Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη)

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα την προσωπική σας εκτιμηση, καθως και διαφορες αποψεις που εχετε ακουσει για αν ειναι εφικτο να πεσει η βαση του τμηματος Πολιτικων Μηχανικων Θρακης(Ξανθη) και περιπου ποσα μορια.H περσινη βαση του ηταν 18271.Ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα την προσωπική σας εκτιμηση, καθως και διαφορες αποψεις που εχετε ακουσει για αν ειναι εφικτο να πεσει η βαση του τμηματος Πολιτικων Μηχανικων Θρακης(Ξανθη) και περιπου ποσα μορια.H περσινη βαση του ηταν 18271.Ευχαριστω:)
Εγω για πολυτεχνειο εβγαλα 18200 λογω μαθηματικων(γενικη προσβαση 18,99).Ολα τα πολυτεχνεια θα ανεβουνε και ισως να μην πιασω ουτε τοπογραφων στο εμπ(περυσι 18080),γι αυτο εβαλα και χρηματοοικονομικα ασοεε που εχω και 19200 για 5ο και ησυχασα! Τα πολυτεχνεια θα ανεβουν και πμ ξανθης το δινουν 18400.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν εχει γκομενες δεν εχει γκομενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δεν εχει γκομενες δεν εχει γκομενες.

δεν είμαστε καλά, δεν είμαστε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε, ναι, αλλά δεν πειράζει (πολύ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karamazof53

Νεοφερμένος

Ο karamazof53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια ηρεμηστε!!!!
Αλλο ειναι το θεμα μας στο συγκεκριμενο topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosextra

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εντάξει γκόμενες δεν έχει... Καλή σχολή είναι;:D
Λοιπόν πέρασα εκεί...Ακούω ποιοι άλλοι πέρασαν για γνωριμίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοστασ

Νεοφερμένος

Ο κοστασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια κι εγω περασα πολιτικων μηχανικων στη Ξανθη!!!!!
ειμαι απο χανια και δεν εχω ξαναπαει εκει. αν καποιος σπουδαζει ηδη ας σφυριξει κλεφτικα!
georgousis9@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsampikos_90

Νεοφερμένος

Ο tsampikos_90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά και εγω πολιτικών μηχανικών Ξάνθης πέρασα...
Πάω αύριο κιόλας να βρω σπίτι...
Αν θέλετε και είστε Ξάνθη πείτε μου να βρεθούμε κάποια στιγμή να τα πούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Eγώ πέρασα ΗΜΜΥ Ξάνθη . Αν πέρασε κανείς αλλος γενικά στην Ξάνθη ας με κάνει add: maverickanos@hotmail.com ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοστασ

Νεοφερμένος

Ο κοστασ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν εχει γκομενες δεν εχει γκομενες


ρε μεγαλε ειμαι τωρα Ξανθη. Δεν εχεις δικαιο, πραγματικα δεν εχεις καθολου δικαιο!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antuan91

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οποιος συναδελφος μπηκε πολιτικος μηχανικος ξανθης φετος, ας με κανει αν θελει add στο msn για γνωριμια: anvats@otenet.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξάνδραΠΜ

Νεοφερμένος

Η ΑλεξάνδραΠΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει για το που μπορώ να βρώ το πρόγραμμα σπουδών του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης; Δεν σπουδάζω στην Ξάνθη, συνεπώς μου είναι αδύνατο να πάω στο τμήμα να το πάρω από μόνη μου.Αν υπάρχει κάποια ιστοσελίδα ή αν θα μπορούσε κάποιος να μου το στείλει με e-mail θα του ήμουν υπόχρεη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antuan91

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αλεξανδρα,μπορεις να το βρεις στο site των πολιτικων μηχανικων της ξανθης (https://www.civil.duth.gr//index.php?option=com_content&task=section&id=1&Itemid=77). Που σπουδαζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξάνδραΠΜ

Νεοφερμένος

Η ΑλεξάνδραΠΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!σπουδάζω πολιτικός μηχανικός στην πάτρα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω περασα πολιτικων μηχανικων ξανθης οποτε θα χαρω πολθ να τα πουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antuan91

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι ρε violet, εννοειται, τι συναδελφοι ειμαστε? msn εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ είμαι από Ξάνθη και βλέπω ότι έχει αρκετά καλή φοιτητική ζωή και είναι επίσης αρκετά καλό το πανεπιστήμιο! Γκόμενες έχει πολλές και στην Ξάνθη αλλά και δίπλα στην Κομοτηνή (30 λεπτά δρόμος είναι) για όσους ενδιαφέρονται! Όσοι περάσατε Ξάνθη, θα περάσετε καλά μην ανησυχείτε καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

violet

Νεοφερμένος

Η violet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξερει μηπως κανεις ποτε ξεκιναμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top