Μετανιώσατε για κάτι;;;

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σήμερα ξεκίνησε η κατάθεση του μηχανογραφικό και αναρωτιώμουν αν εσείς μετανιώσατε για κάποια επιλογή που κάνατε κατα τη διάρκεια της χρονιάς σχετικά με την προετοιμασία για τις πανελληνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μετάνιωσα που δεν έδωσα αγγλικά, αν και τα είχα δηλώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μετάνιωσα που δεν επέλεξα να δώσω ΑΟΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγω προσωπικά μετάνιωσα που άφησα το ΑΟΔΕΥ για το τέλος και δεν ήξερα πως να καλύψω κενά!Φυσικά ο βαθμος στο μου το τέλος δεν ήταν και τραγικος αλλα θα μπορούσε να είναι και 20:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Λιγο που δε διαβαζα περισσοτερο Βιολογια, αλλα τελικως τα πηγα πολυ καλυτερα απο οσο περιμενα στα αλλα μαθηματα που ο βαθμος στη Βιολογια (10,9) δεν με επηρεαζει και περναω εκει που θελω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μετανιωσα που φοβομουν απιστευτα τα Μαθηματικα. Οταν εβλεπα μια ασκηση, πριν δω καλα καλα τι ζηταει ελεγα: "αποκλειεται να τη λυσω, αυτα ειναι για εξυπνους οχι για μενα το τουβλο". Αυτος ο τροπος αντιμετωπισης του μαθηματος τελικα μου στοιχισε. Εκ των υστερων βεβαια καταλαβα δεν ηταν και κατι τοσο τρομερο οσο νομιζα στην αρχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μετανιωσα που φοβομουν απιστευτα τα Μαθηματικα. Οταν εβλεπα μια ασκηση, πριν δω καλα καλα τι ζηταει ελεγα: "αποκλειεται να τη λυσω, αυτα ειναι για εξυπνους οχι για μενα το τουβλο". Αυτος ο τροπος αντιμετωπισης του μαθηματος τελικα μου στοιχισε. Εκ των υστερων βεβαια καταλαβα δεν ηταν και κατι τοσο τρομερο οσο νομιζα στην αρχη.
Σε αυτό φταίνε οι μαθηματικοί του σχολείου που συνήθως είναι κάτι ψωνάρες και λένε από την αρχή της χρονιάς ότι είναι παλούκι κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχεις δικιο σ' αυτο! Γενικα ειμαι ενα ατομο με εξαιρετικα χαμηλη αυτοεκτιμηση και οταν τα ακουγα αυτα, η ψυχολογια μου επιανε πατο. Αυτη τη χρονια ακουγα κινδυνολογιες απο παντου και επηρεαστηκα ασχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Η ψυχολογία πάντως παίζει τρομερό ρόλο!Δεν πρέπει ποτέ να λέμε ότι οι άλλοι είναι καλύτεροί μας!Πρέπει να πιστεύουμε ότι μπορούμε να κάνουμε τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η ψυχολογία πάντως παίζει τρομερό ρόλο!Δεν πρέπει ποτέ να λέμε ότι οι άλλοι είναι καλύτεροί μας!Πρέπει να πιστεύουμε ότι μπορούμε να κάνουμε τα πάντα!
Τελικα μαλλον ψυχολογο χρειαζομαι για να πετυχω στις πανελληνιες, οχι καθηγητη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Μετάνιωσα που έκανα τη χοντρή μαλακία στο ΑΕΠΠ και έγραψα άλλη θεωρία χάνοντας 6% :S Αυτό και το 19.5 προφορικό στα μαθ. κατ. με τσαντίζουν αφάνταστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μετάνιωσα που είμαι ΜΑΛΑΚΑΣ, με κεφαλαία από Μ μέχρι το Σ κι είχα κόψει το διάβασμα από τα Χριστούγεννα Φυσική και Μαθηματικά Κατεύθυνσης και παρ' όλο που έβγαλα 17.120 παίζει να χάνω τη σχολή που θέλω. Περνάω σε άλλες πολύ καλές ίδιου αντικειμένου τουλάχιστον.

Τέλος πάντων, ό,τι έγινε έγινε κι έχουμε την αποκλειστική ευθύνη, εμείς να 'μαστε καλά.

Εβίβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κι εγώ τελικά δεν μετάνιωσα απλά πριν είχα λιγο τα νευρα μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
δεν μετανιώνω για τίποτα! είμαι ικανοποιημένος με το 18 μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joe_Dalton123

Νεοφερμένος

Ο mihalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω παλι μετανιωσα για το αγχος που ειχα.δεν επρεπε να εχω καθόλου αγχος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Μετανιωσα που εβαλα 3η επιλογη Βιολογια Κρητης και τωρα τελευταια ακουω πολλα για Κρητη...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπορείς να το αλλάξεις το μηχανογραφικό σου ακόμα αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι αλλα δεν ειμαι σιγουρος...Εχω ακουσει οτι η Κρητη εχει το καλυτερο τμημα βιολογιας...Διορθωστε με αν κανω λαθος...Τα πιο πολλα τα ακουω για τη ζωη στη Κρητη ελπιζω να ειναι υπερβολες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι ισχυει αυτο για το τμημα Βιολογιας. Τωρα για τη ζωη εκει δε ξερω, ισως αν θες να κανεις τρελη φοιτητικη ζωη να μην ειναι η καλυτερη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι το πανεπιστήμιο Κρήτης είναι απο τα πολύ καλά γενικώς.
Υπάρχει thread για την φοιτητική ζωή στην Κρήτη: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40186
Ρώτα εκεί ο,τι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top