Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
είναι συχνό φαινόμενο το καλοκαίρι να γίνονται μαθήματα ξένων γλωσσών.... και φυσικό είναι τα παιδιά που θα πάνε γ' λυκείου να κάνουν φροντηστήριο ( εγώ προσωπικά αρχίζω αύριο....).... Τα υπόλοιπα παιδιά, δεν χρειάζεται να αγχοθούν από τώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Οσο ειστε γυμνασιο χαρειτε τις ελευθερες μερες σας απο την πρωτη ως την τελευταια. Οταν θα πρεπει στο λυκειο καντε κανα μαθημα αλλα τωρα δεν χρειαζεται.. Αν εχετε κανα κενο, καντε καμμια επαναληψη μονο λιγες εβδομαδες πριν αρχισει η νεα σχολικη χρονια, αλλα οχι μαθηματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trela-7

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με τα παιδιά..Κοιτάξτε να χαρείτε τα καλοκαίρια του γυμνασίου όσο μπορείτε..και όσοι είναι να πάτε φέτος πρώτη-δευτέρα λυκείου..Αλή σε μας τα δύσμοιρα..
Αύριο ξεκινάω Μαθηματικά κατεύθυνσης κ Φυσική..ουφ-ουφ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Λογικό είναι...
Θα πας τρίτη λυκείου του χρόνου...
Εμείς τα μικρά θα τη βγάλουμε με λογοτεχνικά βιβλία.:P

Γιατί άσχημα είναι τα βιβλία; Πολλές φορές είναι η καλύτερη παρέα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
μην το λες και εγω θα κανω καλοκαιρινα μαθηματα γερμανικων απο την αλλη εβδομαδα
E καλά wolfe και εγώ κάνω αγγλικά αλλά οκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Γιατί άσχημα είναι τα βιβλία; Πολλές φορές είναι η καλύτερη παρέα:)
Δεν είπα ότι είναι άσχημα ίσα ίσα......δίκιο έχεις σ αυτό...μπορεί πολλές φορές να είναι καλύτερη η παρέα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos137

Νεοφερμένος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ουτε γω διαβαζω το καλοκαιρι!!αντε το πολυ να αρχισω απο τν Σεμπτεβριο φροντιστηριο...........καλο καλοκαιρι παιδια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μονο τον αυγουστο.........αντε κ κανα λογοτεχνικο ισως...........

Αλλά αθλητικη εφημεριδα θα διαβαζω καθημερινα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά! Αν είναι δυνατόν! Την τελευταία μέρα στο σχολείο οι καθηγητές αντί να μας λένε "καλό καλοκαίρι!!!" Μας έλεγαν να διαβάσουμε στις διακοπές...! Έλεος! Δεν φτάνει που όλο το χειμώνα διαβάζαμε... 3 μήνες δεν μπορούμε να ξεκουραστούμε!;;; :mad:
Τί λέτε;

Φυσικά και πρέπει να ξέκουραστουμε :jumpy: αλλιώς θα φρικάρουμε!Εσένα τουλάχιστον στο είπαν καθηγητές!!Εμάς που μας το λένε και γονείς???:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadela

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγώ δεν διαβάζω το καλοκαίρι....μόνο κάνω μια μικρή επανάληψη 1-2 μέρες πριν αρχίσουν τα σχολία έτσι για να θυμάμαι δυο πράγματα
και εμένα μου την βαράει όταν σου λένε να διαβάσεις το καλοκαίρι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χαχα!!!!!!! εννοειται οχι βρε παιδια!!!!!
3 μηνες εχουμε και εμεις να περασουμε καλα....
να διασκεδασουμε.... απο Σεπτεμβριο παλι 8α μπουμε σε προγραμμα!!!
παλι κανενα λογοτεχνικο βιβλιο δεν ειναι και ασχημα...(σε οποιους αρεσει να διαβαζουν!)
καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*diom

Νεοφερμένος

Ο Διομήδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω οπου βλεπω οτι μπορει να εχω καποια κενα ή καποιες ελλειψεις, γιατι να μην τις καλυψω που εχω τωρα ελευθερο χρονο??-αλλα ενταξει μην το παρακανουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Βασικά εγώ έχω ξεκινήσει φροντιστήριο για προετοιμασία... Γιατί είχα ένα άγχος με τις κατευθύνσεις και έτσι διαβάζω καθημερινά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω εχω ενα κολλημα... οταν τα σχολεια ειναι κλειστα βαριεμαι να διαβασω το οτιδηποτε... ενω τωρα το καλοκαιρι μ εχει πιασει μια απιστευτη ορεξη για μελετη χωρις βεβαια να εχω επειχηρησει να διαβασω κατι για την α λυκειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
νομίζω πως δεν χρειάζεται το διάβασμα το καλοκαίρι (για το σχολείο). ειδικά στο γυμνάσιο ... 3 μήνες (και αυτοί όχι ολόκληροι) και να τους περάσουμε με ένα σχολικό βιβλίο στο χέρι;; εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ μου (βέβαια βλέπω να γίνεται, αλλά σε έναν χρόνο. εχω ακόμη...:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ΣΩΣΤΑ........!!!!!:no1:

Τι τρέλα πιάνει τους καθηγητές στο τέλος.......!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ παντως διαβάζω τα μαθηματα της επόμενης χρονιάς, διότι τον χείμωνα με τόσα που έχω δεν θα προλαβαίνω τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
εγω εχω ενα κολλημα... οταν τα σχολεια ειναι κλειστα βαριεμαι να διαβασω το οτιδηποτε... ενω τωρα το καλοκαιρι μ εχει πιασει μια απιστευτη ορεξη για μελετη χωρις βεβαια να εχω επειχηρησει να διαβασω κατι για την α λυκειου...


αρα φαντασου εαν δεν ισχυε η παπαγαλιστικη λογικη που ροκανιζει ολο σχεδον τν χρονο μας ,ποσο πιο δημιουργικο θα ειναι το διαβασμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
αρα φαντασου εαν δεν ισχυε η παπαγαλιστικη λογικη που ροκανιζει ολο σχεδον τν χρονο μας ,ποσο πιο δημιουργικο θα ειναι το διαβασμα..

Αμ δεν πρόκειται γιατί δε θέλουν να αποκτήσουμε βαθιά κριτική ικανότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavroula57

Νεοφερμένος

Η σταυρουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μα κ βεβαια :nono:!!!!!εχω ρεπο το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top