Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ωχ αυτο με τα κομματα ειναι ισως το χειροτερο!Να υποθεσω πως δε σε αφηνουν στην ησυχια σου,ζητανε τηλ κτλ.Ή μηπως τελικα ειναι απαραιτητοι για να εγγραφεις?Το ακουσα και αυτο:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Όχι μωρέ, δεν είναι και απαραίτητοι, έλεος. Απλά μην πέσεις στην παγίδα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Απλα μην τους δωσεις σημασια. Απο πισω μου ηταν ενα παιδι με την μητερα του που κανανε το λαθος να πιασουν κουβεντα με εναν απο δαυτους. Ξερεις, στην αρχη σε πλησιαζουν και καλα "Πρωτοετης ε? Ηρθες για να γραφτεις?" και αλλα τετοια, στο παιζουν φιλικοι και μετα μαζευονται ολοι γυρω σου...Εμενα δεν με ενοχλησαν, επαιρνα τα φυλλαδια τους με υφος του στυλ "δεν εχω καμια διαθεση για κουβετουλα, εχω ξυπνησει απο τις 6(αυτο ηταν αληθεια :))!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Red, πότε πήγες; Παίζει να σε είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ποση ωρα εκανες περιπου εσυ να γραφτεις?συμπληρωσες μονος σου, χωρις βοηθεια αυτα που χρειαζοταν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Red, πότε πήγες; Παίζει να σε είδα.

Θέμη εγω πήγα την πρωτη μερα (16 του μηνα, ενεκα που το επωνυμο μου ειναι απο Α) και πηγα αρκετα νωρις, αν θυμαμαι καλα 9 50 ημουν εκει. Εσυ πηγες με φιλο σου που ειναι στην σχολη?

ποση ωρα εκανες περιπου εσυ να γραφτεις?συμπληρωσες μονος σου, χωρις βοηθεια αυτα που χρειαζοταν?:)

Απο τα τρια ατομα που εμπαιναν για να γραφτουν τελειωσα πρωτος. Πιστευω πως δεν εκανα πανω απο ενα τεταρτο. Τα χαρτια δεν ηταν τπτ δυσκολο, αν δεν εκαναν και οι ανθρωποι στην γραμματεια "με το πασο" τους θα ηταν γρηγορη η διαδικασια. Αν υπολογισεις πως υπαρχουν ατομα που ρωτανε "Εκει που λεει υπηκοοτητα τι βαζω? Ελλαδα? " καταλαβαινεις γιατι γινεται ενας μικρος (?) χαμος για τις εγγραφες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εκανα και γω την εγγραφη μου στις 17 του μηνα.Ολα καλα.Προβλημα με κομματα δεν ειχα.Επιασα κουβεντα με πολλα παιδια αλλα δεν αναφεραν κομματα οποτε ενταξει.Επισης ηθελα να ρωτησω τι παιζει με ολα αυτα τα χαρτια που μας δωσαν?Κατι για Πανεπιστημιακο δικτυο που θελει και σεμιναρια και τετοια.Πως ξερουμε ποια συγγραμματα να διαλεξουμε.Τα αλλα πρεπει να πληρωσουμε για να τα παρουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναι και εμενα μου εδωσαν κατι χαρτια για το Υπολογιστικο Κεντρο και μου ειπαν οτι πρεπει λεει να παω να γραφτω. Μαλλον θα παω στο σεμιναριο και θα δειξει. Τωρα αυτο με τα συγγραμματα ειναι ενα θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Τι ειναι ακριβως αυτο με τα σεμιναρια?δε βγηκε προγραμμα για το ποτε αρχιζουμε κτλ ακομα,ετσι δεν ειναι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδια πως θα ξερουμε ποτε αρχιζουμε?Εγω πηρα και μου ειπαν 29 σεπτεμβριου αρχιζουν τα μαθηματα αλλα μαλλον εννοουσαν για τα αλλα ετη γιατι οι εγγραφες τελειωνουν στις 30.Μεχρι να βγαλουν και προγραμμα θα αργησουν.Υπαρχει προβλημα γι'αυτο ρωταω ποτε πρεπει να παρουσιαστουμε στο Τμημα για μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν σου ειπαν 29, 29 ξεκινάτε. Οι εγγραφές δεν έχουν σχέση με το πότε αρχίζουν τα μαθήματα.
Στο φυσικό στο Ηράκλειο ξεκίνησαν σήμερα ας πούμε, ενώ οι εγγραφές είναι κι εκεί (όπως παντού) μέχρι 30/9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμενα παντως απο το τηλεφωνο που μιλησα μου ειπαν πως θα τα μαθω ολα μολις παω για την εγγραφη μου,αλλα πρεπει να ξερουμε καποιες μερες πριν,οπως επισης σε ποια αιθουσα θα παμε,τι μαθηματα εχουμεκτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν λενε τιποτα αλλο.Δηλαδη θα παω στις 29 θα μπω μες στην αιθουσα και θα αρχισω μαθημα.Ετσι χυμα?Χωρις να ξερω τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αρχίζω να εκτιμάω κάπως την οργάνωση της δικής μου σχολής, έχει βγει το πρόγραμμα των μαθημάτων εδώ και 10 μέρες ενώ δεν έχει τελειώσει καν η εξεταστική του Σεπτεμβρίου ακόμα. Πάντα νωρίς το βγάζουν, όπως και τα προγράμματα των εξεταστικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν λενε τιποτα αλλο.Δηλαδη θα παω στις 29 θα μπω μες στην αιθουσα και θα αρχισω μαθημα.Ετσι χυμα?Χωρις να ξερω τι γινεται?
Ελα ντε!Αυτο αναρωτιεμαι και γω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Οχι ρε παιδια τιποτα δεν γινεται χυμα(θελω να πιστευω). Θα βγει ανακοινωση απο την σχολη με το ωρολογιο προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pwn3d

Νεοφερμένος

Ο pwn3d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πωωω..εγω παω δευτερα για εγγραφη+μαθημα:P
αλλα τι μαθημα εχουμε:@ εστειλα mail στην γραμματεια αλλα λεει δεν εχει ανακοινωθει ακομη και οτι βρiσκεται υπο επεξεργασια....ωστοσο ξερει κανεις που ειναι η γραμματεια να μου πει? λεει 2ο οροφο αλλα σε ποιο γραφειο? γιατι στη σελιδα του τμηματος λεει ενα γραφειο που δν υπαρχει..
(ελπιζω να μη με στειλετε αλλου:ppPPpp)

Βσκ τωρα που μου ηρθε..Εχει κανεις απ0 πρωτο ετος msn? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια το προγραμμα βγηκε, και τα μαθηματα ξεκινανε 29 του μηνα Δευτερα τελικα!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juniorjack46

Νεοφερμένος

Ο juniorjack46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Well well well, τι έχουμε 'δω; Νεούδια του Ceid;

Welcome (to hell, θα το καταλάβετε σε λίγα χρόνια lol )

Mαθήματα ξεκινάνε τη Δευτέρα 29/9, το πρόγραμμα είναι εδώ.

(οι ώρες που γράφουν εργαστήριο μη σας απασχολούν ακόμα, την πρώτη-ες εβδομάδες δεν γίνονται)

Ξεκινάτε με Φυσική στο αμφιθέατρο ΒΑ, είναι η αίθουσα όπως μπαίνετε στο κτίριο δεξιά.

Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι ή μπορώ να βοηθήσω σε κάτι πείτε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
φιλε μπορεις να μας βοηθησεις λιγο?Δηλαδη την δευτερα τι θα κανουμε?Θα κανουμε ολες τις ωρες μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top