Γενικό -  Καλύτερο και Χειρότερο Μάθημα

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιο μάθημα σας άρεσε περισσότερο στην Α'Λυκειου???
και ποιο ηταν το χειρότερό σας φέτος???

Εμενα μου αρεσε πολυ Φυσικο/Χημεια.....
και βαριομουνα παααρα πολυ την Γεωμετρια...
και η Οικονομια ηταν λιγακι δυσκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λοιπόν ξετρελάθηκα με Χημεία ήταν το καλύτερο μου μάθημα όλη την χρονιά και η Ψυχολογία που είχα πάρει σαν μάθημα επιλογής!! .... Επίσης και εγώ βαριομουν :sleep: αφάνταστα την γεωμετρία και στα Αρχαία λόγω του καθηγητή μας μόνο γιατί δεν έχω και ιδιαίτερο πρόβλημα με το μάθημα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμενα η χημεια πιο πολυ μου αρεσε περισυ.. φετος μ αρεσε πολυ η αλγεβρα και δν μ αρεσε καθολου η οικονομια.. παλι καλα π ειχαμε καλο καθηγητη αλλιως δεν θα παλευοταν με τπτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitr@!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσαν τα αρχαια και μισουσα υπερβολικα την φυσικη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Eμένα μου άρεσε πάρα πολύ η φυσική και η γεωμετρία. το χειρότερό μου... η άλγεβρα. το πιο βαρετό οι αρχές οικονομίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxarina

Νεοφερμένος

Η zaxarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ποιο λετε οτι ειναι το καλυτερο απ τα μαθηματα επιλογης?εγω σκεφτομαι να διαλεξω ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Έκθεση και Αρχαία τα πιο ενδιαφέροντα μαθήματα κατ'εμέ φέτος.
Πιο βαρετό με διαφορά η Γεωμετρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
χμ,
αγαπημενο : αλγεβρα
χειροτερο : αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxarina

Νεοφερμένος

Η zaxarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αγαπημενο ειναι η αλγεβρα και χειροτερο τα αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc(boy)

Νεοφερμένος

Ο abc(boy) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αγαπημένο:άλγεβρα
χειρότερο:γεωμετρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αγαπημένα:

  1. Αρχαία
  2. Έκθεση
  3. Άλγεβρα
Μισητά:


  1. Φυσική
  2. Γεωμετρία
  3. Κείμενα Ν.Λ.
Σχετικά με τα κείμενα μου αρέσει γενικά η λογοτεχνία αλλά τα συγκεκριμένα κείμενα που υπάρχουν στο βιβλίο της Α'Λυκείου δε με ξετρελαίνουν κιόλας...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου είναι η χημεία.Μισώ όμως τα αρχαία(κυρίως) και τη γεωμετρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αγαπημένα τα μαθηματικούλια (και Άλγεβρα και Γεωμετρία όμως μάλλον έχω μια μεγαλύτερη συμπάθεια για το 2ο:P), Αρχαία, Χημεία, Έκθεση
Μισητά θα πω Φυσική, Κείμενα και Θρησκευτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
αγαπημενο :ιστορια
χειροτερο:γεωμετρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
αγαπημενα:αρχαια,χημεια,γεωμετρια
μισητα:αλγεβρα,φυσικη,κειμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc(boy)

Νεοφερμένος

Ο abc(boy) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
φυσικη χημεια αλγεβρα υπεροχα μαθηματα γεωμετρια ΧΑΛΙΑ οικονομια ΒΑΡΕΤΗ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
αγαπημενα γεωμετρια-εκθεση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
+
αρχαία
ιστορία
_

όλα τα υπόλοιπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αγαπημένο:Χημεία
Χειρότερο:Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tα κείμενα είναι ελεύθερο μάθημα άρα μου αρέσουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top