εγω ειχα παρει 20 στη β λυκειου και μου ελεγαν οτι το πηρα χαρηστικα,αλλα στις πανελλαδικες εγραψα 18,2.τα ομαδικα φροντηστηρια δεν ειναι παρα ''βιομηχανιες απολυτηριων"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
για αοδε δεν χρειαζεται φροντηδτηριο..
μπορεις να διαβασεις μονος σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

db92

Νεοφερμένος

Ο db92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω ημουν θετικη αλλα θα σου ελεγα να κανεις ιδιαιτερο και στο αεππ.οσο για την εκθεση και εγω ειχα παρει 20 στη β λυκειου και μου ελεγαν οτι το πηρα χαρηστικα,αλλα στις πανελλαδικες εγραψα 18,2.τα ομαδικα φροντηστηρια δεν ειναι παρα ''βιομηχανιες απολυτηριων"

το αεππ δεν με πολυανησυχεί γιατί έχω ήδη ασχοληθεί με προγραμματισμό

είχα βρει και ενα λυσάρι καπου στο ιντεργουεμπ και το διαβασα, κατεβασα και αυτον τον compiler και παλεύεται μια χαρά δεν είναι τίποτα τραγικό

μέσα σε μια μέρα ας πουμε είδα τις περισσότερες δεσμευμένες εντολές, έκανα "παιχνιδάκια" κλπ για να περνάει η ωρα κλπ κάπως έτσι περνάω την ώρα μου έτσι κι αλλιώς στις καλές μου
αν και θέλω να κάνω έτσι που λέει, μια ώρα την βδομάδα το πολύ να δω το τι γίνεται πιο ειδικά, γιατί εντάξει εύκολο να φτιάξεις πρόγραμμα που να λειτουργεί, αλλά σου λεει κανε αυτό με τον τάδε τρόπο και δε συμμαζεύεται
θέλει μια πιο συγκεκριμένη μέθοδο που θέλω να δουλέψω

όσο για την έκθεση, εννοείς ότι αυτο το 18.2 το πήρες χωρίς φροντιστήριο/ιδιαίτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
για αοδε δεν χρειαζεται φροντηδτηριο..
μπορεις να διαβασεις μονος σου..
Ε ενταξη,οσο να'ναι χρειαζεσαι καποιον να σε καθοδηγει εστω και μια ωριτσα την βδομαδα!
Παρεπιπτωντος ξερει κανεις ποια ειναι η υλη απο ΑΟΔΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
οστις προτίθεται, διαφωτισθέτω
ποπο με πορωσες με αυτη τη φράση...:)
Λεπον -οπως λες και εσυ- Καταρχην Μαθηματικα Κατ. και Φυσικη Κατ. πηγαινε φροντιστηριο η αν μπορεις ακομα καλυτερο και το ιδιαιτερο. Στο λεω αυτο γιατι οσο καλος και να εισαι ενα χερι βοηθειας παντα το χρειαζεσαι ωστε να σε καθοδηγει και να σου δειχνει πως λυνεται ο καθε τυπος ασκησης, γιατι κακως οπως εχουν γινει τα πραμματα εδω χρειαζεσαι βοηθεια δεν μπα να εισαι και τοπ.

Για Αεππ θα σου ελεγα να πας για καμια ωριτσα με δυο την εβδομαδα, γιατι και παλι πρεπει να μαθεις τον σωστο τροπο λυσης ασκησεων.

Για Αοδε μην το συζητας, αμα εισαι καλουτσικος στην αποστηθιση ξεκινα να διαβαζεις τον Σεπτεμβριο ταυτοχρονα με το σχολειο.

Τελος για την εκθεση δεν μπορω να σου πω κατι καθως ο ιδιος βρισκομαι στα σκ**α, διοτι στο φροντιστηριο μου δεν ειμαι καθολου ευχαριστιμενος και δεν ξερω που να παω καθως ειναι αρκετα πιο ακριβα αλλου και δεν θελω να επιβαρυνω και αλλο τους γονεις μου.

Αυτα... δεν ξερω τι μαθημα επιλογης εχεις αλλα καλο θα ηταν να εχεις καποια βοηθεια και εκει. Το καλυτερο οπως παντα ειναι να πας ιδιατερο αν εχεις την ανεση αλλα μην νομιζεις οτι και το φροντιστηριο ειναι χειροτερο.

Οσο για την υλη Αοδε να΄τη :no1:

Κεφάλαιο 1 Επιχειρήσεις και Οργανισμοί

1.2 Η Επιχείρηση (σ. 25-29)
1.3 Λειτουργίες της Επιχείρησης (σ. 30-34)
1.4 Η Επιχείρηση και το Περιβάλλον της (σ. 34-37)
1.5 Η Αποτελεσματικότητα των Επιχειρήσεων (σ. 37-43)

Κεφάλαιο 2 Η Επιστήμη της Διοίκησης των Επιχειρήσεων

2.1 Εισαγωγικές Έννοιες (σ. 55)
2.2 Οργάνωση και Διοίκηση (σ. 56-63)
2.3 Mάρκετινγκ (σ. 64-69)
2.4 Διοίκηση Πωλήσεων (σ. 70- 72)
2.5 Χρηματοοικονομική Διοίκηση (σ. 73-75)
2.6 Διοίκηση Παραγωγής (σ. 76-79)
2.7 Διοίκηση Ανθρώπινων Πόρων (σ. 80-84)

Κεφάλαιο 3 Διοικητικές Λειτουργίες

3.3. Διεύθυνση (σ. 123-134)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγώ πάντως πιστεύω ότι αν είσαι τόσο καλός και έχεις μάθει να διαβάζεις το φροντηστήριο είναι πραγματικό ΄χασιμο χρόνου το καλοκαίρι και κούράση!!! εγώ δεν είχα διαβάσει φυσική κατευθυνσης ,μέχρι το σεπτεμβρη και έγραψα 17 (και δηλ αν έκανα άλλο ένα μήνα θα έγραφα καλύτερα;;;)όσο για τα άλλα τα είχα πάει με δικό μου ρυθμό και βρέθηκα το σεπτέμβρη να έχω βγάλει περισσότερη ύλη και από ότι στο φροντηστήριο!!!!!!!(εντάξει απλά έκανα δύο- τρία δύωρα φυσική και μαθημάτικα μόνος μου με τον καθηγητή στο φροντηστηρίο στην αρχή της χρονιάς έτσι για να μου πει πέντε δέκα πράγματα που δεν είχα ακούσει!!!!)ήμουν θετική
όποτε, αν δεν έχεις κένα και έχεις μάθει να διαβάζεις απλά κάνε διακόπες και γενικά πράγματα που γουστάρεις!!!!!!!!!αν σε αυτά καταφέρεις να εντάξεις και ένα δύωρο με τριωρο καθήμερινό συστηματικό διάβασμα.....................(χωρίς όμως αναβολές,με πειθαρχεία) θα είσαι οκ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top